PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanıma sevgilerle

tark
19-06-08, 00:13
:41: bu seferki parçaları çok şahane ve dünyada senin gibi mega star olmak çok zor ve senin gibide yok desem yeridir.
şarkılarının hepsi çok güzel vede tarkanın karakteride çok güzeldir umarım bu yazımı okunurda bende çok mutlu olurum bu konuda şimdiden çok çok teşekkürler vede izlediğim kliplerin hepside çok güzel umarım ileriki dönemlerde eurısıon şarkı yarışmasında kendide bizleri temsil eder.

hsaex123
19-06-08, 14:43
Megastar tarkanımızın sarkılarına sahne showuna klıblerıne dıyecegımız yok mukkembel..Bunu tum dunya kabul edıyor..Bızde tarkanın fanları olarak cok keyıf alıyoruz..Ama eurovızyona gelınce bence katılmaz.Cunku artık eurovızyon ,eurovızyonluktan cıktı!.Sıyası bır arac olarak kullanılıyor herkez bırbırıne atıyor komsular..yanı tamamen sıyası kokuyor..Tarkan cok guzel performans gostersede ..Ulkelerın komsularına atııkları oy..Bızı kotu duruma cekebılır..
O yuzden herkez hakettıgını almıyor tamamen sıyası...
tarkan katılmaz sanmıyorum

StaR
19-06-08, 21:13
Megastar tarkanımızın sarkılarına sahne showuna klıblerıne dıyecegımız yok mukkembel..Bunu tum dunya kabul edıyor..Bızde tarkanın fanları olarak cok keyıf alıyoruz..Ama eurovızyona gelınce bence katılmaz.Cunku artık eurovızyon ,eurovızyonluktan cıktı!.Sıyası bır arac olarak kullanılıyor herkez bırbırıne atıyor komsular..yanı tamamen sıyası kokuyor..Tarkan cok guzel performans gostersede ..Ulkelerın komsularına atııkları oy..Bızı kotu duruma cekebılır..
O yuzden herkez hakettıgını almıyor tamamen sıyası...
tarkan katılmaz sanmıyorum
Evt bence de katıLmaz! ... :20:

ellow
19-06-08, 22:45
yurtdisinda is yapmak icin bu yarısma on kosul degil!!
getirisi goturusu ince hesaplarla hesaplanınca ve isim kariyerinde bir yere gelmis olan Tarkan olunca, bunca senenin emegi icin anlamlı bir yaris kulvari olamaz sanırım...
Halihazırda los angeles a tasınmısken orada tekrar sansını denemesini isterdim ben,bu anlamsız eurovision yerine!!!

herseyim
20-06-08, 00:33
gercekden tarkan 1 numara:)