PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkandan sonra Murat Boz'un yeni himayesi Mustafa Sandal...

x_y_z
04-06-08, 15:42
Geçtiğimiz sene,Murat Boz,megastar Tarkan'ın "Püf" adlı parçasını başarılı bir şekilde okumuş ve albümüne koymuştu.Ancak,Murat'ın "Pigmeler var" açıklamasıyla megastar ve Murat Boz'un araları açılmış ve bir daha soğukluk gitmemişti.Bir ara Tarkan'ın vokalistliğini de yapan Boz,şimdi Mustafa Sandal'ın himayesi altına çekildi.Tarkan'dan aldığı parçadan sonra,en çok sevilen genç şarkıcı haline gelen Murat Boz,şimdi de söz ve müziğini Mustafa Sandal'ın yaptığı bir parçayı okuyacak.Bunun Tarkan'la ne alakası var demeyin...
Hatırlarsanız Musti ve Tarkan yıllardır küs...

Genç Magazin

HURRICANE
04-06-08, 15:44
:)Kayboldu boz aklını kullanamadı;)mustafa sandal pigme değilmiymiş;)

emre_emre
04-06-08, 15:50
:)Kayboldu boz aklını kullanamadı;)mustafa sandal pigme değilmiymiş;)

murat boz kesinlikle aklını kullanamadı bu saatten sonrada pek bir şey olmaz birilerinin gazına gelip pigmeler demişti ama tüm pigmelerde başarılı insanlar bunu anlayamadı

HURRICANE
04-06-08, 15:53
murat boz kesinlikle aklını kullanamadı bu saatten sonrada pek bir şey olmaz birilerinin gazına gelip pigmeler demişti ama tüm pigmelerde başarılı insanlar bunu anlayamadı

Ya ben burda pigme sözünde değilim mustafa sandal niye üstüne alınmamış diyorum;)yoksa ben tarkan ı gordum boyu en az 1.78 cıvarı;)standart bır boy yani;)

onursamed
04-06-08, 16:03
o ikisi büyük iş yaparlar.ama kendi arlarında yaparlar,kaybedenlar klubündeD:)

devilscream
04-06-08, 16:10
boyu en az 1.78 cıvarı;)
1,78 standart boy ama tarkan o kadar yok
en fazla 1,72:20:

karma_elcin
04-06-08, 16:14
Musti Tarkan'dan daha kısa o da pigme olmuyo mu???? :D:D

İZMİRLİ
04-06-08, 18:03
1,78 standart boy ama tarkan o kadar yok
en fazla 1,72:20:

bende 1.70'im ne yani ölelim mi şimdi :18:

şaka bi yana tencere yuvarlanmış kapagını bulmuş iştee

TARKANFREAK
04-06-08, 18:17
varya besla kargayi oysun gözünü..tabi eger haber dogruysa..bu murat boz neymis yaa..hani bi aralar musti tam tarkana yakisir muzik yaptim diyodu.belkide onu söyler murat boz.hem onlar kendilerine baksinlar.tarkanin boyu kisa ama herseyi mükemmel..sesi,fiziyi yani herseyi.mustinin boyu varda fazlasimi var? o karga sesine yansin desem silerlermi acaba?:28:

pare_pare
04-06-08, 18:19
bence hiç önemi yok ya sanki çook büyük bir olayda saten bozun tarkandan beste alacak kadar büyümediğini düşünüyorum tam musti ile beraber bir birleirni buldular işte yaa

**MegaStarkan**
05-06-08, 00:14
Acaba ne zaman desteksiz albüm yapicak Murat Boz.
Ilk albümü Tarkan sayesinde ilgi gördü, simdi ise Mustafa Sandal'la sansini deniyor.
Zeki strateji....Mustafa Sandalin hayran kitlesi de büyük.

belfü
05-06-08, 16:07
Murat Bozun zaten kendi başına bişeyler yapacağını sanmıyorum.çoktan yıldızı söndü bile kendine yeni bir kapı bulmuş ama Tarkana çok ayıpetti

arjen22-tarkan
05-06-08, 18:49
Herkes İçin Hayırlı Olmasını dilerim Sonuçta Tarkan Ve Mustafa sandal Kanlı-Bıçaklı değiller ...

tunalı
05-06-08, 20:37
o hoooo murat boz hakkaten terbiyesizmiş besle kargayı oysun gözünü