PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Ve Orhan Baba Düeti

Nzl
15-05-06, 12:44
Orhan Baba'ya düet teklif etti
AĞUSTOS ayında Tarkan'ın şirketi Hitt Production tarafından düzenlenecek olan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu konserleri için çalışmalar başladı. Tarkan'ın bizzat ilgilendiği bu konserlerde amaç, yapılmamışı yapmak. Birbirinden ilginç isimleri aynı sahneye çıkarmayı amaçlayan etkinlikteki hedeflerden biri de, 40 yıllık müzik yolculuğu boyunca hiç halk konseri vermeyen Orhan Gencebay'ı sevenleriyle buluşturmak. Bu amaçla kolları sıvayan Tarkan iki aydır Gencebay'ı ikna etmeye çalışıyor.

ERKİN BABA RAZI EDEMEDİ

GENCEBAY 'evet' derse Tarkan da ona bir jest yapmaya hazır. Megastar'ın amacı Orhan Baba ile sahneye çıkıp, iki şarkıya düet yapmak. Gencebay'ın, Tarkan'ın bu teklifine sıcak baktığı konuşuluyor. Hatta eğer proje gerçekleşirse Tarkan'ın düet için düşünüdüğü parçalar bile belli. Biri, 'Bir Teselli Ver', diğeri ise 'Ben Ne Yaptım'. Tarkan'dan önce Gencebay'la aynı sahnede düet yapmak için Erkin Koray yıllarca uğraşmış ama bu amacına ulaşamamıştı.

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=39885,102

wengin
15-05-06, 14:17
Yaaa ne demek bu yaa Orhan Babaymış. :36_1_25: Dalga geçiyorlar herhalde. Tarkanın kalkıp Arabeskçilerle düet yapması tamamen Organizasyonun megastarlığı kavrayamayışı. Yakında müslüm ve Mustafa sandallada yaparsa şaşırmam artık. Kibariyeyle yaptıya deli oldum. Diğer arabeskçilerle yaparsa kaldıramam bunu :36_1_2: :36_1_30:

matthew
15-05-06, 14:43
ya ben bu haberin gercek olduguna inanmiyorum ne bu ya yatar artik yTARKAN onune gelenle duet yapar oldu ben onun ulasilmazligini kendini asmis tawirlarini sewiordum artik siradan olmaya basladi star tv de programlar falan tarkan in ne yapmak istedigini anlamis degilim

Derin
15-05-06, 16:09
Sana katılıyorum matthew..
Benim fikrim turk hayranmalrını boyle bir stratejiyle oyalamaya calısıyor ama ayıp oluyor artık:36_1_30:

Khaos
15-05-06, 18:48
Tarkanın farklı şeyler yapmak istiyor.Aynı kalmak istemiyor.Bu olay aslında onun olgunlaşmış olduğunu gösterir.Aslında bunu özellikle yaptığını sanmıyorum içinden geliyor onun.Dikkat edin kendi dalında en iyi, kişilik sahibi, halk tarafından el üstünde tutulan kişilerle çalışıyor.Arif sağ mesala bunlardan biri...Kibariyede kendi dalında en iyi seslerden bence gerçi dinlemem ama...Tarkan değişiyor,dünyada yapılan işleri örnek alıyor farklı tadlar arıyor kendine...Hep aynı kalamaz o.Biraz geniş düşünmek lazım...Tarkana güvenin yaparsa en iyisini yapacaktır...:36_3_15: :36_3_15: :36_3_15:

Nzl
15-05-06, 20:16
Geçen yaz harbiye açık hava konserlerinde hitt Production Emel sayın ve Ahmet özhan'ı çıkartmıştı ve tarkan onlarla birlikte sahnede şarkı söylemişti. Aynı etkinliği bu yılda geçekleştirmek istiyorlar. Herfırsatta orhan gencebaya karşı olan hayranlığını belirtiyor, siz beğenmeye bilirsiniz ama adamın müzikal başarısı tartışılmaz.........khaos'a katılıyorum müziğini farklı renklerle geliştirmeye çalışıyor.
sezen aksu müslüm gürsesle düet yaptı diye arebeskçi olmadı.Tarkanda olmaz...........

:36_3_2[1]:

HakanÇelik
15-05-06, 23:55
aralarında sıkı bir dostluk var bildiğim kadarıyla...

:36_1_33[1]:

gigibuffon
16-05-06, 01:06
kıraç ,serdar ,sandal ,athena ,hakan gündüz , ricky martin vb... hariç kimseyle yapacağı düyete hayır demem çünkü tarkan her şarkıyı muhtesem söleyeceğimden eminim ve kaç yıl yaşıcağımız belli değil dinleyebildiğimiz kadar dinleyelim...

eratin
16-05-06, 12:58
birincisi Orhan Gencebay arabeskçi değil arkadaşlar,dinlemem ama çok kaliteli bir müzik adamı.arabeskçi olsa bile iki devin yani TARKAN ve ORHAN GENCEBAY ın düetini destekliyorum ben.dünyada düet yapan birbirine tezat o kadar sanatçılar var ki!...bu düet bence süper olur ve kaliteyi (TARKAN ı)bir kez daha insanlar görür.bu düetten kimse zarar görmez ancak ağzı laf yapmak isteyenlere malzeme çıkar.