PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halk Ne Diyor.. ?

x_y_z
06-06-08, 11:59
Nuri Bilge Ceylan'dan sonra Tarkan da konserinde "Allah'ım beni bu ülkede ve şehirde yaşattığın için sana teşekkür ediyorum" dedi.

Seyit Güvenç: Buna sadece gülüyorum. Esas olan kopya çekmek değil, yaratıcı olmaktır. Tarkan'ı, maksadı apaçık olan böyle bir harekete teşebbüs edebildiği için tebrik etmek lazım!

Cumhur Güneri: Eeeee doğru, bu millet olmasa senin kasedini kim alacak? Sana kim değer verecek? Bu kadar mala nasıl sahip olacaksın?

Mehmet Çil: 'Türkiye'yi terk edeceğim' diye tepinenler ve Türklüğünden utananlara ithaf olunur.

İlhan Nadir Alparslan: Tarkan kardeşim seni bu ülkede ve bu şehirde yaşattığı için Allah'a teşekkür ediyorsun da bu ülke için neler yaptın? Onu da bir açıklasan diyorum. Şahsen ben hiçbir şey yapmadığını biliyorum.

Sabah..
http://arsiv.sabah.com.tr/2008/06/05/gny/haber,91A43E7693A94E01AC9AF74FDF23365E.html

belfü
06-06-08, 12:12
Türkiyedeki birçok insanın böyle düşündüğünü sanmıyorum.bir iki insanın düşüncesiyle haber hazırlamakta olmaz halk ne diyor diye eğer bir yazı hazırlıyosan bunu halkın tümüne sormalısınki gerekli cevapı alasın. Tarkan samimi ve içten konuşmuş ne güzel .........Tarkan ben şunu bunu yaptım diye reklammı yapması lazım biçok şey yaptı zaten saymakla bitmezki halk Tarkanı çok seviyor bu gerçek bir sevgi yoksa şimdiye kadar unutulup giderdi.birzamanlar ben starım diyipte sönen yıldızlar gibi ama o yıllar geçtikçe yıllanan şarap gibi kendisinden hiç birşey kaybetmedi. daha çok yükseldi ve sevildi.

**MegaStarkan**
06-06-08, 12:24
Kendileri acaba ne yapmis bu ülke icin, baskalarin yapdigini sorguluyorlar?
Bos konusmaktan baska birsey degil....

karma_elcin
06-06-08, 12:36
Kendileri acaba ne yapmis bu ülke icin, baskalarin yapdigini sorguluyorlar?
Bos konusmaktan baska birsey degil....
sanki kendileri bu vatanı kurtarmışlar da...cok komikler yaaa cok gülüorm...:18:

arjen22-tarkan
06-06-08, 12:41
Bakmıştım Dün ... Amaaan Halkta Zaten Eleştirmeye Meyilli Haa !!!

leyla
06-06-08, 12:56
tarkan daha ne yapsin??
turkiye musigisini dunyaya tanitmis,turkiyenin ve dunyanin megastari.

eskalen
06-06-08, 13:00
Türk halkımız böyle; Sanatçı önce sevilir, sonra ondan sıkılınır, eleştiri edilir de edilir.....Çok tüketen bir toplumuz, çok önyargılı insanlar barındırıyoruz....Türkiye, kendi sanatçılarının değerini bilmiyor....Ki buna Devlet de dahil!!

karma_elcin
06-06-08, 13:07
devletin ilk önce sanatçılara değer verip onları topluma tanıtması lazım koruyup kollaması lazım..Amerikalı sanatçılar devlet tarafından hep desteklenio ama bizim gibi az gelişmiş toplumlarda malesef boyle bişey olamıo anca sanatçıların kazandığı paralar eleştirilir...bi de toplum kendi düşüncelerini basının dedikleriyle yönlendiriyo, yani kimse fikir üretmio bu ülkede :S

scorpioness
06-06-08, 13:53
Bu lafı bi siyasetçi söyleseydi yorumları ne olurdu çok merak ediyorum bence kesinlikle helal olsun işte budur Türkiye seninle gurur duyuyor edebiyatına döner oylar ona giderdi ama konu sanat hele Tarkan olunca nedense kafalar bagnazlaşıyor.!.Teşekkürler haber için.

