PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dişi Tarkan, Fırtına Gibi Geliyor

gülcan
24-06-08, 23:17
Dişi Tarkan'a Gökhan Özen Destek Çıktı. Uzun Süren Sessizliğini 'Müsaadenizle' Albümü ile Bozan Ebru Aydın'ın Gökhan Özen Albümün Her Aşamasında Yanında Oldu.

DİŞİ Tarkan'A Gökhan Özen DESTEK ÇIKTI. UZUN SÜREN SESSİZLİĞİNİ 'MÜSAADENİZLE' ALBÜMÜ İLE BOZAN EBRU AYDIN'IN Gökhan Özen ALBÜMÜN HER AŞAMASINDA YANINDA OLDU.
Yıllar önce müzik dünyasında 'Dişi Tarkan' olarak kendinden söz ettiren Ebru Aydın, uzun bir sessizlik döneminden sonra 'Müsaadenizle' ile yeniden müzik dinleyicisi ile buluşuyor. Sanatçı bir ailenin kızı olan Ebru Aydın, dört yıl Tarkan'ın bir yıl Zerrin Özer'in vokalistliğini yaparak müzik dünyasına adım atmış, 1998'de ilk albümü 'Son Verdim'i çıkartmıştı.

Ebru Aydın, bu albümünde Gökhan Özen'in desteğini aldı. Gökhan Özen albümdeki tüm şarkıların düzenlemelerinde stüdyo aşamasında bulunup Ebru Aydın'ı bir an olsun yalnız bırakmadı. Ünlü popçunun desteğini alan Ebru Aydın, 'Bu benim için büyük bir onur ve gurur. Gökhan şarkıların seçiminde ve düzenlemelerinde fikir verdi. İnanılmaz güzel bir albüm yaptık. Umarım herkes beğenir' dedi.

Yapımcılığını Özgür Aras'ın prodüktörlüğünü iki genç müzisyen Erhan Bayrak ve Sinan Akçıl'ın beraber yaptığı albümün düzenlemelerinde ise Cenk Çalışan, Erhan Bayrak ve Sinan Akçıl imzası var.

Ünlü söz yazarı Seda Akay' ın isim anneliği yaptığı 'Müsaadenizle' albümüyle çıkış yapan Ebru Aydın, 'Müzikseverlerle ilk buluşmamın üzerinden geçen 10 yıl boyunca, sizlerle yeniden buluşabilmenin yollarını ararken karşılaştığım kalabalıklar içerisinde doğru insanlarla el ele olamamanın sıkıntısını yaşadım. Ama o doğru insanları bulduğum zamanda da, karşımdaki kalabalığın arasından geçerken 'Müsaadenizle' diye izin istiyorum ki, yanlarından geçip giderken beni ve el ele verdiğim tüm dostlarımı iyice görsünler diye' dedi.

Ebru Aydın, dört yıldır vokalistliğini yaptığı Tarkan'ın bu albümde hiç isminin olmaması konusunda ise, 'İnsanların kendi tercihidir. Benim gönül koymam gerekirken ben gönül koymayarak büyüklük gösteriyorum. Ama keşke bir açılan telefon cevapsız kalmasaydı' diyerek imalı bir açıklama yapıyor.

'Müsaadenizle' DMC Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak.

kaynak:http://www.haberler.com/disi-tarkan-firtina-gibi-geliyor-haberi/

megastar_mert
24-06-08, 23:21
ßen ßu ismi hiç hatırLamıyorum , ßüyük bir kayıp mıdır ? ya da ayıp etmiş mi oLurum acaßa ?

