PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Türkiyeyi Terk Ediyor

belfü
10-06-08, 10:14
Ünlü sanatçı Tarkan, Türkiyeyi terketme kararı aldı. Sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldıktan sonra yurt dışında yaşamaya karar verdiğini belirten Tarkan, kendine yaşayacağı yeri de seçti.

Ünlü sanatçı bir daha ne zaman Türkiye'ye dönecek?

Ünlü şarkıcı Tarkan önümüzdeki günlerde Los Angeles'a giderek ev bakacağını ve oraya yerleşeceğini söyledi.

En büyük hayalinin Hollywood'un kalabalığında yaşamak olduğunu vurgulayan Tarkan, Türkiye'ye sadece konser için geleceğini belirtti. Sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldıktan sonra barıştıkları yolundaki iddiaları yanıtsız bırakan Tarkan'ın dostları, sanatçının hayatına yeni bir yön verme arayışında olduğunu söylüyor.

New York'ta satın aldığı evini satacağı yolundaki iddiaların doğru olmadığını söyleyen Tarkan, Amerika'da son derece huzurlu bir yaşantısının olduğunu açıkladı.

haber7

szr67
10-06-08, 10:24
zaten 15yıl amerikada yaşıyodu bu yazının nesi haber değeri taşıyo anlamadım.

ezel1710
10-06-08, 11:21
cok üzüldüm simdi! ama gidecei icin deil üzgün oldunu düsündüyüm icin . bazen düsünüyorum da acaba sanatini sirf sevennneri icinmi sürdürüyor. bence gitsin nerede mutlu olacaksa orada olsun orada burada farketmez o tam kalbimizde zaten ama bizi sakin müzinden mahrum etmesin. zaten kaliyor da ne oluyor deyerini bilen mi var herkes kiskancliktan ne laf atacaini sasiriyor varsin gitsin

uc bulutlara orada mutluluu ara onu bulduunda birakma hic birdefa
ki kanadin kirildiinda mutlulu seni tutr daima unutma.
sen bunnari yasadiinda ben geleceyim aklina diyeceksin ki
bir kis vardi be o bunnari nereden biliyordu yaa bu yaziyi hatirlayacaksin
ve benim seni sevdiyimi sen ozam anlayacaksin .
hadi simd sen orada ben burada kisacasi herkes kendi yoluna
sen mutlu ol var git onunla ol.

90_model
10-06-08, 11:58
yahu yalandır bu haber ne alakası var şimdi amerika falan :P

ellow
10-06-08, 13:07
Hedefte abd varsa orada bulunması mantıklı bir karar...
Buradaki hayranlarını unutmadan fakat:)))))

**MegaStarkan**
10-06-08, 13:11
Haber dogru degildir. Bilge acikladi ayrilmadiklarini.
Amerika konusu'da yalandir. Gecen gün allaha sükür ediyordu Türkiyede yasadigi icin.
Celiski var yazida hep....

TARKANFREAK
10-06-08, 14:07
zaten 15yıl amerikada yaşıyodu bu yazının nesi haber değeri taşıyo anlamadım.

valla bencede..tarkan zaten hep yurtdisinda yasiyordu..yeterki tarkanla ilgili haber olsun yaa..

devilscream
10-06-08, 14:14
bu haberleri yapanlar medyayi da takip etmiyor
gecenlerde bilge öztürk "Ayrilmadik" dedi
bunlar hala daha ayni şeyler üzerinde israr ediyorlar:16:

bzesma
10-06-08, 17:43
yaa nerde mutlu olcaksa orda olsunn tarkan

gülcan
10-06-08, 19:55
yine yalan bi haber daha bilge ayrılmadık diyor hala ayrıldılar diye haber yapıyolar:s