PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Dünya starı olabildimi??

tarkantutkunu
01-06-08, 21:34
http://www.uzmantv.com/tarkan-dunya-stari-olabildi-mi

İZMİRLİ
01-06-08, 22:23
güzel bir video, tespitlerde dogru bence...tşkler video için

szr67
01-06-08, 23:06
adam 20yıldır bu piyasının içinde ve tarkan ı halen popstar olduğunu benimseyemiyoruz ama gidipde çakkıdı diyen adamları yere göğe sığdıramıyoruz yazıklar olsun

Mega Fanat
02-06-08, 12:17
Gercekten cok guzel bi videomus:)
Dilli duduklere kapak olsun,oyle diyorsunuz dimi? :)
Tskrler tarkantutkunu!

sarıpapatya
02-06-08, 15:01
böyle doğru sözlere ne denebilirki ama nedense bu videoyu ben tv de izlemedeim niye acaba halen inanmamakta direniyolar yaaa varmı tarkan gibisi????bravo bravo

onursamed
02-06-08, 15:04
oldumu kalıbı yanlış tarkan dünanın starı başkaları değil biz tüekiye engelliyoruz
saçmalık yapan eliştirmenler yüzünden.

karma_elcin
02-06-08, 16:06
dogru, olması gereken şeyleri söylemiş...
yurt dışında herkes Tarkan'ı yere göğe sığdıramıyor; ama Türkiye'de her zaman olduğu gibi (sadece Tarkan için de geçerli değil başarılı olan herkese) çamur atılıyo..:11:
Tarkan dünya starı olmayabilir justin, britney ve madonna gibi fakat onlar büyük amerika starları ve hristiyanlar, Tarkan amerikalı ve hristiyan olmamasına rağmen cok şey başardı, Tarkan gibi de sesini duyuran bi turk pop şarkıcısı çıkmadı..
yani tartışmaya bile gerek yok Tarkan star oldu mu olmadı mı diye..:13:
Tarkan starlığı, şan ve şöhreti coktan aşmış başka bi boyuta geçmiş...:1:

levent_taka61
02-06-08, 16:07
işte böyle adam gibi yorumlara cam kurban karalamaya ne gerek varki ?

ellow
02-06-08, 16:17
hristiyanlık ve starlık yapmayın ya!!sıgınacak baska kapiya canım!!
birde bunlarla karsılastırarak adamı niye strese sokarlar anlamam!!adam zaten basarılı bu kulvarda.
din ve starlık arasında bag yok be canım!Is iyi bir butce ve saglam PR calısmasına bakar dunya kulvarı icin derim ben!

gülcan
02-06-08, 16:25
bence tarkan tabikide star(megastar) ve dünya starı olma yolundada hızla ilerliyor..

haber için çok teşekkürler ..

ayrıca Naim Dilmener'e güzel yorumları için teşekkürler:)

karma_elcin
02-06-08, 16:30
hristiyanlık ve starlık yapmayın ya!!sıgınacak baska kapiya canım!!
birde bunlarla karsılastırarak adamı niye strese sokarlar anlamam!!adam zaten basarılı bu kulvarda.
din ve starlık arasında bag yok be canım!Is iyi bir butce ve saglam PR calısmasına bakar dunya kulvarı icin derim ben!
ukalalık yapma canım bence ii bi bütçe ve promosyon işi de bazı para babalarının tekelinde, ahmet ertegün ve arif mardin dışında buyuk turk kultur sanat adamları çıkmadı çıksaydı türk müziği ve türkler dünyada daha ii tanınırdı..dışardan herşey güllük gülistanlık gözükebilio ama malesef oyle değil..araştır öğren derim sana..Amerika film sektoru yahudilerin elinde yahudiler ne derse o oluo..Tarkan tam bi amerikalı gibi davransaydı odulleri toplayıp gelirdi ama o kendi kültüründen taviz vermedi come closer albümünde bunu gördük....gerçekler acıdır..sadece şarkıcılar için geçerli değil bazı şeylere sırtını dayayan insanlar din ve politika sayesinde cok büyük yerlere geldi..mesela Orhan Pamuk...

