PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Almanyayı Kurtaracak

belfü
28-05-08, 09:30
Eurovision Şarkı Yarışması'nı son sırada bitiren Almanya gelecek yıl birinci olabilmek için Tarkan'a teklif götürecek.

No Angels adlı grupla katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması'nda sadece 2 ülkeden oy alıp sonuncu olan Almanya, kurtarıcı olarak Tarkan'a sarıldı.

'Türkiye de puan verir'
Almanya'nın dünyaca ünlü dergisi Stern, "Bir daha rezil olmamak için bir dünya starıyla katılmak lazım. Bunun için de en iyi aday Almanya doğumlu Tarkan. Hem Türkiye'den de puan alırız" diye yazdı. Tarkan'la birlikte 10 aday için oylama başlatan dergi, Şımarık ve Şıkıdım şarkılarıyla dünyayı sallayan Türk starın kendilerine 26 yıl aradan sonra Eurovision zaferi yaşatabileceği yorumunu yaptı.

Türkçe mi söyleyecek?
Astronomik bir teklifle Tarkan'ın ikna edilebileceği belirtilirken, yarışmada şarkısını 'Türkçe mi yoksa İngilizce mi?' söyleyeceği Almanya'da şimdiden tartışma başlattı.

Takvim.Gazt

MEGASTAR
28-05-08, 09:39
eger boyle bisey olursa ki Sanmammmmmmm Tarkan TURKIYE de vatan haini ilan edilir............Zaten Tarkan da Turkiye adina katilmak varken Almanya Adina katilmaz ki bencede bu dogru olmaz.............

İZMİRLİ
28-05-08, 09:58
yıllarca ben e.vizytona katılmam dedi...sırf para için almanya adına katılırsa vatan haini ilan edenlerin içinde kusura bakmayın ama bende olurum

szr67
28-05-08, 10:45
boşa çabaları bu gönüllerden hükmü geçmiyor.:27: tarkan'I eurovision sahnesinde zor görürsünüz

Samet
28-05-08, 11:09
yok canim daha neler
hem tarkan eurovizyona katilmaz
katilsada turkiyeyi temsil eder

Ozz
28-05-08, 11:20
saçmalık.....

karma_elcin
28-05-08, 11:53
oldu canım başka? Tarkan Erovizyona katılmak istese Türkiye'yi temsil eder...:11:

dedikodu_tugberk
28-05-08, 12:08
bu ne ya yuh artık tarkan kendini para için pazarlamaz bunu yaparsa bende zaten bir daha onu dinlemem girecekse türkiyeden katılır zaten.ama bence katılmasın..........

melek99
28-05-08, 12:17
tarkanın teklif edilcek büyük paraları kaçırmasını istemem ama kabul ederse milletin dilinden kurtulamamz artık ama ben kabul etçenede ihtimal vermiyorum hem ayrıca bu haberde yalan bence....

TARKANFREAK
28-05-08, 13:39
boşa çabaları bu gönüllerden hükmü geçmiyor.:27: tarkan'I eurovision sahnesinde zor görürsünüz

bencede valla...

eastanbul
28-05-08, 15:20
Bunlarda adaylar.'9'. sırada Tarkan var.

http://www.stern.de/unterhaltung/musik/621521.html?q=tarkan&query=tarkan&zz=1211973732&&zz=1211973735&cp=1

HURRICANE
28-05-08, 15:36
:)yok daha neler:)Çok şaşırdım bu habere...TARKAN o yarışmaya asla katılmaz katılırsa varya Tr de yer yerinden oynar!Ki vatan hainliği olur bu tam anlamıyla o yüzden astronomik rakam falan hikaye yani;)

yanlız bir komplo teorisi üreteyim bu TARKAN ın TÜRKİYE adına katılması için iyi zemin hazırlar;)Planlı bir haberde olabilir bu haber!

