PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Los Angelesa Taşınıyorum

belfü
05-06-08, 09:48
Türkiye'nin Megastar'ı Tarkan, Ece Vahapoğlu'na özel açıklamalarda bulundu. ABD'de uzun süredir New York'ta yaşayan Tarkan, buradaki evini satıp Los Angeles'a taşınmayı düşündüğünü ilk kez açıkladı.

Los Angeles'a yerleşmeye hazırlanıyor

Bilge Öztürk ile ilişkisinin rotasını belirleyemeyen Tarkan, ülkeyi terk ediyor.

THY'nin cosponsor olduğu IATA'nın 64. Yılı Gecesi'nde Dolmabahçe Sarayı'nda sahneye çıkan Tarkan, yazarımız Ece Vahapoğlu'na içini döktü. Mortgage sistemiyle 1999 yılında New York'ta villa satın alan Tarkan, hırsız girdiği için evinden soğuduğu ve satışa çıkartacağı şeklindeki haberleri yalanladı... Amerika sevdası bitmeyen Tarkan, önümüzdeki günlerde konser arasında bir süre Los Angeles'a giderek ev bakacağını ve hayalinin Hollywood kalabalığında yaşamak olduğunu söyledi.

Yeni ev bakıyor
Doritos ile anlaştığını ve yoğun bir yaz geçireceğini söyleyen Megastar; gri pantalon, beyaz gömlek ve siyah kumaş yelekle sahne aldığı Dolmabahçe'de konukları şarkılarıyla 'şıkıdım şıkıdım' oynattı. Bilge Öztürk ile ilgili olarak konuşmaktan kaçınarak ilişkisini bir raya oturtmaya çalıştığı anlaşılan Tarkan, 600 yabancı konuğa unutulmaz dakikalar yaşattı.

Takvim.Gazt

İZMİRLİ
05-06-08, 10:22
bende aldım gazeteyi ece avahapoğlu'na özel açıklamalarda bulundu diyor bi los angeles'a taşıncam demiş...Buda yeni moda oldu bence buda bir dolacılıktır... hiç kusura bakmasınlar ama para için gerek yazılı gerek görsel basın son 7/8 senedir uydurma veya müşteri çekmek için okuru kandırıcı yöntemler de bulunuyor....SEn haber vermişin sanki devamı varmış gibi özel roportaj ekte diyosun

:13: :13: :13:

**MegaStarkan**
05-06-08, 12:20
Komik, bu kadarmiymis "reportaj" :D
Tasinsin, bilir isini Tarkan.
Haber icin tskler.

eskalen
05-06-08, 12:27
Konser öncesinde yapılan bir röportaj, kısa olmuş o yüzden.....Teşekkürler....

aliyaşar
05-06-08, 12:44
valla resmen habermiş ben de şimdi aldım.röportaj diince bir iki sayfa bişeydir die düşünüyodum.

belfü
05-06-08, 12:47
Gazete Satılsında Nasıl satılırsa satılsın böyle tıraj yapacaklarsa hiç yapmasınlar Gazeteciliğide iyice düşürdüler:13:

arjen22-tarkan
05-06-08, 12:49
Los Angeles Benim de Hayalim yaa Tuttuğum Takım(Lakers) dan dolayı ... İnşallah Yakın Zamanda ben de taşınırım lakers ı orada yakından takip ederim !!!

StaR
05-06-08, 13:01
Sanırım tarkan böyLe birseyi yapmaz herhaLde.. Yani Türkiye' yi tek etmez.. ßence bu haber yaLan!..

HakanÇelik
05-06-08, 15:00
Onca kaliteli gazete dururken Tarkan'ın Takvim gazetesine röpörtaj vereceğine
ihtimal vermiyordum zaten...

aylin_23
05-06-08, 16:18
resmen kandırıldık takvim gibi 2.sınıf gazeteye röportaj mı verir tarkan keklendik

t_a_r_k_a_n
05-06-08, 16:28
çok uzun bir röportajmışş:18: :18:

asd1234
05-06-08, 18:56
Tarkan Los Angelesa taşınmaz,Türkiye'yi bırakacağını hiç zannetmiyorum.Bırakmamalı bence.

Inge
05-06-08, 19:21
anlamiyorum onu da...Ingilizce dua etmis , Allaha tesekkurler diye Turkiyede Istanbulda oturdugum icin...ama artik hemen Los Angelesa tasiniyorum amannn...ne istiyor artikkkk???:18: :28:

tunalı
05-06-08, 20:26
hep tarkan reklam yapıyor diyolar am tarkan yapmıyo oreklamı başkaları tarkanın sırtından reklam yapıyo takvim gazetesinin yaptığı gibi
ben bi röpötaj görmedm normal bi haber

Pamela_beyazgul
05-06-08, 21:14
haber icin tesekkurler!
bu arada o ayrilik hakkindaki haber yalanmis
tarkanin en yakin dostu bunu yalanladi

bounce
05-06-08, 22:43
harbi yaaa gazete resmen dolandırdı bizi sayfaları cevirdim ama hiç bişey yok boşuna almışızzz yazıklar olsun diyorum basın ahlakı diye bişey kalmamış.....

karma_elcin
05-06-08, 23:44
ben almayı unuttum zaten aklıma gelmedi hiç..:) böle uyduruk bi gazeteden de bu beklenirdi :D

TARKANFREAK
06-06-08, 11:03
[QUOTE=belfü]Türkiye'nin Megastar'ı Tarkan, Ece Vahapoğlu'na özel açıklamalarda bulundu. ABD'de uzun süredir New York'ta yaşayan Tarkan, buradaki evini satıp Los Angeles'a taşınmayı düşündüğünü ilk kez açıkladı.

beyaz gömlek ve siyah kumaş yelekle sahne aldığı Dolmabahçe'de konukları şarkılarıyla 'şıkıdım şıkıdım' oynattı.

hehe cok komik ya:) SIKIDIM SIKIDIM oynatti:))

x_y_z
06-06-08, 11:41
bence tamamen yalan..soruyu Takvim gazetesi sormus,cevabı yine Takvim gazetesi cevaplamis..Tarkan'in en kisa röportajı 1,5 sayfadir zaten..yillardir cogu röportajini okurum...bir soruluk röportaj olmaz..takvim gazetesinin düzenbazlığı var tabi.. acikca ortada.. :16:

Olya TnUnited
09-06-08, 13:54
oh good! if Tarkan sells his place in NYC and moves to LA means I can visit him often!:18: :28: but LA is so dirty though:9: