PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EMIRATES suitinde

MEGASTAR
22-06-08, 04:24
Arkadaslar dungece INGILTERE nin koklu futbol kulubu ARSENAL in stadi olan EMIRATES de bizim collegeler (city an islington collges) adina bi yil sonu partisi verildi ve partinin en hosuma giden ani ise TARKAN in "simarik" sarkisinin caldigi andi hele sarkiya butun siyahiler ve bizim eslik ettdigimz an gorulmege degerdi:41: :20:
Bunu buraya yazma sebebim Tarkanin Ingilterede nasil tanindigini bildirmemdir:1:

Bunu duymak herzaman icin güzel bisey tabi, ama hep diyorum yine dicem ... bu 10 yil önce elde edilmis bi basari ... Yeni sarkilarini calip hep bir agizdan söylemelerini bekliyorum. Ah Tarkan ah...

bounce
22-06-08, 15:07
Bunu duymak herzaman icin güzel bisey tabi, ama hep diyorum yine dicem ... bu 10 yil önce elde edilmis bi basari ... Yeni sarkilarini calip hep bir agizdan söylemelerini bekliyorum. Ah Tarkan ah...
aynen katılıyorum şımarıktan sonra avrupada yok sadece rusyada var kuzu kuzu ve duduyla.......

ellow
22-06-08, 23:11
yabancıların tanıdıgı zaten sayılı isim var müzisyen olarak ulkemizden...
hemen akıllarına gelen isim tarkan sarkı kiss kiss!!!!

trkntrkn89
23-06-08, 01:53
acaba nie üstüne koyamıoooo bence bisim bunları bulmamıs lazımmm,menajer hatasımı onu yönlendirenmi yokki anlamadım gitti,1 kere yapan her zaman yapar...yinede bi şıkıdım bekliorm ben

herseyim
23-06-08, 03:34
gercekden cok guzel bisey :) hatta super otesi :) keskee orda olabilseydim:((

gülcan
23-06-08, 15:24
Hayatta başarılar galiba birazda şansa bağlı ben öyle düşünüyorum e birde bazen herşey yolunda gitmiyor..ama umarım Tarkan yıllar önce Şımarık şarkısıyla elde ettiği başarıyı tekrar bizlere yaşatır:)

tunalı
23-06-08, 20:20
tarkannın sesi heryerden duyuluyo
o bir dünya starı