Ozz
02-06-08, 17:15
Amerika film sektoru yahudilerin elinde yahudiler ne derse o oluo..Tarkan tam bi amerikalı gibi davransaydı odulleri toplayıp gelirdi ama o kendi kültüründen taviz vermedi come closer albümünde bunu gördük....gerçekler acıdır..sadece şarkıcılar için geçerli değil bazı şeylere sırtını dayayan insanlar din ve politika sayesinde cok büyük yerlere geldi..mesela Orhan Pamuk...
:20: katılıyorum... Şimdi Nuri Bilge Ceylan " canım vatanım vs." dedi ya onun da ayağını kaydırırlar diye korkuyorum:9: :11:

karma_elcin
02-06-08, 17:27
:20: katılıyorum... Şimdi Nuri Bilge Ceylan " canım vatanım vs." dedi ya onun da ayağını kaydırırlar diye korkuyorum:9: :11:
Allah korusun..:) ne kadar anlamlıydı o cümle ama : "tutkuyla sevdiğim yalnız ve güzel ülkeme adıyorum."...:20:

x_y_z
02-06-08, 18:01
kesinlikle dogru tespitler..tarkan,asyadan,afrikaya,güney amerikadan,avustralyaya 5 kıtada tanınıyor.. fakat tabi en cok türkiye olarak elestiriyoruz tarkanı..oysa madonnayi bile gecicek kadar,hizi enerjisi güzel sesi...var.. !

ellow
02-06-08, 19:43
Amacım ukalalık yapmak degil,dediklerine kesinlikle katılıyorum.Uyarın icin saol bahsettigin acıdan o yorumu yaparken dusunmemistim ve yazı üslubumu da begenmedim tekrar okuyunca!
Film sektorunde de yahudilerin soz sahibi oldugunu gayet iyi biliyorum.Bir amerikalı yahudinin amerikan sineması ve tiyatrosu derslerine bir donem istirak ettigim icin ve bunun tarihini okudugum icin dedigini anlıyorum!
Dogru su anda siyasette sanatta yukselen deger olarak gorulen bircok kisi 'atlantis otesinden icazet alıp' bu isi yapanlar!Bu sanat,politika medya akademi her sektorde boyle!Sırtını bir yere yaslamak,evet bunda da haklısın!
Orhan Pamuk konusunda da sana katılıyorum,cok dogrusun.Herkes nobel odulu,amerika da pulitzer filan almak ister,dedigin gibi kuralına gore hareket edersen.Adamların beklentisi vardı,Orhan Pamuk o beklentiye cevap verdi.
Pamuk Ermeni Sorunu konusunda Turklerin resmi tarihiyle birebir celisecek sekilde soykırıma evet dedi!Su anda yazdıgım tez New York Times gazetesine gore ermeni sorunu ve American-Turkish relations!Bu gazetenin
1914-1920 arası arsivini incelemedigimde haberler Turk'lerin Ermenilere yonelik sistematik bir katliam yaptıgını belirtiyor. Bu Turk resmi tezinin birebir zıttı!Adamlar bunu tarihsel surecten beri boyle kabul etmisler, ve bir suredir abd senatosu ermeni soykırımı yasa tasarısını gecirmeye calısıyor.Biz ne kadar yok desekte,adamlar kendi arsiv belgelerine,yazılı kaynaklarına bizden daha cok inanıyor. Inanmaktan ote orada guclu bir Ermeni lobiside var,tıpkı yahudiler gibi.Ermeni lobisi bu propagandayı gayet guzel devamlı beyinlere kazıyor!
Turk lobisi maalesef ses getirecek bir calısma yapamıyor!Baskanlık secimlerinde simdi hepsi ermeni secmene sirin gozukmek icin onlara goz kırpıyor!!
-----Tarkan'ı ben cok seviyorum,come closer iyi bir calısma idi,fakat anlasılamadı,birseyler eksik kaldı. senin bahsettigin benim disarıdan algılamadıgım bir suru faktor vardı,ki muzik benim alanım degil.
McWorld de kendi degerlerine sahip olarak taviz vermeden umarım en iyi yerde goruruz onu!!Ermeni ve yahudi lobileri gibi guclu bir Turk lobisi olsa idi ABD de Tarkan daha iyi bir yerde olurdu,degerli bir ses ve yetenek!