TARKANFREAK
06-06-08, 14:46
allahim yaaa..dört kisi konusmus halk diyolar ya...yazik gercekten bu insanlara..algilari bozuk o kesin..:13:

gülcan
06-06-08, 14:56
bence halkmış dört kişi..

artık bazı insanlarda ne yaptıklarını ne söylediklerinide bilmiyorlar:s

emre_emre
06-06-08, 15:12
yorumlar hiç hoşuma gitmedi ama olaya birazda şu tarafından bakın bir tane olumsuz eleştiri olup 4 tane olumlu varda herzaman o bitane olumsuz eleştiriyi dikkate almak lazım bence tarkanın yapması gereken bazı şeyler var gerçekten buradaki yorum yapanlar için demiyorum bu son zamanlarda benim çevremde de var tarkanın ilk yapması gereken artık şu amerikaya ingiltereye yerleşecegim lafını bırakması bu çok dilinde oldugu için insanlarda önyargıyla bakıyorlar ülkesini begenmiyor mu gibi unutmayın türkiyede yaşayın çok başarılı olan müzisyenler var yurt dışına yerleşmek orada başarı getirmez burada kalsın kendisini geliştirsin dikkat edin dünya starları bile öyledir hepsi amerikadamı yaşıyor sanıyorsunuz hayır hepsi yinede vatanım diyor ülkesinde kalıyor tarkanın belkide en eleştirilen yönü bu son zamanlarda bunu kenan doguluda yapmaya başladı ama hata ediyorlar eger orayla bir çalışması varsa tabiki ama oraya taşınıyorun yerleşiyorum boşverin bunları orada bizlere 3 sınıf insan müamelesi yapıyorlar herkesin ülkesi başkadır

sarıpapatya
06-06-08, 16:25
yaa hakkaten dicek bişey yok bu laflara ne çok biliyolar tarkanın yaptıklarının kaçta kaçını yapmışlar acaba önce dönüp kendilerine baksınlar ne istıyolar anlamıyorumki yaa bu adam sanatçı ve şarkıları dünyada dinlenio onu dinlemeye yurt dışından insanlar geliyo türk bayrakları sallanıyo yurt dışında türkçe kelimeler ezberliyo insanlar(TÜRKİYE'DE YAPTIĞI YARDIMLARI NEKADAR GÖRMEZDEN GELEBİLİRLER)daha ne yapsın ne istiosunuz bi çekilin gidin konuşmayın yaa sinirlendim offf!!!!!!!!!

Ozz
06-06-08, 16:30
Halk diye yokladıkları kesimi çok merak ediyorum. Hoş halkın dedikleri yüzünden bugün bu noktadayız... Canım halkım benim... Cahil halkımmmmm benimmmmmmmmm off offf

devilscream
06-06-08, 16:42
İlhan Nadir Alparslan: Tarkan kardeşim seni bu ülkede ve bu şehirde yaşattığı için Allah'a teşekkür ediyorsun da bu ülke için neler yaptın? Onu da bir açıklasan diyorum. Şahsen ben hiçbir şey yapmadığını biliyorum.
boyle on yargili insanlar ulkemizde oldukca,bu ülke hep ayni yerinde sayar
"Tarkan"in yabanci bir ülke de "Türkiye" dendiginde akla gelen "3" Unsurdan "biri" oldugunu henüz kimse anlamis degil(bizim halkimiz içinde tabi...)
oysa diger ülkelere baktigimizda,o ülkeler starlarina köstek olmak yerine destek oluyorlar
bizim ülkemizde Tarkanin ülkemize katkisini görmezden gelenlerin yaptigi nankörlükten başka bir şey degil:16:

belfü
06-06-08, 16:45
Arkadaşlar birkaç kişi böyle bir beyan verdi diye herkesi suçlamayın halk dediğimiz büyük kitlelerden oluşur. bu haber şimdi olmuşmu Türk halkı bukadar kişidenmi ibaret Biz halk değilmiyiz ............

eje...
06-06-08, 17:28
hahahaah basbakanlar cumhurbaskanları bu ülke icin yan gelip yatarken
Tarkan'ı bu yönden elestirmeleri kadar sacmalık olamaz
cidden bu ne yaa bi kezde abartmadan elestiren insan göremedim
hepsi elestirmek icin elestiriolar :s :18:

bu ülke icin ne yapıp yapmadııından ona buna ne
o kadar alçak gönüllüki yaptıklarını bile açıklamıyo onun bunun gibi 4 kisi gibi :28:

tutmuslar hazırlamıslar senaryoyu sonrada gazeteye sunmuslar
basitler (:

Pamela_beyazgul
06-06-08, 20:19
allah allah ne diyorlar bunlar
Tarkan Turkiye'nin gururu !!!!
sadece Turkiye degil dunya stari dunya gururu!

MEGASTAR
07-06-08, 03:37
Gazeteden 4 kisiyi konustur muslar sonra da halk,,,, kardesim bir kere Tarkan bu ulke icin ne yapti derken neyi kastediyorsun adam mafya, kacakci vb) olmadigi icin mi bu kadar elestiri yapiyosunuz,,,,.... bu ulke icin yapilanlari da goruyoruz.... okadar iyi seyler yapilsaydi bizim gibi arkadaslarinda boyle yurt disinda, kendi oz memleketinden uzak olmasi gerekmezdi....senin ulkenin basindakiler ne yapmis ta sen TARKAN dan ne istiyosun:13: