PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan silinir ama Kenan Doğulu Yaşar !

RaSKaS
17-06-08, 12:35
http://h2.haberturk.com/Resimler/9183_421x281.gif

Metin Özülkü röportajından ;

Yılarını bu işe vermiş bir isim olarak, piyasadaki erkek şarkıcılar arasında favoriniz kim?
Kenan Doğulu! Kenan bu işten en uzun süre ekmek yiyecek olan kişidir. 60-70 yaşında bile hem sahneye çıkar, hem albüm yapar. Tarkan'ı ise o yaşta göremiyorum sahnede. Korku filmi gibi geliyor onun durumu bana. Bu işteki kariyerinin devamını göremiyorum. En fazla birkaç sene gider, sonra silinir.

röportajın tamamı :
http://h2.haberturk.com/01Detay.aspx?ID=9183&Kat=8&dt=2008/06/17

:19:

trkntrkn89
17-06-08, 12:53
bi yorum yapmayan sen kalmıştın sende yaptın,sen kendi haline bak göbeği salmış atıp tutuooooo,işte böööle sataşarak unutulmuo bu (....)...

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

(....)Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz.(....)
Forum kurallari icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

ekrem
17-06-08, 13:01
çpk biliyosun (....) defol git ya reklam peşinde koşmayın

Moderatör notu:

(....)genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz(....)
Forum kurallari icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

karma_elcin
17-06-08, 13:05
Tamam Kenan'ın hakkı yenmez ama Tarkan'a cok haksızlık yapılıyo Metin Özülkü kendine baksın o sesle şarkı söylemesi bile büyük hata...!!!!!

belfü
17-06-08, 13:07
Valla ben Metin Özülkünün ismini hiç duymuyorum artık Verdiği röportajdan kendisinden bahsetmiş sanırım. yada artık hiç basını takip etmiyor Türkiyede hala kitleleri peşinden sürükleyen Tarkandan daha büyük bir star yok Kenan kim kardeş :16: haber için teşekkürler arkadaşım

EFSANE
17-06-08, 13:12
metin özülkü lüzumsuz işlerin adamı ne yaptığı iş sanat ne söyledikleri şarkılar düzgün çapını bilmeden konuşuyo tarkan şimdiden efsane oldu

gülcan
17-06-08, 13:18
bazı kendini bilmezlermi desem kendini sanatçı sanıpta gerçek sanatçı olanların hakkını yiyen, tarkan üzerinden yorum yapıp reklam yapmaya çalışan insan (....)..:13: :13:

Tarkan kendi işinde gücünde müzüğiyle sesiyle yorumuyla gerçek bir santçı..

Türkiye'nin Megastarı..

:54: :52: :30::48:

:10:

Moderatör notu:

(....)Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz(....)

**MegaStarkan**
17-06-08, 13:30
Arkadaslar yorumlarimizda biraz daha dikkatli olalim.
Forum kurallarina aykiri mesaj yazmayin lütfen.
Sakin olalim, konusup dursunlar....herkes kimin ne oldugunu biliyor ;)
Kendi korkularini Tarkan'a yansitiyor. Kenan Doglu'yuda alet ediyor....
Kenan Doglu basarili ama Tarkan'la kiyaslanamaz.

devilscream
17-06-08, 13:45
metin özülkü'nün söyledikleri hakkinda söylenecek bir sey yok
herkes,Kenan kimdir,"TARKAN" kimdir,iyi biliyor...

MEGASTAR
17-06-08, 14:13
TARKAN in da albumleri Belli Kenan in da "Gorunen Koy Klavuz Istemez"

bounce
17-06-08, 14:22
kenan doğulu çakkıdı ile bi yerlere geldi 4.albümünde bar da çıkıyordu......o da başarılı..ama tarkanın geçmişi ile kolay kolay silinemez ....

arjen22-tarkan
17-06-08, 14:29
Metin Özülkü Kim ? Tanıyan Var mı ... Saçmalık Sözlerini kaç işi kaale alacak .. !

ezel1710
17-06-08, 14:30
metin özürkünün meslei sarkicilik zannediyordum. oysa kiskanclikmis yazik kendisine daha faydali bir meslek secmesini öneriyorum.

