PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hangisi daha star ?

İZMİRLİ
30-06-08, 19:11
Arkadaşlar sizce hangi tarkan daha star...!

Yani karma döneminde ki tarkan mı yoksa şimdiki tarkanmı megastar ünvanını daha çok hak ediyor...

Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim, ilk ben söylüyeyim bari bence karma döneminde ki tarkan daha bir star havası vardı...Şimdilerde o zamanki havası yokmuş gibi geliyor bana

:36:

dudu
30-06-08, 19:17
o zamanlar avrupa da yeniydi ama salladı tabi şimdi ise daha oturaklı ve çoğu ülkede sözü geçiyor iki zamanında ayrı starlıkları var bence

xmenon
30-06-08, 19:33
Evet üstteki üyenin dediği doğru starlık belli bir zamana tıkılı kalmaz o gün karmanın starıydı şimdi metamorfozun yani o gün 20 lik stardı şimdi 30 lu yaşların ama en iyi bildiğim şey hep Megastar olarak kalıcak o kessin.

tara
30-06-08, 20:34
o herzaman benim starim
ozaman da satrdi simdi de oyle ama sanirim simdi daha cok taniliyor butun dunyada
o simdi bi dunya stari

tunalı
30-06-08, 22:05
o herzaman sıtar bence ve dahada sıtarlığı artacak

bujen
30-06-08, 22:53
katılıyorum her zaman star ve öyle kalacak.

onursamed
30-06-08, 22:57
şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
karma güzel bir albumdü ama ben şimdi şimdi seviyorum.come closer ve metamorfozda benimiçin her bir şarkının ayrı yeri var.bana göre şimdi star.başkasıda beni ilgilendirmez zaten.::===)))

x_y_z
30-06-08, 23:28
acayipsin ve ölürüm sana da bütün dünya tanidi..

szr67
30-06-08, 23:49
tarkanın starlık kavramı şıkıdım döneminde başladı ve halen devam etmekde ama şunu unutmayalım dünya starı değil sadece star ikisi arasında milyon fark var

denizmavisi
30-06-08, 23:54
starlığının başlangıcını ölürüm sana albümüyle tüm dünyaya duyurdu özellikle şımarık şarkısıyla ve zamanla starlığını iyice sağlamlaştırdı şimdi belli bir yeri var ve ileriki dönemlerde daha da iyi yerlere gelecektir dünya müziğinde:20:

StaR
01-07-08, 01:13
Tarkan her zaman star arkadasLar bunu unutmayaLım!...

sinemtevetoglu
01-07-08, 15:11
ikisi de megastar...ikisi de TaRkAn...

karma_elcin
02-07-08, 18:13
insan her zaman aynı kalamaz Tarkan ilk çıktığında da büyük bi stardı şimdi de ;)
KARMA zamanında farklıydı, cok sıradışıydı onu da göz ardı edemeyiz tabi...
O her zaman çıtayı yükseltti Türkiye'de bunu başka kimse yapamadı, yapmaya çalışanlar oldu fakat Tarkan gibi kimse büyük izler bırakamadı :)
Tarkan piyasaya cıkınca herkes her zaman rahatsız oldu Tarkan çalıştıkça, güzel şeyler ortaya çıktıkça diğer şarkıcılar rahatsız oldu çünkü onların da rahatı kaçtı onlar da farklı olma yoluna gitmek zorunda kaldı ama onların çabaları pek bi işe yaramadı ama Tarkan her zaman ne yaptıysa kendine yakıştırmasını bildi :)

pare_pare
02-07-08, 21:35
tarkan herzaman megastar her hali ile mega bir insan o

trkntrkn89
02-07-08, 21:54
bence bööle türkiyede kaldıkça küçümsemiorm ama boluda falan konser wermekle dünya starı olunmas birbirimisi kandırmayalım,ben tarkanın amerikalarda hatta afrikada konser werdiğini görmek istiorum,bolu et festivalinde diil...bööle ancak türkiyenin starı olmaya başlar(yani düşüşe geçer) ki önceden kimse bişi diemiodu şimdi herkes bişi sallıo....

