PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Aldatıldı mı?

eskalen
28-05-08, 13:13
FLAŞ!.. ŞOK İDDİA!.. TARKAN “ALDATILDI” MI? BİLGE ÖZTÜRK HANGİ ŞARKICIYLA GÖRÜŞÜYORDU? ORTALIK KARIŞABİLİR!..

http://img152.imageshack.us/img152/6918/tarkansevgilims7.jpg (http://imageshack.us)

Tarkan’ın Bilge Öztürk’ü terk etmesinin ardından üretilen komplo teorilerine bir yenisi daha eklendi…

Daha önce Tarkan’ın klibinde oynayan İsrailli güzel yüzünden Bilge’yi terk ettiği söyleniyordu… Bugün Posta’da yer alan iddiaysa bunun tam tersi yönünde… İddiaya göre Bilge Öztürk’ün rockçı Öztürk’le olan yakın arkadaşlığı Tarkan’ı rahatsız etmiş önceleri. Öztürk’le samimiyetini ilerleten Bilge’nin bu tavrı Tarkan’ı kopma noktasına getirmiş..

Kaynak:ucankus.com

aylin_23
28-05-08, 13:26
ya tarkan dün akşam konuştuda ama yoruma açık konuştu o yüzdende böyle saçma haberlerin çıkması doğal tarkanın acilen bilgeyle görünmesi lazım eğer ayrılmadıysalar

karma_elcin
28-05-08, 13:28
walla boşu boşuna sıkmasınlar onların arasında olan bişey kimseyi ilgilendirmez..
şu an görüşmedikleri belli ama ilerde nolur bilemeyiz..

TARKANFREAK
28-05-08, 13:37
eger tarkan gibi bir megastarda aldatiliyosa ne diiim yani...:9:
hem sanmiyorum böyle birsey olacagini..ama dünya hali kim bilir???...

szr67
28-05-08, 14:10
valla tarkancoll üyeleri bilgenin aldatmasın konusunda doğrulama verebilirim bundan 2ay önce kadar bir sitede resimle karşılaştım çok samimi bir resimdi bu resim kendi bilgisayarım da mevcut ama burda yayınlamak istemem açıkçası bilgenin samimi görüntü verdiği kişi tarkana hiç yabancı değil içimde saklıyordum söylemek istedim gerçek bir itiraftır bu

emre_emre
28-05-08, 14:20
tarkan böyle haberlerin önüne geçmeli fark ettiniz mi bilmem ama şuan sürekli tarkanın özel hayatı konuşuluyor oysaki yeni çıkmış bir albümü varken bu beni düşündürüyor eskiden böylemiydi

Muse
28-05-08, 14:41
szr67 resmi burda yayınlayamazmısın peki? çok merak ettim

aylin_23
28-05-08, 14:47
resmi yayınlayın ya gerçekleri öğrenelim yada adres ver

Ozz
28-05-08, 14:54
tarkan böyle haberlerin önüne geçmeli fark ettiniz mi bilmem ama şuan sürekli tarkanın özel hayatı konuşuluyor oysaki yeni çıkmış bir albümü varken bu beni düşündürüyor eskiden böylemiydi

Ben de düşünmeden edemiyorum valla neden bunlara izin veriyor.:13: :13: ... Görelim, bekleyelim ne diim artık...:12: :12:

rosebüşra
28-05-08, 15:10
ya tarkan aldatmaz gibime geliyo ama inş. bööle çirkin konular hemen kapanırda tarkanın başarısı göz ardı edilmesin

HURRICANE
28-05-08, 15:32
Kesin ayrılmışlar kanımca!Bilge umarım kendine yakışan şekilde davranırda dostlukları zedelenmez....Aldatmak vs çok çirkin şeyler bunlar ya..

İZMİRLİ
28-05-08, 15:59
Tarkanı aldatacak kadın dünyanın en aptal kadınıdır benim gözümde (Bilgenin böyle bir şey yaptıgına kesinlikle inanmıyorum asparagas bir haber)