İZMİRLİ
17-06-08, 14:39
Tamam Kenan'ın hakkı yenmez ama Tarkan'a cok haksızlık yapılıyo Metin Özülkü kendine baksın o sesle şarkı söylemesi bile büyük hata...!!!!!

aynen katılıyorum sana :20:

tunalı
17-06-08, 14:52
bi sen kalmıştın ya kaybol

x_y_z
17-06-08, 15:02
müzikten anlamayan kalitesiz bir isim daha işte..tamam kenan dogulu iyidr
ve isinde basarlidir..ama tarkan hayatta kolay kolay silinmez...100 yıl geçsedde...

szr67
17-06-08, 15:45
müzik piyasası herkezi silim attı bir kenara bugün ben bir numarayım diye hava atmasına gerek yok kimse bir numara değil eskisi gibi sanat dünyasında yaşacak isimlerden biridir tarkan senin gibi çocuk şarkılarıyla geçinen biri değil sayın özülkü piyasanın ne halde olduğunu cümle alem biliyor kimse kimseye çamur atmasın atılacak birileri varsa plak şirket patronlarıdır.:13:

sparrow
17-06-08, 15:48
yaa metin özülkü penguenmi ne öyle bişey deilmi..gitsin kendi işine baksın.penguenliğini ypsın..işi ne oda belli değl..şarkıcımı bestecimi aranjörmü nyse onu yapsn işte kardeşm..başkasına çamur atark biyerlere gelmeye çalışmasın!!

sarıpapatya
17-06-08, 16:38
insanlar niye önce özeleştiri yapmıyo bu memlekette tarkana laf söylüyolarya ne diyim ben artık evet kenen doğulu uzun yıllar bu işi yapar ama tarkan yapaz demek ne kadar basıt bir yorum ilerki yıllarda ömrümüz yeterse görcez bakalım kım daha çok iş yapıcak yazık başka bişey demiyorum hakketen yazık

eskalen
17-06-08, 16:59
Metin ozuklu gibi iyi bir besteci Yanlis bir kiyaslama yapmis......Tarkan goz onunde bulunmadigindan artik silinmis sanki halktan kopmus bir sanatci olarak gozukuyor....Bizim toplumumuzda 'bana uzak olan sanatci benden uzak dursun' durumunu cok iyi islediginden(!) Tarkan silinmis gibi gozukuyor....Ama oyle degil....Hala yaptigi faaliyetlerle, konserlerle en guzel cevabi veriyor, Tarkan....Tarkan isiyle cevabini veriyor herkese, kameralar onunde degil......

yasemen958
17-06-08, 17:05
Metin Özülkü Kim ? Tanıyan Var mı ... Saçmalık Sözlerini kaç işi kaale alacak .. !
kimdir bu metinn ala ala ...:28:

StaR
17-06-08, 18:33
kimdir bu metinn ala ala ...:28:
vaLLahi ben de biLmiorum :18: :18: :18:

tgbtrkn
17-06-08, 18:52
kim ne derse desin hiç umrumda değil
Tarkan ım gibi varmı

TarkanColl
17-06-08, 19:03
Metin Bey'in dillerden dillere dolaşan kaç şarkısı var acaba?

Yıllar sonra Tarkan sahneye çıkmama şarkı söylememe kararı bile alsa şarkıları hala dillerde olacak, şarkıların coverları yapılacak, Megastar Tarkan ismi en üstte olup daima anılacak.:20: :19: :1: :36:

Ama ağzı olup konuşanların adları bile hatırlanmayacak... :16: :28:

Mega Fanat
17-06-08, 19:06
Kenani TARKAN'la beraber tutmak bi dusuncesizlik.Bosverelim arkadaslar.Dilli Dudukler onlar!