tunalı
02-06-08, 20:54
kesinlikle katılıyorum

karma_elcin
03-06-08, 01:35
Amacım ukalalık yapmak degil,dediklerine kesinlikle katılıyorum.Uyarın icin saol bahsettigin acıdan o yorumu yaparken dusunmemistim ve yazı üslubumu da begenmedim tekrar okuyunca!
Film sektorunde de yahudilerin soz sahibi oldugunu gayet iyi biliyorum.Bir amerikalı yahudinin amerikan sineması ve tiyatrosu derslerine bir donem istirak ettigim icin ve bunun tarihini okudugum icin dedigini anlıyorum!
Dogru su anda siyasette sanatta yukselen deger olarak gorulen bircok kisi 'atlantis otesinden icazet alıp' bu isi yapanlar!Bu sanat,politika medya akademi her sektorde boyle!Sırtını bir yere yaslamak,evet bunda da haklısın!
Orhan Pamuk konusunda da sana katılıyorum,cok dogrusun.Herkes nobel odulu,amerika da pulitzer filan almak ister,dedigin gibi kuralına gore hareket edersen.Adamların beklentisi vardı,Orhan Pamuk o beklentiye cevap verdi.
Pamuk Ermeni Sorunu konusunda Turklerin resmi tarihiyle birebir celisecek sekilde soykırıma evet dedi!Su anda yazdıgım tez New York Times gazetesine gore ermeni sorunu ve American-Turkish relations!Bu gazetenin
1914-1920 arası arsivini incelemedigimde haberler Turk'lerin Ermenilere yonelik sistematik bir katliam yaptıgını belirtiyor. Bu Turk resmi tezinin birebir zıttı!Adamlar bunu tarihsel surecten beri boyle kabul etmisler, ve bir suredir abd senatosu ermeni soykırımı yasa tasarısını gecirmeye calısıyor.Biz ne kadar yok desekte,adamlar kendi arsiv belgelerine,yazılı kaynaklarına bizden daha cok inanıyor. Inanmaktan ote orada guclu bir Ermeni lobiside var,tıpkı yahudiler gibi.Ermeni lobisi bu propagandayı gayet guzel devamlı beyinlere kazıyor!
Turk lobisi maalesef ses getirecek bir calısma yapamıyor!Baskanlık secimlerinde simdi hepsi ermeni secmene sirin gozukmek icin onlara goz kırpıyor!!
-----Tarkan'ı ben cok seviyorum,come closer iyi bir calısma idi,fakat anlasılamadı,birseyler eksik kaldı. senin bahsettigin benim disarıdan algılamadıgım bir suru faktor vardı,ki muzik benim alanım degil.
McWorld de kendi degerlerine sahip olarak taviz vermeden umarım en iyi yerde goruruz onu!!Ermeni ve yahudi lobileri gibi guclu bir Turk lobisi olsa idi ABD de Tarkan daha iyi bir yerde olurdu,degerli bir ses ve yetenek!
cok güzel özetlemişsin herşeyi...:20: malesef Atatürk'ün vefatından sonra bize yönelik saldırılar kat kat arttı ve yapmadığımız şeyler için bütün dünyanın gözü önünde katil olarak adlandırılıyoruz, bu bütün Türkleri etkilio ve müziğimizi de etkilio..
ve şöyle de komik ve de acı bi durum ortaya cıktı; bilenler bilir: mesela nelly furtado'nun wait for you şarkısında türk halk ozanı Muhlis Akarsu'nun şarkısını direkt alıp yapıştırıp benim kültürüm deyip ortalıkta gezmesi ayrıca Justin Timberlake'in son albümünde what goes around şarkısında ud kullanılıp bunu sanki onlar yaratmış gibi davranmaları da cok acı yani bizim olan bişeyi kimse bilmio yine amerikalılar kendilerine mal ediolar en cok da buna üzülüorm..
Ama bi de şöyle bir durum var Tarkan Aşık Veysel'in Uzun ince Bir yoldayım türküsünü bircok Rusa ezberletti ve sadece bunun için bile Tarkan benim gözümde bir numaradır ve oyle de kalacaktır...:1:

HURRICANE
03-06-08, 02:49
Ya yemin ederim kahroluyorum TARKAN çok daha fazlasını yapabilir ama birşeyler onda baskı yaratıyor Ruhu özgür değil!İstese tüm müzik piyasasını alt üst eder en ufak bir şüphem yok bundan...Vazgeçmemeli çünki sahne onu bekliyor .showu için daha fazla ruhu fethetmesi için!

