PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilge öztürk "tarkan’la Ayrılmadık !"

megastar_mert
08-06-08, 20:28
http://i30.tinypic.com/16gbjo9.jpg

ORTADA GÖRÜNMEYİNCE VEYA BASINI İLİŞKİMİZİN GİDİŞATIYLA İLGİLİ BİLGİLENDİRMEYİNCE AYRILDIĞIMIZ DÜŞÜNÜLÜYOR !’ DİYE SİTEM EDEN BİLGE ÖZTÜRK TİCARETE ATILDI !

Uzun zamandır hobi olarak uğraşı verdiği çantaları, elit mağazalarda satışa sunan Mega Star Tarkan'ın sevgilisi Bilge Öztürk ticarete çabuk ısındı. Bireysel markasını oluşturmak istediğini de beyan eden Öztürk, ilişkisiyle ilgili yaptığı açıklamada: “Tarkan'la ayrılmadık. Ortada görünmeyince maalesef öyle algılanıyor. Birliğimiz devam ediyor.” Şeklinde açıklamada bulundu.

kaynak: magazinextra

Muse
08-06-08, 20:49
bu haberin videosu yokmu ???

nurseli
08-06-08, 21:28
aldatıldı hala nası bırakmıyo ?tarkanın peşini anlamadım. bu işte bi gariplik var...

gülcan
08-06-08, 21:34
aldatıldı hala nası bırakmıyo ?tarkanın peşini anlamadım. bu işte bi gariplik var...

aldatıldımı tarkan mı bilgeyi aldattı öyle şey olurmu onlar birbirlerini çok seviyolar ne aldatması çıkan haberlerin hepsi yalan hem tarkan hiç aldatırmı böyle birşey yaparmı başka birisine gönlü kaysa bile bilge ile ayrılır öyle başka bir ilişkiye başlar...
bence Tarkan böyle biri değil.. hem zaten onlar ayrılmamışlar..:13:

x_y_z
09-06-08, 01:07
işte kuzu kuzu açıklama yapmış bilge..:D artık bazi sacma haberlere kapak olur..tarkan cikip evet,ayrildik demeden zaten kimse ne fanlari nede digerleri inanmaz..haber icin saqol :)

t_a_r_k_a_n
09-06-08, 11:07
Bilge Tarkan'la ayrılmadık dedi amaaa
Star Tv'de Zoom die bir programda Tarkan'ın bir Azeri bayanla birlikte olduğu söyleniyor.Hemde kız çıkıp "Evet Tarkan'la bir ilişkim var"dedi....
Kafam karışık :11: :16:

Seva
09-06-08, 11:30
Selamlar!!!
Ben Sevinc Bakuden. Dogrusu ben boyle shey duymadim.
Ama her ne olursa olsun Tarkanin mutlu olmasini elbetde ki, hepimiz isteriz.
O her sheyin en guzeline layiqdir. Onun 15 yildir fanatiyam ve her zaman onunla kurur duydum. Son defa onunla Bakude hava alaninda gorushdum. Sanki ruyadaydim. Bu gorushu hech zaman unutmayacagam.

Seva

TARKANFREAK
09-06-08, 11:34
offf artik $u magazin sIktI valla artik.. bilge iyiki bir aciklama yapti.Ama tarkanla bilge birarada gözükmezlerse ayrilmadik haberlerine pek inanan olmayacak bence...