Yakisikli89
17-06-08, 20:12
tarkan sahneye cikmasi lazim degil ki..
stüdyonun arkasindan sarki söylese bile
onun SESI yeter be

herseyim
17-06-08, 20:25
kenan ile tarkani karsilastiranlara gercekden sasiyorum soylenecek laf bulamiyorum bosverin arkadaslar;) ben bu habere kahkaha atarim:D

ellow
17-06-08, 20:25
Şöyle bir örnek vereyim buyukanne gecmiste cok buyuk unlu bir sanatcıdan isimden bahsedince ve biz kim ya o dedigimizde 'o sizin bugun begendiginiz Tarkan' gibi cumlesini kullanır!!
Kıyaslama yaparken Metin Ozulku ismini hic duymadım agzından, tercih edilen kıyaslanan kisi her zaman Tarkan oluyor,bilmiyorum anlatabiliyor muyum?

muniseboz
17-06-08, 20:29
acaßa onn sarkıLarını haLaa soLeyen vrmı meraq edıorum möö den kaLma oLduu ıcın hehe...korku fıLmını grmek ısdıosaa aynaya baqması yetrLı oLcktr.. ee taßyy ınsan neyse karsısındakınıde oyLe gorur[noktaa](!!!)bıde bu gerqsız poLemık nıe onu annayamadım baskaLarınn ustunden rekLam yapmaya bayıLıoo bzm sanatcı sandıkLarımızz(!!);) =)=)

HURRICANE
17-06-08, 20:33
TARKAN ın değerini anlamak kapasite ister;)Türkiye de TARKAN ın değerini fanları bilir Yurt dışındada birçok ülkenin müzik severleri bilir;)Benim ülkemde değerli ne kadar insan varsa hep toprağa gömülmek istenmiştir;)Bunun nedenlerine gelince en göze çarpan nedende çekememezliktir!Benim ülkemde sanatçı denen grubun( belli bir kesimi hariç) hepsi kendını tanrı ve tanrıça olarak görür;)Ülkemde medyada malesef psikolojik bakımdan rahatsız birçok insan ,rezillikleriyle toplumu yozlaştırmaya devam ediyorlar;)Metin özülkü müzik dünyasıyla ilgili yorum yapabimesi için elle tutulur birşeyler yapmış olabilmeliydi!TARKAN nasıl büyük izler bırakmışsa hep onun adı ön planda...madem bitti neden hala kıyaslama yapılırken TARKAN ın ismi kullanılır onuda anlamam:)Kısacası metin özülkünün aile yaşantısyla topluma örnek olduğu gibi bu konulardada örnek olmasını beklerdım;)Bunu yapabilmek saygı duyabilmeyi öğrenmek zor iş demekki özülkünün kapasitesi bu kadarmış...kızmamak lazım Allah ta onu oyle yaratmış:)

demirerkan
17-06-08, 21:18
saçmalamış bence :16: :16:

denizmavisi
17-06-08, 22:54
metin özülkü gibi bir müzisyenin böyle düşünmesi çok üzücü bu ülkede herkes silinir gider ama Tarkan aslaaaaaaaaaaaaaaaaa:13:

trkntrkn89
17-06-08, 23:02
bence yeni bi site açalım www.sacmalik.com die,bunları oraya yazalımmm:D ayrıca bu haber magazinde hep gösterilecektir,çünkü bu ülkede biri bi tarafını açıo sonra istediiiiii kadar sallıo we buda değer görüo,aslında o deqer görmüo salladığı kişi önemli olduqu için herkes bakıooooo,kısacası metin=saçmalık...ayrıca kenan türkiye çapında iyidirrr,tarkanın dostudr,ama tarkan dam üstünde unelerin remixini dahi yapsaaaaa 1 numara olcakkkk...

Ozz
17-06-08, 23:18
Bence Metin sadece dar görüşlülüğünün esiri olmuş.
Aslında severim kendisini. Böyle bir açıklama yapması şansızlık. Sanırım birşeylere kızdı ya da inanmak istemediğim bir ihtimal daha var ki o da Tarkan'ın adını kullanıp prim yapmaya çalışıyor.Yakında yeni albümü çıkarsa O'nun ya da eşinin şaşırmayın. Bir tiyo, kasette kesin Kenan Doğulu şarkısı da vardır.