:19:

szr67
28-05-08, 16:12
resim i yanınlamam magazindünyasını yerinden oynatır hemde tarkan o kişiyle ilişkişi kandavasına döner facebook da karşılaştım bu resimle

aylin_23
28-05-08, 16:16
peki ipucu ver resim çok mu samimi

szr67
28-05-08, 16:19
zaten resmi gördüğümden 1ay sonra o kişi tarafıından kaldırıldı.sanırım uyarı aldı bunu paylaşmak istemezdim ama konu ortaya çıkınca söylesemmi diye ikilemde kalmıştım bu konu basın tarafından çıkınca açıklamak istedim.resim 2sevgili nasıl yakınsa o şekilde siz düşünün..gerisini

aylin_23
28-05-08, 16:23
peki yanındakini biz tanıyoruz demi

gülcan
28-05-08, 16:45
Bence bu haberlerin hepsi yalan .. ne bilge tarkan ı aldatır nede tarkan bilgeyi aldatır ikiside birbirlerini çok seviyorlardı eğer aldatsalardı birbirlerini ilşkileri 7 yıl sürmezdi..

tek isteğim var biran önce bilge ile tarkan ın arası düzelsin yada bu konu hakkında bir açıklama yapsınlar ve bu konuda kapansın.
tarkan eskiden özel yaşamıyla anılmazdı.. tarkan ın tekrar yaptığı işlerle anılmasını istiyorum...

aylin_23
28-05-08, 16:50
ama somut bi açıklama yapmıyor tarkan malesef bende ihanete inanmaya başladım

dedikodu_tugberk
28-05-08, 16:54
yuh yani eğer bilge gerçekten tarkanı aldattıysa ya kör yada biraz saf..tarkan gibi birini bulmuş hem yakışıklı hem kalbi güzel ne diyim böle bişe varsa tarkan adına çok üzüldüm......

Muse
28-05-08, 17:28
Ben googledan araştırdım bilgenin arkadaşı Rokçı Öztürk Ilmaz hakkında bilgi almak isterseniz googledan bulabilirsiniz arkadaşlar...

emre_emre
28-05-08, 17:42
tamam bu olayları anladımda tarkanda kesin bir açıklama neden yapmıyor bu haberlere izin veriyor çıksın desinki arkadaşlar artık arıldık ortada aldatma yoktur birleşmemizde mümkün degil desin birşeyler söylemedikçe bu haberler gündemi daha çok meşgul eder ve tarkanın işleri geri plana atılır ben birazda tarkanda suç buluyorum

Mega Fanat
28-05-08, 18:18
Hay Allah!Artik Bilgeye de boyfriend buldular ya pess yani:(

szr67
28-05-08, 18:42
biliyosunuzdur sanırım tarkanın çevresini çok iiyi bilenler mutlak bilir...bu konuyu içimde saklı tutucaktım ama iştee...

İZMİRLİ
28-05-08, 18:45
zaten resmi gördüğümden 1ay sonra o kişi tarafıından kaldırıldı.sanırım uyarı aldı bunu paylaşmak istemezdim ama konu ortaya çıkınca söylesemmi diye ikilemde kalmıştım bu konu basın tarafından çıkınca açıklamak istedim.resim 2sevgili nasıl yakınsa o şekilde siz düşünün..gerisini

Kusura bakma ama sana hiç inanmıyorum. Umarım insanların günahını alacak kadar (....)...Bu cok kötü bir şey, yok eger dogru ise ispatla, degil ise de insanlara böyle uydurma şeyler sunma
:16:

arjen22-tarkan
28-05-08, 20:31
Ben Ayrıldıklarına İnanmıyorum ... Bence Biraz Ara Werdiler ... Eer İlişkileri Monotonlaşmışsa En Doğrusunu Yapmışlar Zaten !!! Kimse Kimseyi Aldatmadı bunu dünya alem biliyor bu haberi yapan gazeteci de Ahmet de Mehmet de çok iyi biliyor ki Ne Tarkan Bilgeyi Ne de Bilge Tarkan'ı Aldatır !!!!

tubafeyza
28-05-08, 21:09
yaaa ben ayrıLdıkLarına yurekten inanıorumda..biLge saf diiL heraLde tas gibi herif dururken aLdatsn bu haber yaLan oLabiLr..ama ayrıLmaLarı dogrudur die dusunuor ve umit ediorum:D

szr67
29-05-08, 00:13
bugün ben bu resmi burda yayınlasam acaba tarkan saygısızlık etmiş olmazmıyım ispatı kendisi biliyor zaten bu konu medya tarafından açılmasaydı kendi içimde yok olup gidecekti.insanları tanımadan da kimseye isim takmaya hakkın yok senin (alçalmamışsındır)internetten bir insanı kimse tanıyamaz birebir görüş kimin alçak kimin yüksek öğle tanı...:13:

karma_elcin
29-05-08, 00:21
valla tarkancoll üyeleri bilgenin aldatmasın konusunda doğrulama verebilirim bundan 2ay önce kadar bir sitede resimle karşılaştım çok samimi bir resimdi bu resim kendi bilgisayarım da mevcut ama burda yayınlamak istemem açıkçası bilgenin samimi görüntü verdiği kişi tarkana hiç yabancı değil içimde saklıyordum söylemek istedim gerçek bir itiraftır bu
kanıtın yok, varsa bile koyamayacağın belli...konuşma bence kimse inanmaz çünkü ben de dahil :28:

sinemtevetoglu
29-05-08, 00:25

bence sen o resmi buraya koymalısın...ben de başından beri bilge hakkında yanılmamış olduğumu anlamalıyım artık! koy sen koy ben inanmaya çok hazırım :28:

szr67
29-05-08, 00:30
tek isteğiniz başımın bela girip arkamdan gülmeniz amacınız bu (....):16:

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

(....)Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz.(....)
Forum kurallar icin tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

sinemtevetoglu
29-05-08, 00:32
tek isteğiniz başımın bela girip arkamdan gülmeniz amacınız bu ...sunuz:16:

insanlara birşey söylüyorsun inandırmaya çalışıyorsun kanıtın yok! kantın yoksa konuşmayacaksın...kimseye ...uz diyemezsin...haddini bil!

szr67
29-05-08, 00:34
kapı gibi kanıt hardiskimde yatıyo tarkana saygım var yayınlamam

karma_elcin
29-05-08, 00:36
kapı gibi kanıt hardiskimde yatıyo tarkana saygım var yayınlamam
baştan konuşmıcaktın o zaman Tarkan'a saygın varsa!!:13: ..
ortaya laf atıosun sonra da zeytin yağı gibi üste çıkıosun hadi ordannn!!:16:

sinemtevetoglu
29-05-08, 00:36
yayınlamıyorsan insanların da inanmama gibi bir özgürlüğü var...bunun da senin için bir önemi yoksa kapat konuyu bence!

İZMİRLİ
29-05-08, 09:58
baştan konuşmıcaktın o zaman Tarkan'a saygın varsa!!:13: ..
ortaya laf atıosun sonra da zeytin yağı gibi üste çıkıosun hadi ordannn!!:16:

elcin dogru söylüyor...Madem bu senin içinde bir sır idi sende kimseye bahsetmezdin..Ama cıkıp elimde fotograf var iki sevgili nasıl sa öle diye söylüyorsun sonra kanıt isteyince küplere biniyosun...En iyisi bu konu kapansın burası TARKAN hayranlarının bir birini yemesi için kurulmamıştır...Forumumuzun degerini bilelim...Ne kadar haklıda olsam ben senden özür diliyorum.Senden de ricam verdigin haber dogru bile olsa insanların kanıt istemesi veya haberin güvenirligini bilmek istemesi dogaldır, ispatlayamıyacagın veya ispatlamak istemedigin haberi paylaşma
:20:

eje...
29-05-08, 20:26
ya daha 2 gün önce açıkladı havalanında
roportaj yapan kişi ona
peki bilge hanımla aynı evdemi kalıyosunuz diye
onunda verdigi cevap az ve öz
evet dedi

neden böyle yapıyolarki
ikiside böyle şeylere alışık değil ! onlar cok farklı ve kaliteli bi cift sanat dünyasının gıpta ederek begendigi iki insan :ss

artık kulaklarımı tıkadım bu haberlere ben inanmıyorum kesinlikle

ayrılmazlar hem kaldıki olduda ayrıldılar
aldatma söz konusu bile olmaz
7 yıllık kemiklesmis bi iliskiden sonra:41:

sarıpapatya
30-05-08, 14:50
olmaz öyle şey yaa yazık bukadar sene beraber geçırdiler böyle haberlerle birbirlerine düşmanmış gibi kalcaklar yaa bence onlar ayrılmadı yada barışırşar

bzesma
30-05-08, 18:49
bencede tarkan aldatmaz yaa bilgede aldatmaz yaa okadr severken yaprmıı

mrs_bask
30-05-08, 23:38
Aslında ayrılmalarına üzüldüm ancaak gel gelelım artıkın Tarkan'ım farkına varacak huzur yalnızca benım kollarımda :P
Gene de özel hayatı ile uğraşacaklarıa malzemenin kendısıne bakmıolarr ....