pare_pare
02-07-08, 22:05
bence yalnış düşünüyorsun dünya starı şuraya buraya gitmem demez diyemez o çünkü bütün dünya ya mal olmuş biri eğer tercih yaparsa ne anlamı kalır ki sence ? isterse bir köyde bile konser versin hayran kitlesinin nerde olması şehir ülke farketmez star yaptığı şarkı ile giyinişi ile örnek davranışı ile dünya starı olur konser verdiği yerlerle değil

xmenon
02-07-08, 23:24
tarkanın starlık kavramı şıkıdım döneminde başladı ve halen devam etmekde ama şunu unutmayalım dünya starı değil sadece star ikisi arasında milyon fark var
O bir dünya starı bunu anlamak istemeyenlere duyrulur

trkntrkn89
03-07-08, 01:21
bence yalnış düşünüyorsun dünya starı şuraya buraya gitmem demez diyemez o çünkü bütün dünya ya mal olmuş biri eğer tercih yaparsa ne anlamı kalır ki sence ? isterse bir köyde bile konser versin hayran kitlesinin nerde olması şehir ülke farketmez star yaptığı şarkı ile giyinişi ile örnek davranışı ile dünya starı olur konser verdiği yerlerle değil

ya kasmayın,boluda konser wererek nasıl dünya starı olunuo,o zaman kenan doğuluda dünya starı(gıcık oluom ama)adamın kötü huyu yook oda reddetmio o zaman oda dünya starıı,ya bi eleştirileride kabullenelim,tamam tarkanı dünyada hemen hemen herkes tanıo,ismini bilmeyenlerde şıkıdımı falan bilio bu iyi ama vay anam vayı kim bilioo,biras hedef küçülttümü yoksa bu sefermi olmadı,tabi o bi megastar ama şu zamanada bakmalı...

HURRICANE
03-07-08, 01:23
bence bööle türkiyede kaldıkça küçümsemiorm ama boluda falan konser wermekle dünya starı olunmas birbirimisi kandırmayalım,ben tarkanın amerikalarda hatta afrikada konser werdiğini görmek istiorum,bolu et festivalinde diil...bööle ancak türkiyenin starı olmaya başlar(yani düşüşe geçer) ki önceden kimse bişi diemiodu şimdi herkes bişi sallıo....

Starlık Ülkesinde konser vermeden yurt dışında konser vermek anlamına geliyorsa eğer, buna diyecek birşey bulamıyorum;)Daha önceden kimse birşey diyemiyormuydu?!Yapma Allah aşkına ben TARKAN ın ilk çıktığı günden beri acımasızca eleştirildiğini çok ii biliyorum...

trkntrkn89
03-07-08, 01:27
Starlık Ülkesinde konser vermeden yurt dışında konser vermek anlamına geliyorsa eğer, buna diyecek birşey bulamıyorum;)Daha önceden kimse birşey diyemiyormuydu?!Yapma Allah aşkına ben TARKAN ın ilk çıktığı günden beri acımasızca eleştirildiğini çok ii biliyorum...

biz starlıktan bahsetmiorus dünya çapında starlıktan...tarkanı en az sizin kadar ssewiorm ama bunları konuşmasak tartışmasak kendimisi kandırırısss...

Bu_Gece
03-07-08, 01:29
Tarkan her zaman stardı ama sanki Ölürüm Sana ve Karma dönemlerinde daha bi stardı bea...Dudu'dan sonra düşüşe geçtiğini hissediyorum ama buna rağmen yine de Türkiye'nin tartışmasız en başarılı pop şarkıcısı.

HURRICANE
03-07-08, 01:38
biz starlıktan bahsetmiorus dünya çapında starlıktan...tarkanı en az sizin kadar ssewiorm ama bunları konuşmasak tartışmasak kendimisi kandırırısss...

Hangi Starlıktan bahsettiğini anladım arkadaşım TARKAN ı sevip sevmediğinide eleştırmıyorum;)Peki Dünya Starlığını Tartışalım ok!Ben derim ki Dünyada tüm dallarda müzikten sinemaya tıptan bilime kadar Lider ülkelerin düdüğü öter;)Doğanın kanunu bu;)Gelişmiş dünya ülkeleri Kendi Sanatçılarını Vitrin yapar;)Bizim ülkemiz sanatçılarına hiçbir zaman destek olmas;)Bizim Starımızın Dünya Starı olduğunu bilir ama onun Vitrine çıkmasına izin vermes;)O yüzden dir ki bırakalım TARKAN ımız Bolu festivalinde konser versin;)Evet bize Müzik evrenseldir dendi ama bu sadece kağıt üstünde kazın ayağı öyle değil kısaca!He dersen ki TARKAN ın Dünya Starı olduğuna inanıyormusun Evet sonuna kadar inanıyorum;)Abd de doğmuş olsaydı şuan Micheal Jacksondan sonraki en çok konusulan isim TARKAN dı....Bu benim şahsi fikrim katılan olur katılmayan olur...

