PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar olmak zor ama biraz da duygusal...

x_y_z
02-06-08, 19:12
Her Perşembe günü Cızz dergisinde yazarlık yapan Ahmet Dilken bu hafta Tarkan'ı eleştirmiş..
-------------------------------------------------
Megastar Olmak Zor ama Biraz Duygusal...!

Tarkan;geçtiğimiz ay ünlü Doritos ile bilmem kaç bin YTL'ye anlaşma yapmış.
9 tane konser sanırım..1 milyon doları geçkin para...İyi,iyi Allah daha fazlasını versin..Bize ne canım? Da,ben en çok şeyi düşünüyorum...
Bu konserlerde Tarkan canlı değil de playback okuyacakmış...Hatta bir konserde Sezen Aksu ile konser varmış...O konser içinde,Tarkanla Sezen'in
çok eski bir konser düetinden bantı sarıp playback yapacaklarmış...!
Aman Allah'ım..!Kulun istediği bir göz,Allah verdi iki göz hesabı...
Doritos paketlerinde şöyle yazıyor;"10 puan biriktirene Tarkan konser bileti"
Biz içinde puan olup olmadığımız paketlerden 10 puan toplayacağız,
daha sonra gideceğiz,tonlarca yüklü para ödeyeceğiz megastar'a(!)
ve sonra da playback naneleri...
Valla ben hayranlarının yerinde olsam şöyle yapardım...Biletimi alırım..Ama o konsere gitmem...Tarkan'da orada paşa paşa kendi kendine şarkısını söyler durur...Tarkan yıllardır 50-70 bin kişiye bir saat konser veren insan...Ama konser yerinde 70 kişi görse ne yapar..!Biliyorum ben...Tabi ki terkeder o mekanı hemen...Gider korumalarına sığınır..Arabasına atlar...Kameralara öpücük atar..Ama konser vermez...Veremez..Korkar...!

Bir de şey duydum yahu...Bu konserlerden Tarkan dakika başına,yanlış duymadınız dakika başına 12 bin YTL kazanacakmış...Eski parayla 12 Milyar..!
"Yok artık" dediğinizi duyuyor gibiyim...!Tarkan öyle 10 dakika falan da durmaz...En az 1 saat olur konserler..1 tekrar daha...Arada konuşmalar falan derken 2 saat olur...Bir de alacağı para sadece 1 günlük...Eee bunun 8 günü daha var..Onu da çarpın bir 8 ile...Aman Allah'ım..Var mı hesap makinası olan?
Tarkan'a yılda trilyonlar ödüyoruz "haberi yok"..."Vay anam vay.."!
-----------------------------------------------------

Ahmet Dilken--Cızz!

devilscream
02-06-08, 19:19
Doritos paketlerinde şöyle yazıyor;"10 puan biriktirene Tarkan konser bileti"
Biz içinde puan olup olmadığımız paketlerden 10 puan toplayacağız,
daha sonra gideceğiz,tonlarca yüklü para ödeyeceğiz megastar'a(!)
ve sonra da playback naneleri...

tarkan normal konserlerde her zaman canli söyler ki;
doritos konserleri de oyle olacak
bunu bile ayirt edemeyen birisi yazar olduysa;
"Vay anam vay.."!

TarkanColl
02-06-08, 19:30
Dedikodulara yorum yapmış helal olsun...:16:

Konserlerden sonra görüşürüz... :1:

szr67
02-06-08, 19:47
bu yazıyı yazan insan tarkan konserine gitmediği kesin serdarlarla kenanlarla geçinen baba parası yiyen bir yazar konuşması

**MegaStarkan**
02-06-08, 19:48
Belli ki Tarkan seni bir sekilde baya bi "cizz" etmis ;)

tunalı
02-06-08, 20:51
dağıl yaa kendine
ne biçim eleştirmenliktir bu bu meslek bu kadar da ayaklar altına alınmamalı
eleştirmensen eleştireceğin kişi hakında bilmediğin şey olmamalı ama bakıyorumda bildiği hiç bir şey yok
birincisi sanane
ikincisi dağıl

bounce
02-06-08, 21:55
no comment diyorum başka bişey demiyorum ....

Ozz
02-06-08, 22:15
valla sonunda ben dava açacam bu haberlere...biraz daha kalabalık olursak " kamuoyu" davası açarız. Bi insan bu kadar da karalanmaz ki...

karma_elcin
03-06-08, 01:14
yuh artık valla gülüorm artık Tarkan'ın kazandığı para milleti amma rahatsız ediomuş haa...:28:
Tarkan hırsızlık yapmıo bişey yapmıo devlet adamları ülkeyi soyup sovana cevirseler kimsenin gıkı çıkmaz ama Tarkan 1 milyon dolar alınca kıyametler kopuo..:13:
ne milyar dolar götüren hırsızlar var memlekette git onları eleştir, tabi cesaretin varsa Tarkan bişey demez diye boyuna at savurrr!!!

MEGASTAR
03-06-08, 04:14
Belli ki Tarkan seni bir sekilde baya bi "cizz" etmis ;)
Bos verin agzi olan konusuyor:13:

Pamela_beyazgul
03-06-08, 09:55
tarkan playback da canli da soyluyor !!! konser devaminda sadece canli soyleyemezki ! sesi kaybolur, biz sonra ne yapacaiz