PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce Tarkan Türkiye'de hak ettiği saygıyı görüyor mu ?

StaR
30-06-08, 01:52
ßence görmüyor! Adam beLki de bu yüzden yurtdısında yasamayı istiyor.

ßenim görüsüm bu sıra sizde :20:

ozgee
30-06-08, 02:08
bence yeterince görmüyor kıyaslandıgı kisiler tarkanın tırnagı bile olamaz ayrıca görseydi hakkındaki elestiriler yıkıcı olmaktan cok yapıcı olurdu

StaR
30-06-08, 02:22
bence yeterince görmüyor kıyaslandıgı kisiler tarkanın tırnagı bile olamaz ayrıca görseydi hakkındaki elestiriler yıkıcı olmaktan cok yapıcı olurdu
Ew@ sana cook katıLıyorum.Gercekten degerini biLmeyenLer cook. :13: Yazık gercekten yazık. Ya düsünsenize dimi sayıLı dünya starLarı arasına giren bir koskoca megastarımız var. Degerini biLeLim . Zaten bir daha dünyaya geLmez böyLe bir star. Gereksiz kişiLerLe de kıyasLama yapmayaLım! :13:

Blg
30-06-08, 02:26
Türkiye'de yeri geliyor insan hayatının bir değeri olmuyor, Tarkan'ın sanatına değer verecek bilinç düzeyi nerdeee... Bugün Tarkan'ı eleştiren istisnasız hemen herkes, Tarkan'la düet yapsa veya röportaj yapsa cv'sinin en baş köşesine Tarkan'ın ismini yazar. Böyle iki yüzlü bir anlayış işte...

xmenon
30-06-08, 02:30
Eeeee naparsınız dostlar anlama yeteneğimiz gitgide kıtlaşmaya başladı bu yüzdende verilmesi gereken değer olmuyor, yıkıcı eleştiriler oluyor ben alıştım sizde alışın daha çok yapacaklarrr...

StaR
30-06-08, 02:38
Eeeee naparsınız dostlar anlama yeteneğimiz gitgide kıtlaşmaya başladı bu yüzdende verilmesi gereken değer olmuyor, yıkıcı eleştiriler oluyor ben alıştım sizde alışın daha çok yapacaklarrr...
VaLLahi ben Tarkan' ı hic yıkıcı yönde eLestirmedim ve eLestirmem de. Çünkü yıkıcı eLestiri yapıLacak bir tarafını göremiyorum. ßence adam isini yapıyor o zaten en önemLisi bosverin....

xmenon
30-06-08, 02:41
VaLLahi ben Tarkan' ı hic yıkıcı yönde eLestirmedim ve eLestirmem de. Çünkü yıkıcı eLestiri yapıLacak bir tarafını göremiyorum. ßence adam isini yapıyor o zaten en önemLisi bosverin....
Haklısın be kanka biz varız ya yeteriz ona o merak etmesin o bizim Cannımız

StaR
30-06-08, 02:45
Haklısın be kanka biz varız ya yeteriz ona o merak etmesin o bizim Cannımız
Ew@ o bizim herseyimiz sonsuza kadar da oLacak... Ve her zaman da arkasındayız onun. Kim ne derse desin bosuna demis oLur Tarkan'ımıza. Zaten bunLarın hepsi "diLLi düdük" Tarkan'ın dedigi gibi :20:

szr67
30-06-08, 12:09
maalesef değeri bilinmiyor işte kanıtı;
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=Tarkan
yorumların çoğu film üstüne:13:

StaR
30-06-08, 13:26
maalesef değeri bilinmiyor işte kanıtı;
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=Tarkan
yorumların çoğu film üstüne:13:
Gercekten de degeri biLinmiyor görüLdügü üzere . Diyecek birsey buLamıyorum ben bu tür insanLara.. :13:

x_y_z
30-06-08, 13:34
şöyle söyliyeyim ki,Ruslar,Fransızlar,İspanyollar...yani kısacası avrupa,asya ve afrika bizim medyamızdan daha fazla saygı gösteriyor..tarkanda demiyor zaten bana saygı duyun diye , sadece isteği biraz üstüne gidilmemesi..ama medyaiz satasmadan didiseden yapamiyor..

sinemtevetoglu
30-06-08, 15:38
hayanları tarafından değeri biliniyor...gerisinin de umrunda olduğunu sanmıyorum! en iyi olmak malesef böyle birşey...

tunalı
30-06-08, 22:14
hayır daha değer verilmeli bence

bujen
30-06-08, 22:42
kesinlikle değeri bilinmiyor. arkasında bu kadar hayran kitlesi hangi sanatçının varmış acaba! bizler onun her zaman arkasındayız ve olacaz zaten tarkan kimin kendisine değer verdiğini gayet iyi biliyor.geriside umrunde değil tabiki. tarkan biz senin her zaman arkandayız...

sarıpapatya
04-07-08, 19:06
kesinlikle hayır biz onun değerini çoook iyi biloruz ama basın ve diğerleri bilmıo kıskanıyolar ayrıca nekadar acı tarkan ın değerinin bilinmesi lazım o bu ülkenin gerçeği hemde engüzel gerçeği....

tarkaseksüel
09-07-08, 18:51
:18: :18: :18: kesinikle ama kesinlikle görmüyor ama röportaajında dinledim yurt dısına gitmesinin tek sebebi özgürce sokaklarda gezebilmesiy mişş fazla tanınmıo yaaa:18: :18: