PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa'da Beyaz İzdihamı...

t_a_r_k_a_n
09-06-08, 11:11
[URL=http://imageshack.us]http://img380.imageshack.us/img380/9271/bursadabeyazizdihamiocv3.jpg[/

Bursa'da bir içecek firmasının imza gününe katılan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hayranlarının sorularını cevaplayan Öztürk, Tanju Okan, Ayla Alkan gibi isimlerin şarkılarından oluşan bir nostaljik kaset çıkartabileceğini söyledi.

Korupark Alışveriş Merkezi'nde bir içecek firmasının imza gününe katılan Beyazıt Öztürk, Bursalı hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kendisini görmeye gelen yüzlerce hayranın alkışları arasında kurulan sahneye çıkan Öztürk, yaptığı esprilerle sevenlerini güldürdü. Sevenlerinin soru yağmuruna tuttuğu Öztürk, soru üzerine yeniden bir kaset yapabileceğini ifade ederek, "Belki bir kaset daha yapabilirim ama bu seferki türkü kaseti olmaz. Tanju Okan, Berkant, Ayla Alkan gibi duayen sanatçıların şarkılarından oluşan bir nostalji albümü yapmak istiyorum" dedi. Sorulara tek tek cevap veren Öztürk, 4 yıl önce yaşadığı ciddi ilişki sonrası aldatıldığını da itiraf etti. Tarkan'ın programına gelip gelmemesiyle ilgili de bir oylama yapan Öztürk, gelmesin cevabı çok çıkınca, "Biz aylardır çağrımızı yaptık. Artık gelip gelmemesi onun bileceği iş" diye konuştu.

Sahneye çağırdığı hipopçu 2 gencin yaptığı gösteriye hayran kalan ünlü şovmen, gençleri programına çıkartacağını söyledi.

Beyazıt Öztürk, daha sonra hayranlarıyla bir araya gelerek bol bol imza dağıttı. Ünlü şovmen engelli hayranlarına yakın ilgi gösterirken, imza almak için uzun kuyruklar oluşturan hayranları ise birbiriyle yarıştı.

(İhlas Haber Ajansı)

TARKANFREAK
09-06-08, 11:36
bencede onun bilecegi is yani..gelmek istemiyorsa gelmez..teklif yapin israr olmasin lütfen...

szr67
09-06-08, 12:02
bence sadece program aracılığı ile tarkana gel denildi çünkü tarkan'a herhangi bir programa çıkma teklif edilse kabul eder.onun otür kaprisleri falan yok.Beyaz show a çıkmaması gerek ama bireysel olarak teklif götürülse kesin gelir beyazıtın tarkanı aramadığı çok belli sezen aksuya daha fazla çağrıda bulundu gelmesi için imza kampanyası çıkarıp o kampanya defterini sezen aksu ya kendi elleriyle götürmüştü beyazıt kendisi istekli değil tarkanın gelmesine

x_y_z
09-06-08, 12:45
gelsin tarkan'da artik beyaza yani..adam o kadar israr yapti...!sezen aksu bile katıldı programa yani..

arjen22-tarkan
09-06-08, 12:45
Gitsin Artık Yaaa .. !

karma_elcin
09-06-08, 13:10
Tarkan hiçbiyere çıkmayacak anlaşıldı...tamam Beyaz'a çıkmak istemio kendi tercihi ama Tarkan hiçbiyere çıkmıo kiii!!! :(:(

bounce
09-06-08, 14:57
hayır kesinlikle hayır çıkmamalı ben istemiyorum tarkanın beyaza çıkmasını...