karma_elcin
03-06-08, 12:26
Ya yemin ederim kahroluyorum TARKAN çok daha fazlasını yapabilir ama birşeyler onda baskı yaratıyor Ruhu özgür değil!İstese tüm müzik piyasasını alt üst eder en ufak bir şüphem yok bundan...Vazgeçmemeli çünki sahne onu bekliyor .showu için daha fazla ruhu fethetmesi için!
Tarkan gerçekten super o çok başka ama bişeyler var ne bileyim yolunda gitmeyen bişeyler var...Ben nazara cok inanırım Tarkan'a yakın çevresinden biri okuyup üflesin yaaa Tarkan'da cok göz var, onu çekemeyen cok insan olduğunu herkes bilio ama fesatların kem gözlerinden korumak lazım :):)

tarkantutkunu
03-06-08, 12:33
aslında güzel yorumlamış ama başlık yanlış olmuş oda neden insanalr merak etsin diye direk bi ön yargı yani bunu iyi biliyor herkez türkiyenin tek dünmya starı tarkanda diye bilirdi başlık adamın açıklamaları öyle
bende nette googleye tarkan o bir dünya starı yazmıştım fanlar hariç insanların görüşlerini merak ettiğim için orda bir sürü başlık çıktı orda buldum bunu

HURRICANE
03-06-08, 15:09
Tarkan gerçekten super o çok başka ama bişeyler var ne bileyim yolunda gitmeyen bişeyler var...Ben nazara cok inanırım Tarkan'a yakın çevresinden biri okuyup üflesin yaaa Tarkan'da cok göz var, onu çekemeyen cok insan olduğunu herkes bilio ama fesatların kem gözlerinden korumak lazım :):)

:)Okuyalım hep birlikte valla TARKAN a feda olsun;)TARKAN şarkılarında hız yok enerji eksik çoğunda hareket lazım hareket....Hareketli dediğimiz şarkılar ivme kazanması gereken yerde kazanmıyor!Şarkılar aşırı özenden dolayı boğuluyor!Daha hızlı söylemeli...Şu yaz bir single patlatsa varya hareketli 3 şarkıyla yer yerinden oynar avrupada yine 1 numara olur...Hareket lazım enerji lazım havalar ısınıyor kaynatması lazım içimizi:)

hsaex123
03-06-08, 17:00
TARKAN GERCEK BİR STAR

ellow
03-06-08, 18:59
cok güzel özetlemişsin herşeyi...:20: malesef Atatürk'ün vefatından sonra bize yönelik saldırılar kat kat arttı ve yapmadığımız şeyler için bütün dünyanın gözü önünde katil olarak adlandırılıyoruz, bu bütün Türkleri etkilio ve müziğimizi de etkilio..
ve şöyle de komik ve de acı bi durum ortaya cıktı; bilenler bilir: mesela nelly furtado'nun wait for you şarkısında türk halk ozanı Muhlis Akarsu'nun şarkısını direkt alıp yapıştırıp benim kültürüm deyip ortalıkta gezmesi ayrıca Justin Timberlake'in son albümünde what goes around şarkısında ud kullanılıp bunu sanki onlar yaratmış gibi davranmaları da cok acı yani bizim olan bişeyi kimse bilmio yine amerikalılar kendilerine mal ediolar en cok da buna üzülüorm..
Ama bi de şöyle bir durum var Tarkan Aşık Veysel'in Uzun ince Bir yoldayım türküsünü bircok Rusa ezberletti ve sadece bunun için bile Tarkan benim gözümde bir numaradır ve oyle de kalacaktır...:1:

Yukarıda yazdıkların cok dogru,kendi degerlerimizi kendimiz pazara sunamadık,sunana da bin turlu engel cıktı iste malum canlı kanıtının sitesinde o kisi icin konusuyoruz!
Katılıyorum benim gozumde de number one!!:20:
Masallah diyelim, sevenlerinde nazarı deger derler,aman Allah korusun nazarımız degmesin:):)

Aacayipsin
04-06-08, 01:24
Doğru söze ne denir.. Hiçbir söze gerek yok videoyu tek başına izlemek bile yeterli.. :)

MEGAFUN
17-10-08, 16:53
güzelmiş thank you

ayrilik_zor
27-10-08, 08:55
artik herkes kabul etsin Tarkan'in Dünya stari oldugunu fazla söze gerek yok Tarkan bir numara!güzel paylasim tesekkürler

TARKANFREAK
05-11-08, 07:53
artik kimsede süpheler kalmamali tarkan dünya starimi degilmi diye..evet bir gercek var oda tarkanin bir megastar ve dünyastari olmasi

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)