Haßer için teşekkürLer

trkntrkn89
24-06-08, 23:49
iyi başka yardım isttien warsa tarkan yrdm etsn,bu ne ya herkes bişi istiooo,,,

HURRICANE
25-06-08, 00:19
:)dişi TARKAN mı!Hiç alakası yok kanımca..

herseyim
25-06-08, 00:27
disi tarkan mi?? :D cok komikk:) tarkanin disisini dusunemiyorum:)

ezel1710
25-06-08, 01:42
o kiza o lakap hic yakismiyor birileri senelerin veriyor ismini duyurmak icin bazilarida bunungibi, birilerini kullaniyor oda tabiki tarkan oluyor malesev.

eskalen
25-06-08, 02:16
Ben Disi Tarkan, Sibel Can diye biliyordum ......:9: Ben ebru aydin 'i hic hatirlamiyorum bile.....Neyse Tesekkurler haber icin :)

MEGASTAR
25-06-08, 05:16
Turkiye de bir tane TArkan var o da Erkek onun disisi misisi yok

tunalı
25-06-08, 11:00
dişi tarkan heheyettt
trkiyede sadece bir dişi tarkan vardır o da sibel can
zaten bu ismi ebru henım kendine takmış

x_y_z
25-06-08, 11:18
tarkan'ın disi versiyonu Shakira canim buralarda gezmez..ben bu kadini hic tanimiyorum...isinde basarilar...

HakanÇelik
25-06-08, 13:41
Ebru Aydın özellikle A.acayipsin albümünde ve o dönemdeki konserlerde
Tarkan'a vokal yapmıştır. Daha sonra bir albüm de yaptı. Fakat istediği
başarıyı yakalayamadı. Tarkan'dan yardım istemesi, doğal karşılanabilir.
Tarkan'ın yardım etmemesi de tabii ki son derece normaldir.

sinemtevetoglu
25-06-08, 23:10
eminim geçerli bir nedeni vardır...Allah bilir ne yaptın ki destek göremedin! belli de olmaz TaRkAn bu bakarsın kimsenin yüzüne bakmadığı bi anda senin için yanında olur...süpriiiizzz :)

ebuschcuk
29-06-08, 21:03
ESKİ VOKALİSTİNDEN TARKAN’A SİTEM!.. UZUN YILLAR SONRA YENİ ALBÜMÜNÜ ÇIKARAN EBRU AYDIN, MEGASTAR’A NEDEN SİTEM ETTİ?

26/6/2008 19:15

Uzun süren sessizliğini 'Müsaadenizle' albümü ile bozan Ebru Aydın bir dönem vokalistliğini yaptığı Tarkan’a sitem etti…

Yıllar önce müzik dünyasında 'Dişi Tarkan' olarak kendinden söz ettiren Ebru Aydın, uzun bir sessizlik döneminden sonra 'Müsaadenizle' ile yeniden müzik dinleyicisi ile buluşuyor.

Sanatçı bir ailenin kızı olan Ebru Aydın, dört yıl Tarkan'ın bir yıl Zerrin Özer'in vokalistliğini yaparak müzik dünyasına adım atmış, 1998'de ilk albümü 'Son Verdim'i çıkartmıştı.

Yapımcılığını Özgür Aras'ın yaptığı albümünde Tarkan’dan destek göremediği için sitemkar konuşan Ebru Aydın, “Ondan bu vefasızlığı beklemezdim. İnsanların kendi tercihidir. Benim gönül koymam gerekirken ben gönül koymayarak büyüklük gösteriyorum. Ama keşke bir açılan telefon cevapsız kalmasaydı” diyerek imalı bir açıklama yaptı..

Kaynak: http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=44402

arjen22-tarkan
29-06-08, 23:37
Allah Allaahh gerçekten Daha Önce Duymamıştım

Mega Fanat
30-06-08, 10:25
TARKAN Tek! 2-ci bi kisiye TARKAN ismini yapistirmak hic dogru bi sey digil.Her kes kendisi olmali.Ayrica Ebru Aydin da kim,simdiye kadar hic duymadim bu ismi.

Blg
30-06-08, 21:24
yıllar önce saçma sapan bi cover şarkıyla çıkmıştı

Yakisikli89
30-06-08, 21:50
gökhan bey kendi albümünü güzel yapsaydi nasil olurdu?

dudu
30-06-08, 21:54
megastarın dişisi falan yok ya,bunların hepsi boş haber