PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birbirlerini seviyorlar

arjen22-tarkan
05-06-08, 13:01
Ve öğleden sonra... Bilge (Öztürk) geldi. Dışarıdaki dünyayla tek irtibatım. Artık kardeş gibi olmuştuk. Her konuda dertleşebiliyor, birbirimizi anlıyorduk. Tarkan’ın nişanlısı... Birbirlerini çok seviyorlar. Ama onlar da defalarca basının yargısız infazına maruz kaldı. Hiç unutmam, bir gün Bilge’yle İzmir’den dönmüştük. Tarkan Amerika’daydı. Telefon açmıştı Tarkan. Bilge ağlamıştı ona olan özleminden. Ama gazeteler tam da o günlerde, reklam aşkı diye manşet atıyordu acımasızca.

Tuba Özay'ın Yeni çıkan kitabından bir bölüm

Kaynak : VATAN

aliyaşar
05-06-08, 13:12
vaaaaaaaay enteresan açıklama.birbirlerini gerçekten seviyolar tabii ki sevmeseler senelerdir beraber olmasdı yedikleri içtikleri ayrı gitmesdi.inaşşallah bu mutlulukkları ömürleri boyunca sürer:))) haber için teşekkürler ;)

eskalen
05-06-08, 13:45
Bilge Öztürk Tuğba özay'ın avukatlıını yapmıştı o günlerde....O günlerden Tuğba özay'ın tanık olduğu bir şey, Bilge'nin ilişkisi hakkında, kitabına da yazmış....Teşekkürler.....

sarıpapatya
05-06-08, 13:50
gerçek bir aşk olduğuna ilk günden beri inananlardanım zaten bu günleri çabuk atlatırlar umarım

tara
05-06-08, 15:19
bilge ve tarkanin askini kitabinda yazmasi pek hosuma gitmedi alakasiz bi sey yani
bi de yeni haberlere cikip ta bi son verseler eskiden niye haber yaziyorlar ki

özge
05-06-08, 15:58
bilge ve tarkanin askini kitabinda yazmasi pek hosuma gitmedi alakasiz bi sey yani
bi de yeni haberlere cikip ta bi son verseler eskiden niye haber yaziyorlar ki
arkadaşım sonuçta Tuğba özay hayatını anlatan bir kitap çıkardı.. Bilgede onun avukatlığını yaptığı için koymak istemiştir..bu doğal bişey bence çok güzel olmuş kitapta tarkanla bilgeye yer verdiği için:20: :20:

belfü
05-06-08, 16:18
Evet Bilge ve Tarkan birbirlerini çok seviyor yoksa Tarkan bunları laf olsun diye söyleyeceğine inanmıyorum.

- “Bilge’ye sık sık kır çiçekleri armağan ederim. Çünkü bundan çok hoşlanıyor. -Onu her zaman ‘kraliçem’ diye çağırırım."
“Aşkla ilgili hayalini kurduğum bir an vardı: ‘Yağmurlu bir günde caddenin ortasında sevdiğim kadının öndünde diz çöküp onun için şarkı söylemeyi hayal ettim. Bunu ilk kez Bilge için yaptım.”

Ben onların aşklarına yürekten inanıyorum.Haber için teşekkürler Arkadaşım.

tunalı
05-06-08, 20:41
arkadaşlar bilgeden hiç bir haberin alınmaması ve hiç ekranlarda olmaması beni endişelendiriyor acaba gerçektenmi ayrıldılar ben hiç istemem tarkana dünyada tek layık kişi oydu bence

Pamela_beyazgul
05-06-08, 20:55
evet cok seviyorlarmis

TARKANFREAK
06-06-08, 11:14
bundan sonra reklam haberleri cikipta üzmezler bilgeyle tarkani insallah

karma_elcin
06-06-08, 12:50
Walla son zamanlarda her kafadan bi ses çıkıo Tarkan ile Bilge hakkında....:9:
Tarkan da bi açıklama yapsın artık...:19:

tara
06-06-08, 13:36
arkadaşım sonuçta Tuğba özay hayatını anlatan bir kitap çıkardı.. Bilgede onun avukatlığını yaptığı için koymak istemiştir..bu doğal bişey bence çok güzel olmuş kitapta tarkanla bilgeye yer verdiği için:20: :20:malesef ben boyle dususnmiyorum yani tugba ozay kendi iliskisini bilgeyler koya bilir kitapta ama avukatinin sevgilisiyle iliskisi onu hic ilgilendirmiyor bence tabi bu benim gorusum

sarıpapatya
06-06-08, 16:34
arkadaşlar kötü bişey yazmamışki kız yapmayın biçok kişinin inanmadığı gerçeği görmüş ve yazmış ama artık elele çıksınlar biz barıştık aşkımız devam edio hatta evleniyoruz desinler öyle mutlu olucamki bilge gerçekten bunu hakedio bence tarkanda aşkların en güzelini onu sevdiyse onunla mutlu olsum milletin azı kapansın artık ikisi beraber çok hoş görünüyolar tarkanın yanında başkasını görmek istemiyorum ben