PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : size bir sorum olacak arkadaslar

ezel1710
21-06-08, 10:11
simdi hayalgücümüzü calistiralim. soru su.

birgün tarkan bulunduunus yere gelirse, ve size o gün 5 saatini ayirirsa.
ona o gününün 5 saat icinde güzel gecmesini nasiil saalarsinis.

tabiki bende tipki sizin gibi bunun olacaina ihtimal vermiyorum, ama ya olursa.
ozaman onunla o zaman icersinde yapmak stedikerim. önce komik bir tiyatroya gitmek onu gülerken kahkaa atarken yakindan görmek beni cok mutlu eder.diyer zamanida hayvanat bahcesinde gezmek isterim ,onnara karsi görüsünü cok merak ediyorum hangi hayvani cok seviyor, neden , falan ondan duymak cok güzeldir heralde.

inanin kalpten diliyorum innasalah herkezin isteyi yerine gelir sevgilerle.

eLiF
21-06-08, 13:27
hıımmm tanıdık bi konu :21: şimdi buraya bi sürü şey yazarsın ama tarkan'ı görünce hepsini unutursun sadece yüzüne aval aval bakarsın yani en azından bende böle olur :18: bütün gün onu seyrederim heralde :10:

ellow
21-06-08, 14:43
bende bu hayale dahil olmak istiyorummmmmm!!!!
Yapılacak bir suru sey olabilir,sadece sohbet etmek bile beni mutlu ederdi...!!
hayvanat bahcesi fikri cok cazip gelmedi bana:((sure kısıtlı 5 saat...
kısıtlı zamanda optimum verim almak adına, hayvanat bahcesi yerine yetistirme yurtlarında kalan annesiz babasız cocukları ziyaret etmesini isterdim,cocukların onu gorunce gozlerindeki mutlulugu gormesi,onu cok mutlu edecegine inanıyorum...hayatta riyakarsız sevgisini gosteren tek varlık cocuklardır,sevmezlerse biz yetiskinler gibi nezaket kuralları dahilinde sahtede olsa sevgi gostermezler.Ya severler ya hic tepki yoktur...
onları mutlu etmek onun ruhunu cok dinlendirecek ve onu da mutlu edecektir!!!!

trkntrkn89
21-06-08, 15:52
ben 5 saaat sohbet etmek isterdiiim,diiicek o kdar çoook şey warki onaaaa...bide playstation oynıııarak sohbet etmek isterimmm...

ezel1710
21-06-08, 16:39
kendince fikir güzel ama ben katilmiyorum.belirtiyim gibi o sizin olduunus yere gelirse yani size neresi yakin, uygunsa oraya gidip onu yapmak istersin. ayrica (yeni tanistiim kimseyi dediyin yere götürmem. o tür yerler cok önemli ve duygusaldir birinin tavsiyesiyle olmas icinden gelmeli oraya gitmek. ) zaten tarkanin o tür yerlere gittiyine inaniyorum tabi medyayi pesine takmiyordur baskalari gibi. benim bu nacizane fikrim tipki senin gibi.
düsüncelerini bizimle paylastiin icin tesekürler

ya dediyin sey olursa banada haber verirmisin? ben de gelebilirmiyim? lütfeeeeen en yeni oyunnardan getiririm ne biliyim cay kavhe tasirim size. ama ccaar lüttfeeen olurmu? trkntrkn89

herseyim
21-06-08, 16:56
ben 5 saat boyunca ona sarilip konusmak isderdimm :) ahhh ahhhh ne guzel olurduu :)

sonaranan
21-06-08, 18:09
valla alırım gitarımı elime onu da karşıma oturturum ben çalarım o söyler. eee daha başka ne olsun:28: :28: :28:

StaR
21-06-08, 21:42
vaLLahi ben düet yapmak isterdim :10:

sıla
21-06-08, 23:39
sıkı sıkı sarılır öper öper öperdim 5 saat boyunca bırakmaz sohbet ederdim heralde konuşamazdım:18: öyle bişey olucanı sanmıyorum ama hayali bile yeter valla:)

ezel1710
22-06-08, 12:50
arkadaslar biz galibam bu arada yeteneklerimizi öreniyorus bence cok güzel birsey

Tutar kolundan Tarkancoll.com'u acip, sayfa sayfa gösterirdim bu yazdiklarinizi :4:
Sonra güzel biseyler yerken sohbet ederdik, Belçikanin ünlü çikolatalalarindan yedirirdim - bi yiyen bir daha istiyor :18: o yüzden devamli gelirdi Belçikaya :28: - ne kadar albüm varsa elimde imzalatirdim e bide bu kadar eglence sonunda kupe falan istesem kirmaz verirdi heralde bana :18:

Mega Fanat
22-06-08, 17:23
Ona vermek istedigim butun sorulari verirdim,sahile gotururdum onu,birlikte yemek yerdik,hatta kendim ona makarna yapardim,makarnayi cok seviyor ya o yuzden,birlikte sarki soylerdik,ay...daldim gittim ben,Insallah bi gun karsima cikir...

ezel1710
22-06-08, 21:47
insallah dileklerimiz yerine gelir arkadaslar umudumuzu kesmeyelim inanmak lazim

ellow
22-06-08, 22:54
vaLLahi ben düet yapmak isterdim :10:

sesine guveniyorsun demek:))Sesin guzelse super olurdu senin adına.Eger yeteri kadar sesin iyi degilse o 5 saat emin ol onun icin hic unutulmayacak gunlerden biri olurdu sanırım,iskence gibi&freedy's nightmare:))))

StaR
22-06-08, 23:39
sesine guveniyorsun demek:))Sesin guzelse super olurdu senin adına.Eger yeteri kadar sesin iyi degilse o 5 saat emin ol onun icin hic unutulmayacak gunlerden biri olurdu sanırım,iskence gibi&freedy's nightmare:))))
Emin oL sesim Tarkan' La birebir aynı:20:

ezel1710
23-06-08, 00:01
vaaayyy vay allah süpermis desene

denizmavisi
23-06-08, 02:11
sadece hayal ama 5 saat yanımda olsa ona bol bol sarılır öperdim sonra sormak istediğim herşeyi sorar kameramla çekim yapar ondan hatıra olarak bir şeyini isterdim ve imzalatırdım ayrıca adana kebabı yedirip resim çekilirdik:20:

trkntrkn89
23-06-08, 02:11
ya dediyin sey olursa banada haber verirmisin? ben de gelebilirmiyim? lütfeeeeen en yeni oyunnardan getiririm ne biliyim cay kavhe tasirim size. ama ccaar lüttfeeen olurmu? trkntrkn89

tabi neden olmasın:D ben tarkanı bulucam o arada başkasına haber wermek aklıma gelcekk:28: zaten tarkan beni bi tanısa bidaha bırakmas:20:

trkntrkn89
23-06-08, 02:12
bide bütün saatleri durdururdum,10 saat tutardım yanımda:D:D:D

ezel1710
23-06-08, 11:12
tabi neden olmasın:D ben tarkanı bulucam o arada başkasına haber wermek aklıma gelcekk:28: zaten tarkan beni bi tanısa bidaha bırakmas:20:

yaaa! anladim sen korkuyorsun benide taniyacak diye dimi. cok ayip insan bir haber verir. saka bir yana innsallah dileklerimis gerceklesir bunu hakediyorus.:41:

Pamela_beyazgul
23-06-08, 22:19
bence ben tarkani gorunce turkceyi unuturum kendi dilimi de :)

pare_pare
23-06-08, 22:25
ben onu görünce doyasıya öperim tabi bayılıp düşmesem

asd1234
22-07-08, 14:55
Ben evden dışarı çıkarmazdım onu :P Direkt bilgisayar başına oturturdum :) Önce resim-video arşivimi gösterir,sonra Tarkancoll'u açar,onu nasıl beklediğimizi,neler yazdığımızı tek tek gösterirdim :) Ondan sonra da doya doya öper,uzun uzun da konuşurdum muhtemelen.Evde olan tüm albümleri imzalatır,bi de onun herhangi birşeyini isterdim hatıra olarak :) En son da alırdım sazla gitarı,ben çalardım o söylerdi :)) Ha tabii bunları yaparken onu telefonla filan,bi şekilde kameraya çekerdim sanırım,ve tabii birçok ta fotoğraf çekmeyi ihmal etmezdim :) Muhteşem olurdu yani :)

trknmania
16-08-08, 20:19
öle bişey olsa ben şaşkınlıktan küçük dilimi yutardım herhalde sonrada 5 saat boyunca hiç konuşmadan onu izlrdim çünkü çenem bi açılırsa tarkan bizde sabahlamak zorunda kalır:))))):18: :18: :18: :18: :18: :18:

kevser
19-08-08, 16:04
bence bunun planını yapmak yanlış çünkü onu karşında görünce diceğin ne varsa gidio aklından küçük bi hafıza kaybı yaşar insan:):)

ezel1710
19-08-08, 21:28
bence bunun planını yapmak yanlış çünkü onu karşında görünce diceğin ne varsa gidio aklından küçük bi hafıza kaybı yaşar insan:):)

ya tabiki öyle de . buradakiler sadece hayal gücüyle yazilanlar.
öyle bir imkanim olsa bile yazdiklarimi yapmam mümkün deil.
bayilirim ve uyandiimda basimda kesin bir hemsire ve kolumda infozion olurkesin

sinemtevetoglu
19-08-08, 23:07
ben bayılırım yine...o da zaten 5 saat hastenede başımda bekler...böylece 5 saatte yine heba olur gider...ben işte yani...başka türlü olması mümkün değil...

tarki_ceycey
19-08-08, 23:57
5 saatimi ona bakmakla harcardım herhalde anca doyarım..:D

serce
22-08-08, 11:46
5 saatimi ona bakmakla harcardım herhalde anca doyarım..:D

al bendende okadar

Ozz
22-08-08, 13:27
Valla bir kere kendisi ile tanışıp, dilimi yuttuğum için bişi söyleyemediğim için bu 5 saati naparım bilinmez ama diyelim ki sakin, soğukkanlı oldum ve dilimi de yutmadım. Zamanı şöyle değerlendirirdim...

1. Sohbet ile işe başlardım. Ona kendini nasıl hissettiğine dair sorular sorardım. Konserde, basın onu eleştiriken, ailesi ile otururken vs.... Klip fikirlerimi anlatırdım tepkisini ölçmeye çalışırdım. Come closer 2 hakkında konuşurdum özellikle planlarının neler olduğu konusunda...Tarkancoll dan bahsederdim... Sinemadan konuşurdum.. herkesle sinema konuşurum .... manyağıyım...:18:

2. Öyle öpüp koklamazdım sanırım onu çok severim ama çok sarmaş dolaş bi insan değilim maaleseffff:16:

3. Makarna yapma fikri güzel ..ben de onu yapardım sonuçta 5 saat acıkacak..ki ben de makarnayı manyak severim... sevmeyen yok sanırım...:28:

Aslında özetle sanırım onu güzel makarna yapan bir restorana götürüp.. yemek eşliğinde bol bol konuşurdum....

Bi de bana bir şarkıyı söylemesini isterdim. Kırmaz sanırım... Şarkıyı şuan bilmiyom o an neyi istersem :10: :10:

**MegaStarkan**
22-08-08, 13:57
Ozz benden bahsetmicekmisin tzz.
Bende viyanadaki konserde o dilini yutan kizdan bahsetmicem :D

Ozz
22-08-08, 16:23
Ozz benden bahsetmicekmisin tzz.
Bende viyanadaki konserde o dilini yutan kizdan bahsetmicem :D

Tarkancoll derken seni kasteddim zaten 5 saatin en az bir saatini seni anlatmakla geçiricem kenn ...:28: aşkolsun :28:

**MegaStarkan**
22-08-08, 17:53
Sevindim :D
Iyi seylerdir umarim sadece :D
Bir saat neler anlatican kim bilir :P ... biktirma büyü bozulur :D

Ben Tarkana anca TarkanColl'u anlatirim hehe

tara
22-08-08, 18:55
ilk saniyelerde bayilmasam butun 5 saati onun karsinda oturum bakardim ona oyle

nazar
24-08-08, 11:51
evet istiyor insan ama ne yapacaini bilmiyor zor bir soru tam dediyin gibi hayalgücü güclü olmali

ezel1710
24-08-08, 11:58
evet istiyor insan ama ne yapacaini bilmiyor zor bir soru tam dediyin gibi hayalgücü güclü olmali

sende olmayan birsey dimi

sEçİl
06-09-08, 03:25
super olurdu ona sarılırdımm kokusunu hssetmek cdden harıka olurdu sonra ona anlatcak o kadar cok sey warkı sarkıları oezl hayatı=)her an naptgını bılmek ısterdımmm 5 saat cok azzzzzz yaaa:(

didar
06-09-08, 16:37
walla ben sadece seyrederim onu onun karşısında ağzımı bile açamıyorum sadece ona bakasım geliyor.sürekli oan bakmak istiyorum.onun karşısında elim ayağıma dolanıyor utanıyorum nedense.bende anlayamadım

