PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erdek Seyitgazi Eğlence Merkezi Inşaatı Son Aşamaya Geldi

belfü
02-07-08, 11:20
Balıkesir'in Erdek ilçesinde Seyitgazi Tepesi'nde açılacak olan eğlence merkezinin inşaatında son aşamaya gelindi.
Erdek Belediyesi tarafından geçtiğimiz Mart ayında başlatılan çalışmaların devam ettiği bölgede, araç otoparkı olarak kullanılacak alanda istinat duvar işi biterken iş makinalarıyla zeminde tesviye çalışmaları yapılıyor. Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Seyitgazi Tepesi'nin Güney Marmara Bölgesi'nin en önemli eğlence merkezi olacağını söyledi. Mart ayından bu yana 4 aydır devam eden çalışmalarda son aşamaya gelindiğini belirten Başkan Sarı, "Seyitgazi Tepesi çıkışına eski anfiyatro yerine yapılan araç otoparkının istinat duvarı bitmiş olup şimdi bu alanda iş makinalarıyla zemin tesviye ediliyor. Bu bölgede aydınlatmayı sağlayacak elektrik trafoları Tedaş tarafından montajı yapılıyor. Seyitgazi Tepesi çıkış noktası ile büyük mağara ve deniz sahiline kadar olan yürüyüş yolunun her iki yanına yapılan sur duvarı çalışmaları bitti gibi. Bu alana yapılacak olan diskonun bar ve idari bölüm inşaatı hızla sürüyor. Büyük mağaranın zemini toprak hafriyatla doldurularak zeminin tesviye çalışmalarına geçildi. Heyelan tehlikesine önlem olarak kayalıklara takılan çelik tel montajında sona gelindi. Büyük mağaradan deniz sahiline inişte kullanılacak olan yolun her iki yanına istinat duvarı yapıldı. Deniz sahilinde yapılan dolgunun fırtınalı havalarda zarar görmemesi için bu alanda yapılan denize kazık çakılması işi sürüyor" dedi.
Erdek Belediyesi'nin kısıtlı bütçesine rağmen, tüm olanakları seferber ettiklerini belirten Sarı, eğlence merkezinin açılışına katılmak için ünlü pop star Tarkan'ın Erdek'e geliş tarihi olan 19 Temmuz'a kadar projeyi yetiştirmek istediklerini açıkladı.

(ÖT-MEY) 24.06.2008 12:20 TSİ

(İhlas Haber Ajansı) 24.06.2008 12:33 [1415180

tunalı
02-07-08, 14:15
tarkan konsermi verecekmiş orda

asd1234
02-07-08, 14:59
Evet orda konseri var. Ve ben inşallah o konserer gideceğimmm :D Teşekkürler haber için belfü.

Orda olcam! :4:

pare_pare
02-07-08, 21:40
evet bende bir abiden duydum erdekte konser verecekmiş tarkan bir barın açılışımı ne olacakmış

fantin
03-07-08, 03:31
:6: orda olamıyacam:6: izmirede gelmiyo :6: bu sene göremiyecem:6:

HURRICANE
03-07-08, 03:38
Son anda İş yerım degıssede orda olucam:))evet o yer yetısmeyecek kı kısıtlı butce desede erdek beledıye baskanı sadece ses duzenı ıcın 2 trılyon harcadı o tesıse;)Konser buyuk ıhtımal Erdek Stadında olucak...Erdekte Posterler asılmıs vazıyette...

sarıpapatya
03-07-08, 14:22
ahh ahh doya doya izleyin bizim izlamemize daha var

MEGASTAR
04-07-08, 14:27
Gidenlere iyi eglenceler keske bende orda olabilseydim:(

HND
04-07-08, 14:34
vaay cok güzel olacaktır yürüyüş yolu eminim. kampımızın 3. devresi sona ermeden bi fırsat bulup kaçabilir miyiimmm:(
ööff tarkan ööffhh neden benim gittigim senelerde gelmediin kii :(:

Erdek bekle bizi gelioruz :4:

asd1234
04-07-08, 15:33
Tarkan'ı çoktan bekliyorlardı zaten :D

HURRICANE
05-07-08, 16:06
Bu konserde beni en çok korkutan şey Erdeğin şuan bomboş olması:(Turizm sezonu çok kötü geçiyor!Doluluk oranları inanılmayacak kadar kötu %25 lerde:(Ki Ekonomik çalkantıların haricinde turizme darbe vuran en buyuk unsurların basında abd kaynaklı bır haberde yatıyor Bandırmada 7 küsür şiddetinde deprem olucak iddiaları!Erdek ve cevresınde deprem olucak aslında dogru tahmın TARKAN depremi:)Konser 19 unda olduğundan dolayı muhtemelen etkilenmeyecektir bu durumdan çünki Bandırmadan ve cevre ilçelerden çok fazla izleyici gelicek;)Erdek stadyumunda olucak muhtemelen Konser bakalım çok az kaldı heyecan had sahada...