trkntrkn89
03-07-08, 01:52
Hangi Starlıktan bahsettiğini anladım arkadaşım TARKAN ı sevip sevmediğinide eleştırmıyorum;)Peki Dünya Starlığını Tartışalım ok!Ben derim ki Dünyada tüm dallarda müzikten sinemaya tıptan bilime kadar Lider ülkelerin düdüğü öter;)Doğanın kanunu bu;)Gelişmiş dünya ülkeleri Kendi Sanatçılarını Vitrin yapar;)Bizim ülkemiz sanatçılarına hiçbir zaman destek olmas;)Bizim Starımızın Dünya Starı olduğunu bilir ama onun Vitrine çıkmasına izin vermes;)O yüzden dir ki bırakalım TARKAN ımız Bolu festivalinde konser versin;)Evet bize Müzik evrenseldir dendi ama bu sadece kağıt üstünde kazın ayağı öyle değil kısaca!He dersen ki TARKAN ın Dünya Starı olduğuna inanıyormusun Evet sonuna kadar inanıyorum;)Abd de doğmuş olsaydı şuan Micheal Jacksondan sonraki en çok konusulan isim TARKAN dı....Bu benim şahsi fikrim katılan olur katılmayan olur...

bak bunlara kesinlikle katılıorum,ama tarkan bunu başardı şimdi nie olmuo ben bunu diorm,bis oturmuşus betül demir şunu dedi yook murat boz şunu dedi onlar kim yaaa,bisim justiinin,ricky martinii araştırıp bunları konuşmalıııdık,ama işte türkiyem bööle betül demir laf atar bis cwp weriris,bis cwp werdikçe tarkanın deqerini düşürürüs,anlııcanıs bu albüm bööle gider

ozgee
04-07-08, 01:38
bence ne justin ne betül demir hicbirini konusmaya ihtiyacımız yok ama dünya stralıgından bahsediyosak konser vermek icin hicbiryerin ayırtedilmemesi lazım ama tarkan dünya starlıgını ölürüm sanayla yakaladı ve halada bu ünvana sahip bence:20:türkiye denince aklıllara tarkan geliyor tarkan denince de sıkıdım...vay anam vay ya da digerlerininde aynı sekilde bilinmesi tabiki daha mutlu ederdi bizi ama bu onun dünya starı olmadıgını göstermez bence...

trkntrkn89
04-07-08, 03:54
bence ne justin ne betül demir hicbirini konusmaya ihtiyacımız yok ama dünya stralıgından bahsediyosak konser vermek icin hicbiryerin ayırtedilmemesi lazım ama tarkan dünya starlıgını ölürüm sanayla yakaladı ve halada bu ünvana sahip bence:20:türkiye denince aklıllara tarkan geliyor tarkan denince de sıkıdım...vay anam vay ya da digerlerininde aynı sekilde bilinmesi tabiki daha mutlu ederdi bizi ama bu onun dünya starı olmadıgını göstermez bence...

tmm işte vay anam vay güssel ama eskisi gibi diil,we bu yavaş yavaş dibe vurur ama ben inanıorumki(hislerim gerçekten çoook iyidir)tarkan bundan sonraki albümde tüm dünyayı coşturckkkkk....ama bu sefer oolmadı

İZMİRLİ
04-07-08, 10:53

yazdıklarına katılıyorum, eger america veya ingiltere de popüler olsaydı çok büyük bir star olurdu TARKAN...Ama şunuda eklemek istiyorum tarkan dünyaca tanınan bir star ama dünya starı degil...Ayrıca yurt içi konser turnesine gelince, evet verebilir boluda da verir diyarbakırda da ama bence büyük organizasyonlar olmalı tıpkı 2005 avea konserleri gibi...Ayrıca hepimiz biliyoruz ki sahne bu işin yarısıdır (örn m.jackson) :20:

belfü
04-07-08, 11:02
Bence tartışmaya hiç gerek yok Her albümünde farklı bir tarz yakalamış ve kendini yenilemiş bir sanatcı kimseye benzemeyip farklı olduğu içinde gerçek bir star ve hepte öyle kalacak.........m.jackson şimdiki halinide görüyoruz içler açısı adını kimse anmıyor bile mahkemelerde sürünüyor ...ama tarkanın sevenleri o kadar çokki avrupadan asyaya... kadar bence amerikada doğup orda bir star olsaydı kesin bir dünya starı olurdu. ama Tarkan olmazdı yani belkide şimdiki kadar sıcak olmazdı. o bizim starımız .....

tarkaseksüel
09-07-08, 18:52
o stardı hep yaaa sadece onunla ülkemmiz ilgilenmedi o bizimle ilgilendi kim destek verio ki ona kimsee

x_y_z
09-07-08, 21:16
acayipsinle dünya starligina basladigi bir gercek..avrupada 800 bin satmisti...
25 avrupa konseri vermisti...simarik'i bilmeyen yok dünyada zatn...karma albümü de baya iyi satmisti..avrupa konserleri full doluydu..
ama bir gercek ki,türkiye disinda hic bir ülkede metamorfoz dinlenmiyor..