PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turizm elçisinden muhteşem konser

HakanÇelik
23-06-08, 09:42
http://img.sabah.com.tr/2008/06/23/gny/im/F1F84C57D14E9C408E3B46F6r.jpg
Tarkan önceki gün Manavgat Belediyesi tarafından organize edilen '15. Manavgat Uluslararası Barışsuyu Turizm ve Kültür Festivali' kapsamında Manavgat'ta konser verdi. Konser günü, otelinden dışarı çıkmayan Megastar, gününü dinlenerek geçirirken hayranları konser alanını saatler öncesinden doldurdu.

EN BÜYÜK TÜRKİYE
10 bin kişinin izlediği konsere Türkiye formasıyla çıkan Tarkan 'Bir Oluruz Yoluna' şarkısını söyledi ve Milli Takım'a destek vererek hayranlarının 'En Büyük Türkiye' diye bağırmalarını istedi. Enerjik hareketleri ve kıvrak danslarıyla herkesi büyüleyen sanatçı iki saatlik konserin sonunda, Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol, sahneye çıkarak, belediye ve otelciler tarafından turizm elçisi ilan edilen Tarkan'a 'Kristal Küre Marka Ödülü' verdi. Programını sona erdirdikten sonra bis yapan Tarkan izdiham nedeniyle konser alanından zorlukla uzaklaşabildi. 42 kişilik ekibiyle Antalya'ya gelen Tarkan'ın 200 bin YTL aldığı öğrenildi. Tarkan, 28 Haziran'da tekrar Antalya'da konser verecek.

Megastar, son albümü 'Metamorfoz'daki şarkılarının yanı sıra hâlâ hafızalardaki yerini koruyan eski şarkılarını da konser alanını dolduran 10 bini aşkın hayranıyla birlikte söyledi. Tarkan iki saaatlik konser boyunca üç kez kıyafet değiştirdi. Dans ederken göbeğini açan Tarkan'a hayranları çığlık atarak eşlik etti.

Bilge ile ayrılık söylentisi yalan
Tarkan, sevgilisi Bilge Öztürk'le haklarında çıkan ayrılık haberlerini de şarkısıyla yalanladı. Hayranlarına dert yanan Tarkan "Siz beni biliyorsunuz. Yazılanlara inanmayın. Bunların hepsi dedikodu" diyerek albümündeki 'Dedikodu' şarkısını seslendirdi. Bunun üzerine hayranları da Tarkan'a alkışlarıyla destek verdi.

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,2378CEAD52044DD8B9DEB4F6324CA13F.html

tunalı
23-06-08, 11:06
sıra d. bakıra gelio yavaş yavaş

gülcan
23-06-08, 15:36
oh be ayrılmamışlar çok sevindimm:) zaten hiçbir haberede inanmamıştımki..

haber için teşekkürler Hakan abi..

eskalen
23-06-08, 15:44
Tarkan Dedikodu sarkisini bosa yapmamis, bu yalan soylentiler icin :) Tesekkurler.....

ozgee
23-06-08, 23:59
oh be tarkandan geldi sonunda basta inanmamıstım ama tarkanın sessiz kalması korkutmustu beni güzel haber sevindim artık 'dedikodu' gitmesi gereken yerlere gider umarım tesekkürler haber icin...