Bana dese ki, Tarkan yıllar sonra bu haliyle olmayacak anlarım. Tarkan tabiki de 60 ında sahnelerde deliler gibi dans etmeyecek, genç kızları ağlatmayacak. Bunu biz de biliyoruz. Ama Tarkan gibi birisinin, müziği ve kendisi sürekli değişen birisinin, o yılların altından kalkamayacağını düşünmek, ihtimal belki ama böyle kesin bir dille söylemek art niyetliliktir. Kendisini kınıyorum. :19: :19:

tarkantutkunu
17-06-08, 23:26
metin özülkü silindi.

tubafeyza
18-06-08, 00:50
bence o kenanLa tarkanı karıstırmıs..yas iLerLeyince oLuo demekky mazur görmek Lazm!!!!!

trkntrkn89
18-06-08, 00:54
2 yıla kadar kenanda kalmasssss,hani mustiii,hani g.özennn....

90_model
18-06-08, 01:36
arkadaşlar bence yanlış konuşuyorsunuz burda metin özülkü kenan silinmez tarkan silinir demiş !!

ama ben sanmıyorum ki kenan doğulu böle bi cümleyi kabul etsin !

kenana haksızlık yapmayalım bence kenan bence tarkana böle bişey sölediği içim metin özülküye kızar :14: :14: :14:

zeliha
18-06-08, 21:37
ya metin abi kusura bakma da senin albumün bi kere onun kadar sattı mı hadi bırak ötekileri metamorfoz kadar bile satmamıştır akılda kalma çabalarından o anlaşıllıyo

sinemtevetoglu
18-06-08, 22:11
çok komik yaaaa :18: :18: :18: :28: :28: :28: :12:

selin_trkn
18-06-08, 23:26
metin özülkü'nün söyledikleri hakkinda söylenecek bir sey yok
herkes,Kenan kimdir,"TARKAN" kimdir,iyi biliyor...

çok doğru söledin enes;)
asıl kenan silinir tarkan asla silinmez:):20:

me_like
19-06-08, 01:32
metin özülkü eşiyle birlikte bi düet albüm çıkarıyormuş
böle konusmasınn sebebi sadece albüm çıkarıcak olması
saçmalamış!!

TARKANFREAK
20-06-08, 12:35
ooo arkadaslar sinirlenmeyin hemen:) metin özülkü ne yapsin yazik artik onu taniyan yok. tarkana laf atarken belki onu tanirlar diye cabaliyo..Metin bey agir ol akilli ol:13:

bzesma
20-06-08, 21:52
evet yaa kenan kimm yaaa o adam kım yaaa tarkan alaf atıyoo

efsane_01
18-07-10, 14:44
Vallahi Kenan i Menan i Bilmiyorum Ama Bildigim Tek Bir Shey Var ki, TARKAN Yalnizca Turkiyeyi Diyil, Butun Dunyayi Kaldirmish Ayaqa...Hatta Duyduquma Gore Uzaydan Bile Gelib TARKANi Soruyorlarmish;-,,Acaba Burada TARKAN Diye Bir Sanatci Var, Onun En Son Albumunu Bulamiyoruz da, Bizim Icin ONU Bula Bilirmisiniz?...,, Diye...

MARY JANE
18-07-10, 14:56
röportajlarda tarkanı kötüleyenleri kaale bile almıyorum. o yüzden hiçbir duygu hissetmiyorum. çünkü biliyorum sadece reklam peşindeler. kimseye yakışmıyor bu tarz hareketler. tarkan gibi bir star ve insan bir daha bu dünyaya gelmedi, gelmeyecek. herkesin laflarına dikkat etmesi lazım. çünkü sadece kendilerini küçültüyorlar. tarkana bir zarar veremezler çünkü herkes gerçeği biliyor.

denizmavisi
18-07-10, 15:18
Bir lafa bakarım laf mı diye,bir de söyleyene bakarım adam mı diye...:16:

moeller
18-07-10, 15:34
Metin Özülkü gitsin anaokulu şarkıları yapsın abuk subuk işlerin adamı.

