PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ARADA BİR klip

szr67
12-06-08, 18:17
Arada bir şarkısı hem ritmiyle hem melodisiyle son derece akılda kalıcı sözleriyle hoş bir parça klip ise şarkının bire bir sözlerine uyum sağlamış tarkan sanırım senaryoda genç bir çiftçiyi canlandırıyor ve ordan geçen bir güzel bayana vuruluyor.klasik metin arolat çekimi olan klipde en dikkat çektiğim şey ise golden cinsi köpek oldu tarkan la okadar samimi duruyor ki aklıma sezen aksunun köpeği cano geldi tarkan bu köpeği sahiplenmeli sezen aksu gibi peşinde gezdirmeli diye düşünüyorum vay anam vay dan sonra gelen pare pare yi saymıyorum çünkü şarkı güzel olmasına rağmen kurgu son derece amatörce çekilmişti neyse metamorfozun en cıvıl cıvıl klibi olmuş tarkanın metin arolat ile çalışması şart ve zorunlu görüyorum aynı yıllardan beri ozan çolakoğlu ile nasıl çalışıyorsa bugün pare pare şarkısı metin arolata verilseydi.son derece kaliteli tekrar üstüne tekrar izlenecek klip olurdu.eğer klip çekicek ise bu albümde bir şarkıya başka istanbul ağlıyor parçasına çekmeli ve genelde istanbul kareleri yer almalı bir nevi tanıtım film i gibi olmalı klip metin arolat ve çağan ırmak bu şarkıya ortak yönetmen olabilirler.son derece başarılı eski kuzu kuzu dönemindeki tarkanı andırdı bana arada bir klibi

bounce
12-06-08, 18:26
konuyu yanlış anlamışsın bence tarkan kızla sevgili ama kızı üzüyor sonrada kızın kalbini kazanmAya çalışıyor ve sonunda da kazanıyor....

herseyim
12-06-08, 18:54
bounce sana katiliyorum bencede konusuu oyle:)

gülcan
12-06-08, 18:58
yakışıklı çiftçim benim:) tarkanmm

Pamela_beyazgul
12-06-08, 19:09
evet bounce haklisin! aynen oyle oluyor.
klip super

gülcan
12-06-08, 19:16
bencede hiç çifçiye benzer bi hali yok ama ..

yinede klip süper çok beğendimm..:)

szr67
12-06-08, 20:58
bounce benimde aklıma ilk o geldi yanlız neden arazide çekilsinki klip ozman bi mantıklı açıklaması olmalı diye düşündüm görüntüyle birleşsin anlamında:20:

karma_elcin
12-06-08, 21:01
Metin Arolat bu işin gerçekten de ustası süper bi klip olmuş Romanyalı da supermiş..:) bu şarkıya güzel bi klip giderdi öyle de oldu :)

hsaex123
12-06-08, 21:17
Tarkan videojenik kliblere cok yakısıyor.Birde metın oralat gıbı yonetmenı olunca tarkan durdurulmuyor:)TARKAN bütün kliblerinde böyle zaten..Ona bosuna MEGASTAR demiyolar.Kıskananlar oluyor tarkanı ıste onlar vız gelıyo trıs gıdıyo..Gene medyada klıb elestırılırse hıc sasırmam acıkcası arkadaslar

Ozz
12-06-08, 21:34
:20: Kız tarkan a kızmış, gidiyo, tarkan da onun yolunu kesip, ikna ediyo. .. tarkan ın mimikleri falan çok güzel olmuş... klibi beğendim :20:

**MegaStarkan**
12-06-08, 23:03
Benim tarafimdan elisdirilicek tek nokta sadece Tarkanin arabanin üstünde durmasi ve araba söförsüz devam etmesi.

ellow
12-06-08, 23:07
yine basarili,super olmus!!tebrikler...:20:

szr67
12-06-08, 23:15
metin arolat ile kliplerde çalışmak zorunlu hale geldi diye düşünüyorum.başka yönetmenlere şans tanımamalı tarkan

eskalen
12-06-08, 23:21
Benim tarafimdan elisdirilicek tek nokta sadece Tarkanin arabanin üstünde durmasi ve araba söförsüz devam etmesi.
Bende klibi izlerken o nokta aklıma geldi köpeğe ve arabaya sonradan ne olduğu bilenemiyor, orda bir noksanlık var.... Bu arada Tarkan'ın Vay anam Vay klbinde oynayan kızla ilişki yaşadıklarına dair haberler çıkmıştı....O zaman Arada bir klibindeki kızla olan teması görülünce, magaziciler Tarkan'ın yeni sevgilisi diye görürler de....Ne kadar yanlış haberler yaptıklarının farkına varsalar bir de ????

Ozz
13-06-08, 00:14

evet o kısımlar biraz havada ama olsun sonuçta kliperde absürd lüğe yer vardır. Yönetmene kalmış benim asıl korkum.. bu klip küçüklere kötü örnek oluyo falan derler şimdi....:18: :18: söz konusu tarkan ya..:9:

szr67
13-06-08, 01:17
arabayı köpek aldı götürdü diye düşüneceksiniz bu konuyu çaktırmayın:18:

Inge
13-06-08, 01:43

katiliyorum. Ayrica köpek soför olarak arabada biraktigini hic akilli degildi.

bounce
13-06-08, 03:07
yaa üyeler çok abartıyorsunuz bu konuyu sonrada magazinciler bundan bahsediyooo eşeğin aklına karpuz sokmayın

herseyim
13-06-08, 03:19
hic onemli bir nokta deil bence;)

ecemaşkısı
13-06-08, 21:45
yaa üyeler çok abartıyorsunuz bu konuyu sonrada magazinciler bundan bahsediyooo eşeğin aklına karpuz sokmayın

eed arkadaşLar.. Bırakın süper bi kLip.. Daha iiLeri oLuck tabe ama bn hayran kaLdm xD:20:

Inge
13-06-08, 22:36
anlamiyorsunuz,...büyük saka yaptim hic ciddi degildim...:1: Kenan da ciddi degildi bence...amannnn...:36: :9: Köpek soför olarak mumkun mu yaaa? :18: :18: pfffftt!!:28:
tabii ki elestirlerim yok bu klip harika!!:10: :20:

denizmavisi
14-06-08, 01:38
klip gerçekten çok güzel olmuş ne de olsa metin arolat imzası var bence de Tarkan her zaman metin ile çalışmalı yalnız şarkının biraz hüzünlü bi yanı var ve klip tam şarkıya uymamış gibi geldi bana yoksa klip harika