pdrlütfiye
22-04-09, 13:48
ben ona duyduğum 17 yıllık sevgimi anlatır ve bu sürenin bir ömür boyu olmasını sağlardım.böylece beraber yapmak istediğimiz her şeye zaman kalırdı... ve bu arada ben buna gerçekten ve yürekten inanıyorum

didar
22-04-09, 20:01
Tarkanı mesela istanbulda oturduğumu ve orada karşılaştığımı farz edersek eğer,Tarkanı istanbulu ayaklarının alında hissedeceği güzel bir yere götürür,birşeyler ikram eder ve güzel bir sohbet etmeyi isterim.((hayali bile güzel...))

starzu
19-05-09, 14:03
söylemem:14::14::14::14:

gülcan
19-05-09, 14:29
Böyle bir fırsatım olsaydı önce alır Tarkan'ı sadece yeşilin olduğu biryere götürürdüm bol bol yürüyüş yapar, onun için yaptığım ve sevdiğini bildiğim zeytinyağlı dolmayı ikram ederdim kek ve limonata da cabası:) sonra çimenliklerin üstüne yatar gökyüzünü seyrederdik:) biraz olsun dinlenmesini sağlar o beton yığınlarının arasından kurtarırdım..Birlikte ağaçların altında yürür gezerkende sohbet ederdik o sessizlikte üzerine bastığımız yaprak ve dal çıtırtılarının seslerine kulak verirdik:) ona unutamadığı konser anılarını sorardım,çocukluğunu anlatmasını isterdim... çoğunu biliyorum ama :) Elimde bulunan bütün albümleri yanımda getirirdim hepsini tek tek imzalatırdım..çocukluğumdan beri resim haberlerini biriktirdiğim Tarkican albümümü gösterirdim onun için yazdığım yazıları okurdum..ve tabii yeşilliklerin arasında bol bol o içten gülümsemesi ,tatlılığıyla fotoğraflarını çeker ve sizlerle paylaşırdım:D gezinin sonunda bana hatıra kalması için bişeyini isterdim...:)

ece**
19-05-09, 16:43
şimdi be anlatacam ama tarkanı görünce unutabilirim..:28:
tarkanımın nekadr doğaya aşık olduunu hepimiz bilioruz o yüzden öyle doğa yürüyüşü yapabilceimiz biyere gitmek isterdim we bende tarkanımda haywan delisiyiz zaten haywan barınağıda olabilir gitmk istedim yer ama 5 saat tamamen orda deil tabi..:19:sonrasında mangal yapmayı isterdim böle etleri elleriyle yemesini falan yağlancak hep yani elleri :28:en doğal haliyle görmek isterdim..aslında okadar çok şey yapmk isterdim ki..ama önceliği tarkanımın we kendi sewdiim ortak şelerii yapmayı isterdim..:10::10: [ bide buarada bol bol gülceği kahkaha atabilceği biyere de gtmek isterdim ki glüşünü bol bol görebilmek için] :10::4:

TEVETOGLU
19-05-09, 16:56
5 saat boyunca Tarkan şarkı söylesin.Ben de onu dinleyeyim. :)

siboss1992
19-05-09, 17:03
benim tarkani görme sansim oldu..
bulusmadan önce okadar seyi sormak istedimki ona
ama inanin onu gördügüm an elim ayama dolandi..
burda neler desekk bos.. insan heycandan unutuyor..
ama eger öyle birsey olsaydii.. onunla güzel bir manzarasi olan yerde oturup 5 saat boyunca sohbet etmek isterdim.. herseyini sorup sorusturmak isterdim.. ama sohbet etmekde biraz zor kesin telefonu hic calmadan durmaz..

günışığım
20-05-09, 02:13
Tarkani gorunce eminimki tum planlar suya dusecektir ayilip bayilmaktan 5 saatte 5 dakika gibi gelir size =)

prenses_elaa
20-05-09, 11:37
o ne yapmak isterse onu yaparım o mutlu olsun yeter tabi onu görünce bayılmazsam

Elif Yokgörme
28-11-10, 00:00
ben onu görsem ölürüm ya.böyle bir şansım olsaydı ona doya doya sarılırdım.o gözlerine doya doya bakardım.hayal bile edemiyorum.öyle imkansız birşey ki bu benim için.