nedjohnlansen
18-07-10, 15:48
tarkan silinmez. hadi diyelim kötü iş çıkardı, yapmaz ya, yine kredisi sonsuzdur bizde. ha nasıl silinir? medya siler... zaten medya tarkan'ı silmeye gönüllü. ne kadar kötü özelliği var ortaya döküyorlar, kötü özellik bulamayınca da uyduruyorlar. medyanın bu tutumu dudu albümünden sonra çok çok belirginleşti. hatta hatırlıyorum bir ara star tv özellikle düşmanı gibi davranıyordu tarkan'ın. ama bu haber sonucunda kenan doğulu kimdir falan demek yanlış. tarkan bu ülkede 1. ise kenan doğulu da 2. dir. başka kim var ki? söyleyin... kenan doğulu her albümde üstüne koyarak ilerliyor, müziğini hep güncel tutuyor, konserlerinde acayip eğlendiriyor. tek eksiği tarkan'daki star havası yok. hakkını yemeyelim yani...

TorNadO
18-07-10, 15:56
Bu adam yüzünden Kenan Doğulu hakkında olumsuz cümlem olamaz.
Tarkan Adını Kalbimize Yaz mış olandır.
Kenan Doğulu'da dinlenmesi gerekendir her zaman,değerlidir Kenan Doğulu'da

Fakat Metin Özülkü bir dinleyici olarak hayatım boyunca dinlemeyeceğim insanlar arasındadır,bırakın albümünü almayı internetten bile bir şarkısın indirmişliğim yoktur,marifet enstrüman çalmada değil onlardan güzel müzikle bulma,onları beyin ile iyi kullanmaktır.

Tarkan bugün gitar ile evinde sıradan bi kayıt yapsa, o bile Metin Özülkü'nün studyo albümünden fersah fersah çok satar.

Bakinka
18-07-10, 16:01
http://h2.haberturk.com/Resimler/9183_421x281.gif

Metin Özülkü röportajından ;

Yılarını bu işe vermiş bir isim olarak, piyasadaki erkek şarkıcılar arasında favoriniz kim?
Kenan Doğulu! Kenan bu işten en uzun süre ekmek yiyecek olan kişidir. 60-70 yaşında bile hem sahneye çıkar, hem albüm yapar. Tarkan'ı ise o yaşta göremiyorum sahnede. Korku filmi gibi geliyor onun durumu bana. Bu işteki kariyerinin devamını göremiyorum. En fazla birkaç sene gider, sonra silinir.

röportajın tamamı :
http://h2.haberturk.com/01Detay.aspx?ID=9183&Kat=8&dt=2008/06/17

:19:

Öfff...bu adam her zaman böyle konuşur Tarkan için:7:Kendisini gören oluyor mu acaba son zamanlar....bi de bunu düşünsün:14::14::15:

denizarya
18-07-10, 16:25
tmm bende severim kenan doguluyu ama tarkanin albümü onunkinden kac kati satiyor..tarkanin ondan cok daha fazla hit parcasi var..hayatta unutulmaz..müzik camiyasinda tarkan cok daha fazla sayilir sesi sayesinde...yuh yani yuhh..bu adam serdar ortacin yeni ciktiginda da bu adam silinip gider demisti...belli oluyor

Dark_blue
18-07-10, 17:11
2008 in konusunu neden tartisiyorsunuz ? gundeme gelecek bisey degil...

TARQANIM
18-07-10, 17:43
bu röportaj eski degilmi yenidenmi yayinladilar anlamadim.. daha önceleride bu tip seyler söylemisti galiba.. tarkan ondan beste almadigi icin olmasin? röportajin tamaminda sürekli kenan doguluya övgüler var samimi dostlar heralde..

fuatuslu
18-07-10, 17:53
Tarkan Müzeyyen Senar gibi hep göz önünde hep müzik camiasında bulunacaktır.Bu herifin amacı sadece reklam yapmak ;)

**MegaStarkan**
18-07-10, 17:57
Konu kilitlenmistir

Güncel konulara yorum yapiniz lütfen. Tarih 2008, yanlis anlasilmalar yasanmasin.