PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kiskanclik

ezel1710
17-06-08, 15:16
biz türkler kendimizi övüyorus, cünkü biz misafir perver, sevecen sicak insannaris.ama birseyi unutuyorus kiskanclik.evet kiskanclik aldi basini gidiyor komsu,arkadas, meslektas hatta aile arasinda bile malesef var. örnein bazi sanatcilar kiskancli meslek edinmis gibi sürekli kalplerinde tasiyorlar. bize örnek olacaklari yerde gündeme gelmek icin satasicak yer ariyorlar .hatta gasteler bile yararli örnek birseyi kücük harflerle yaziyorlar. ama bir sanatci öbürüne satasinca büyük harfle baslik yapiyorlar sanki marifetmis gibi . simdi onnardan ricam tarkani biraz olsun örnek alsinnlar .gelmek istedikleri yere sanatiylan gelsinler ...aslinda bu tüm kiskanc insssanar icin gecerli birakin kislkanclii söküp atin kalbinizden yerine sevgi koyun inanin cok daha mutlu olacaksinis ... sevgiler

demirerkan
17-06-08, 21:19
tşk dediklerine aynen katılıyorum :1:

trkntrkn89
18-06-08, 01:02
bunların üstüne daha çooookkk eklenecek şey war bence yeni yazılar yasmalısın duygularıma tercüman oldun:D

ezel1710
18-06-08, 02:25
tesekürler trkntrkn89 seninde bu tür bir konu acmani isterim ... demirkan sanada tesekürederim resimler süper

herseyim
18-06-08, 02:28
gercekden cok guzel yazdin;) tarkani kiskananlar cok varr ve bu yazi herkese kapak olsun:)

ezel1710
19-06-08, 01:41
inssalah akkilari baslarina gelir

trkntrkn89
19-06-08, 11:07
bide tarkanı sanki millet dewlet görewlisi sanıo,sanki adam amme hismeti görüo,beyaz çaqırıo gitmese şımarık oluo,demet düet istio yapmasa suç oluo,hadise düet istio,,,ya bu adam dewlet görewlisimi herkesin istediiini yapmak zorunda hayır yapmaynca suç oluo bide....

mEleNqolİc
07-07-08, 21:55
katılıyorum trkntrk89 cok dogru katılıyorum

pare_pare
07-07-08, 22:03
düşüncelerini dile getirmişsin bazı haklı olduğun yerler var katılıyorum sana

x_y_z
07-07-08, 22:49
bu ülkede örnek alinacak sanatci sayisi,ya 5 ya 10 tanedir..tarkan,sezen aksu,orhan gencebay,candan erçetin,ilhan şeşen...hep bu isimler...
beyaz tarkan'i cagiriyor..ama katildigi programlari gördük beyazin..
önce seda sayana sonra ibrahim tatlisese katildi :D
tarkan hayatta katilmaz... :)

tunalı
07-07-08, 23:44
katılıyorum sana zaten kıskanç olan bir insanın yapmayacağı şey yok

yesilgozlum
06-08-08, 18:19
evettt haklısın katılıyorum

tarkan_karma
06-08-08, 18:32
öyle weya böyle aslında cok da kötu bısı deyıl belkıde kıskanmasalar tarkan gıbı olmak ıstemeseler bulundukları yerden cokdaha kötu bı yerde olurlardıı belkıde kıskanclık deyılde rekabet..ısın ıcındekıı eyer bısılerı mukemmel yapıyosan kıskanılmakda guzel bı duyguu en ıyıyı basarmısaan kıskanılıyosan bırak o duyguyu tat ne olcak bu duyguların hepsı ıcımızde war olan duygular deyılmı kıskanc olmayan ınsan mı war su dunyada

ezel1710
07-08-08, 12:38
öyle weya böyle aslında cok da kötu bısı deyıl belkıde kıskanmasalar tarkan gıbı olmak ıstemeseler bulundukları yerden cokdaha kötu bı yerde olurlardıı belkıde kıskanclık deyılde rekabet..ısın ıcındekıı eyer bısılerı mukemmel yapıyosan kıskanılmakda guzel bı duyguu en ıyıyı basarmısaan kıskanılıyosan bırak o duyguyu tat ne olcak bu duyguların hepsı ıcımızde war olan duygular deyılmı kıskanc olmayan ınsan mı war su dunyada

tabi bu senin düsüncen saygi duyarim.
belkide kiskanmasalar tarkan gibi olmak istemezler yazmissin.
onun gibi olmak isteyen onu idolü secer örnek alir sevgi verir.
kiskanc ise onungibi olmak onuda cökertmek ister diye düsünüyorum.
evet her insan kiskanir ama yerine göre olmali .
benim bahsettiym benim olsun bende olsun kimsede olmasin diyen inssannar icin ve malesev bu tür kisiler cok .

kevser
19-08-08, 17:13
türkiyede sanat denen şey hiç kalmamışken tarkan bunu devam ettirmeye çalıştığından herkes tarkana kendimi ne kadar sevdirsem kardır diye düşünüyo ve hepsi farklı yollar deniyo ama hiçbirinin yolu işe yaramadı yaramıcakta.gazeteleri,tvyi açtığımda çok afedersiniz sanatçı adı verilen ve tek yaptıkları sanat kendilerini teşhir etmek olan o kadar çok insan varken tarkan bunlara ne diye cvp versin ne diye bunlarla düet yapsın ne diye muhattap olsun bence iyi bile davranıyo onlara tarkan hiç takmayarak:):)
yani önemsiz insanlar önem kazanmak için daha çok asılcak tarkanın paçasına bitmez bu bitmezzz

sengibisidünyayagelmez
20-08-08, 01:04
çok doğru yazmışsın aslında... onu örnek alıp ayakta alkışlayacakalrı yerde köstek olmaya çalışıyorlar. sonra da TARKAN bu ülkeye küstü gitti diyorlar, nasıl gitmesin. biz hayranları ve yanında çalışanları dışında onu destekleyen kaç kişi vardır ki? en basit örneği bilge ablanın kardeşi berna... TARKAN sayesinde adını duyurdu şimdi bize uzak olsun diyor! değer bilen yok maalesef bu ülkede. ama işte kimse bilmiyorki TARKAN gibisi bir daha asla dünyaya gelmez!!

trknmania
20-08-08, 13:04
bravo bravo bravo bravo

ezel1710
20-08-08, 16:49
bravo bravo bravo bravo

:8: :41: tesekürler

serce
22-08-08, 11:45
:20: bende cok beyendim

ecemaşkısı
23-08-08, 14:41