aliyaşar
09-06-08, 15:37
kaçırdım beyazı yaaaaaaaaaaa ta ayağıma geldi ama ben bursada diilken :(((((((((((((((((

hsaex123
09-06-08, 18:15
hayır kesinlikle hayır çıkmamalı ben istemiyorum tarkanın beyaza çıkmasını...
cıksa uzulurmusun?:18: :18: :18:

bounce
09-06-08, 18:55
ne alaka yaaa arkadaşım .......üzülmem ama sorgularım tarkana olan hayranlığımı kimler katılıyo programa sabah programına katılan insanlar akşam beyaza çıkıyor ...mesela tarkan almanyada programa katılmıştı o programa britney jennifer gibi dünyaca ünlü insanlar katıldı anlıyor musun olayııı katılsa kesin bi yerde bu eşcinselllik ile ilgili bi soru ortaya çıkacak ortam bi anda buz kesilecek beyazı severim ama sürekli el şakaları yapıyor ki tarkanın da bundan hoşlanacağını sanmıyorum kenan doğulu da bi ara çok gerildi

gülcan
09-06-08, 20:27
Programa katılırsa katılır katılmassada katılmaz tarkan ın bileceği iş..

bence katılırsa kötü olmaz ama tarkan canlı yayında çok heycanlanıyor ..

artık görücez zaman..

MEGASTAR
10-06-08, 03:45
Beyazi Cok severim ama O da abartti ne oyle anket manket Ara Tarkan i bi konus boyle anket felan sacma gazeteciler zaten bahane ariyolar TARKAN icin o da onlarin ekmegine yag suruyor "yok ankette Tarkan beyazshow a gelmesin daha cok cikmis da yok buymus da suymusda bunlar hic hos seyler diiil:13:

onursamed
10-06-08, 12:36
gelsin tarkan'da artik beyaza yani..adam o kadar israr yapti...!sezen aksu bile katıldı programa yani..

sezen aksu bile derken?

ellow
10-06-08, 12:57
cık artık bi yere yaaaaa!!tek cıksın ya da yanında sibel can ile de muhtesem olurdu derim ben!!!

**MegaStarkan**
10-06-08, 13:02
sezen aksu bile derken?
Polemik yaratmadan önce, baskalarina soru sormadan önce bu konudaki soruya cevap yazsan....[Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=105846#post105846)]

bzesma
10-06-08, 17:52
beyaz öle sey yapmaz tarkan bence okadr cagırdı bıde ölemı yapcak yapmaz ve tarkan katılsın beyaza cok isterım onu orda görmekk gelsınnnnn

trkntrkn89
17-08-08, 19:29
bugün pikniktubede dolaştım,yani adamın tarkan için yapmadıqı kalmamış,

bence insanları kendine küstürüo,beyaz tarkanı çook üstte tutuyor diğer şarkıcılardan,el kol şakalarıda beyazın tarkana yapcaqını sanmam..

show güzel,sunucu iyi,meekanıda tarkana göre ayarlarlar,daha ne istio anlamadım:(

firelord
18-08-08, 03:12
Tarkan biraz ayıp etti.Tarkan böyle yaptıkça olumsuz tepkiler alıyo.bu çok üzücü.bazı halk kesimlerde ise burnu havalarda kendini beğenmiş olarak görülüyo.Tarkanı hava alanlarında ayak üstü röportaj yaparken,magazin haberlerine demeç verirken görmek istemiyoruz.Tarkanın Türkiyede çıkacağı tek program beyaz showdur.Ama beyazında programında bazı değişiklikler yapması lazım.Mesela helyum gazını kaldırması lazım.onu ünlülere zorla yaptırdığında hiç hoş olmuyo.Umarım tarkan en kısa sürede beyaz showa çıkar ve kemikleşmiş tarkan dinleyicisinin dışında daha geniş bir halk kesiminin sempatisini kazanır.Bizim halkımızın bazı kesimleri Türkiye adına birşey yapan sanatçıyı daha çok tutuyor ve saygı duyuyor(mesela erevizyon gibi fln vs.).aslında tarkan ülkesini bugüne kadar en iyi temsil eden sanatçındır.avrupada müzik piyasasında Türkiyenin adını duyuran hemde bunu Türkçe şarkılarla yapan tek sanatçıdır ve hala öyledir.İNŞ tarkan beyaz showa çıkar.
TEKİRDAĞ TARKANcılar GURUBU...