PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : doğrumu sizce ?????

eratin
12-05-06, 21:49
- "Gülümse Kaderine" şarkısında düet yapma fikri Tarkan’dan mı yoksa sizden mi çıktı?

Tarkan’da her şey var; dış güzellik, ses, kalp güzelliği... Her şeyine hastayım, çok seviyorum onu. Senelerdir tanıyorum, hiç değişmedi. Bir gün yemek yaparken telefon geldi. Tarkan’dı arayan... Bana "Bu şarkıyı senin de okumanı rica ediyorum, arabeskin kraliçesisin" dedi. Teklifi duyunca havalara uçtum. Hemen girdik stüdyoya, okuduk.

arkadaşlar bunun doğruluk payı nedir?inanasım gelmiyor benim ama :36_1_2:

http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/4346134.asp

wengin
12-05-06, 21:55
Eğer doğru olmasaydı klip çekmezdi Tarkan bu kadar basit bence :36_3_2[1]:

b_a_S_k
12-05-06, 21:59
ewt tarkan da açıklama yaptı ben aradım şööfeeeerin kızını dedi we şarkıyı werdi

EmiLy
12-05-06, 22:04
bencede doğru.hem klip çekildi hem de Tarkan gazetecilere kibariyenin yüreğini ve sesini çok beğeniyorum gibi açıklamalar yaptı..doğru olmasa bütün bunlar olmazdı.....

enrique
12-05-06, 22:28
evet doru..tarkan kendi açıklama yaptı zaten klip çekimleri sırasında verdiği röportajda kibariyeyi kendisinin aradığı ile ilgili..tv lerde de yayınlandı

Khaos
12-05-06, 22:31
Hayır onların düet fikri benden çıktı :)))))

eratin
12-05-06, 22:41
cehaletimi bağışlayın arkadaşlar.ama keşke aramasaymış.

ercn
13-05-06, 01:04
aynen arkadşım sana katılıyorum...:36_1_11:

b_a_S_k
13-05-06, 02:00
ewt kanks lar hepiniz kaliteli çocuklarsınız yakışmıo bise gerçi şaka yapıonuz :36_1_21:

HakanÇelik
13-05-06, 11:48
- "Gülümse Kaderine" şarkısında düet yapma fikri Tarkan’dan mı yoksa sizden mi çıktı?

Tarkan’da her şey var; dış güzellik, ses, kalp güzelliği... Her şeyine hastayım, çok seviyorum onu. Senelerdir tanıyorum, hiç değişmedi. Bir gün yemek yaparken telefon geldi. Tarkan’dı arayan... Bana "Bu şarkıyı senin de okumanı rica ediyorum, arabeskin kraliçesisin" dedi. Teklifi duyunca havalara uçtum. Hemen girdik stüdyoya, okuduk.

arkadaşlar bunun doğruluk payı nedir?inanasım gelmiyor benim ama :36_1_2:

http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/4346134.asp

sevgili eratin forumda daha yeni olduğundan
bazı şeyleri nereye ekleyeceğin konusunda yanlışlıklar olabilir.
bu haberin yeni bir haber olmaması dışında, bir de habere yorum
katmışsın. olabilir bu senin görüşündür; ama bu yazdıklarını eleştiriler
bölümüne yazsaydın daha iyi olurdu. bir şey eklerken bunlara çok dikkat
etmeni rica ediyorum. aksi halde durum içinden çıkılmaz bir hal alabilir.
bu arada çok iyi gidiyorsun. kısa zamanda ilk 10'a girersin böyle giderse.
süpersin.

eratin
18-05-06, 02:25
sevgili eratin forumda daha yeni olduğundan
bazı şeyleri nereye ekleyeceğin konusunda yanlışlıklar olabilir.
bu haberin yeni bir haber olmaması dışında, bir de habere yorum
katmışsın. olabilir bu senin görüşündür; ama bu yazdıklarını eleştiriler
bölümüne yazsaydın daha iyi olurdu. bir şey eklerken bunlara çok dikkat
etmeni rica ediyorum. aksi halde durum içinden çıkılmaz bir hal alabilir.
bu arada çok iyi gidiyorsun. kısa zamanda ilk 10'a girersin böyle giderse.
süpersin.

haklısın hakan.kusurabakmayın arkadaşlar ya.tatlı uyarın için teşekkür ederim hakan.daha dikkat ederim.

duygu
18-05-06, 22:06
bence de keşke aramasaymş...

eratin
18-05-06, 22:54
dimi yaaaaaaaa.......aramasaydı keşke....sağlık olsun.eminim bir daha aramaz.....

matthew
19-05-06, 01:15
ya bende cok karsiydim tarkan in bu duetine ama oldu bir kere we ayrica tarkan in aradigina inanmiyorum

eratin
19-05-06, 01:17
ya bende cok karsiydim tarkan in bu duetine ama oldu bir kere we ayrica tarkan in aradigina inanmiyorum

ya bende inanmıyordum işte ama tarkan'ın kendisi röpörtajda söylemiş

Blg
19-05-06, 22:34
Kibariye çok şirin, canayakın bir insan. Neden beğenmediğinizi anlamadım, ayrıca değeri bilinememiş bir şarkı olan Gülümsa Kaderine hak ettiği popülariteyi kazandı bu düetle. Klibi çıktığı zaman herkes, Tarkan'ın kendi kendine dans etme sahnesini konuşuyordu, şarkı güme gitmişti. Mis gibi de bi remixi vardı.

duygu
20-05-06, 19:53
ewet kendisi sölemş ben aradım die
ama ondan önce de menajeri kibariye aradı parçayı istedi fln demşti...
tarkan ın kibariyeye karşı özel i sewgisi war nedenini çözemediğim..wardr bi bildiği...

eratin
20-05-06, 19:57
Kibariye çok şirin, canayakın bir insan. Neden beğenmediğinizi anlamadım, ayrıca değeri bilinememiş bir şarkı olan Gülümsa Kaderine hak ettiği popülariteyi kazandı bu düetle. Klibi çıktığı zaman herkes, Tarkan'ın kendi kendine dans etme sahnesini konuşuyordu, şarkı güme gitmişti. Mis gibi de bi remixi vardı.

bu parça tarkanla hak ettiği yere gelemedi de,kibariye söyleyince mi yerini buldu!........:36_1_2: :36_1_2:

Blg
20-05-06, 20:37
evet gelemedi, çünkü insanlar dudu şöyle kötü böyle kötü diye diye, albümün zevkine varamadılar.

gökçem
20-05-06, 20:48
Ben Bayiliorumm O Albümeee

eratin
20-05-06, 20:55
evet gelemedi, çünkü insanlar dudu şöyle kötü böyle kötü diye diye, albümün zevkine varamadılar.
O zaman helal olsun kibariyeye;tarkanın yapamadığını yapmış......
:36_1_20: :36_1_20: :36_1_20:

Blg
20-05-06, 22:23
kibariye yaptı demiyorum ki, bu şarkıyı tarkansız okusaydı yine bir şey olmayacaktı, ama insanlara ilginç geldi iki farklı ismin bir araya gelmesi ve şarkının ne kadar güzel olduğu anlaşıldı.

eratin
20-05-06, 22:30
pardon yanlış anlamışım.evet haklısın.