hsaex123
28-05-08, 15:57
Tarkan eurovızyona katılmak ısterse TÜRKİYE'yi temsil eder:13: :13: :13:
Böyle abuk subuk haberlere karnımız tok:13: :13: :13: :13: :13:
Ya mıllet nasıl haber yapıcagını sasırıyor...TARKAN vatan hainimide boyle bısı yapsın!:13:

x_y_z
28-05-08, 18:22
Tarkan;eger cikip bir gün eurovizyona katilacagini söylerse (ki imkansiz gibi bisey) türkiyede katilir,Almanyada dogdu-dogrudur..ama türkiyede katilir..ki onu da yapmaz..hic katilmaz.. :20:

gülcan
28-05-08, 19:52
arkadaşlar aynen kaytılıyorum saçma :S

arjen22-tarkan
28-05-08, 20:28
Kabul Etmeyeceğini Biliyoruz Zaten ... Kabul Etse öncelikle kendi ülkesininkini kabul eder... bence kabul etmemeli çünkü bu yıl da gördük ki adaletsiz bi yarışma !!! Katılacağını Zannetmiyorum

Rumeli59
28-05-08, 23:48
Yok canim daha neler!! cok sacmalik bi haber!!!

sinemtevetoglu
29-05-08, 00:13
hadi yaa...onların demesiyle mi oluyormuş...ay çok sinirlendim..kendi ülkesi için yapmadığı birşeyi Almanya için mi yaptıracaklar daha çok beklerler...onları kimse kurtaramaz! :13:

szr67
29-05-08, 00:16
burda en yüksek oy alacak kişi 2numaralı gurup çok fazla hayran kitlesi var uzun dönemden beri favoriler

ozinga
29-05-08, 02:29
eğer kabul ederse hayatının yanlışını yapmış olacak:13: :13:

sparrow
29-05-08, 16:49
etmez ya..tarkanın eurovisiona katılmama sebebi siyasi olduğu için değilmi..ee almanya adına katılırsa siyaset ortadan kalkıomu..katılmaz tarkan katılmamalıda zaten!!

esin
30-05-08, 00:30
vatan hainliği bu kadar kolaymı milliyetçilik bu kadar ucuzmu bazen size şaşıyorum nasılda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz
haber doğru doğru olduğunu birkaç cevaptan sonra verilen linkle anlıyoruz hoş bu link verilmese bile bu haberi benim takvimde okudukta sonra ilk yaptığım şeyi yapıp sizde araştırıp stern dergisinin sayfalarında ne var neyok diye bakabilirdiniz :16:
hadi diyelim gördünüz ve gösterilene yorum yapacaksınız nedir yani bir müzik yarışması vatan haini olamak için daha zor şeyler gerekmiyormu askeri bilgileri satmak devlet gizli bilgilerini satmak filan :16:
ben o saçma yarışmaya katılmasına toptan karşıyım
''O'' o kadar olmuş ki o kadar olgun ki biz fanilerin arasına inmek olur bence yarışma fikri
ama bir Avrupa ülkesinin hemde sanayisi gelişmiş kültürü gelişmiş kendilerini dünyanın tepesinde gören insanların kurtarıcı olarak ''O''nu da göstermeleri
benim ruhumu okşuyor
bence ''O'' şu anda bile Türkiye için bir kahraman kabul edilmeliyken siz 'sevenleri' ''O''nu çoktan basit duygularla hain ilan ettiniz umarım size at gözlüklerinizi çıkarttıra bilecek sözcükler bulabilmişimdir
dünyanın tepesinde olduğunu düşünen bir ırk TARKAN'ı kurtarıcı secenekleri arasına almış
bu olay Türkiyeye ve halkımıza gururdan başka ne hissettire bilir çok üzüldüm çok
bu tavrınız beni kahretti:11:

Inge
30-05-08, 01:53
bak belki sizi iyi anlamiyorum...Turkcem o kadar iyi de...ama Almanca anliyorum.
Burada sadece bun u yaziliyor (Almancada): kim bizi Eurovisiyon zafer getirebilir? Bundan sonra birkac adi, birkac sarkici, ve Tarkan da var. Kendi dusunuyorlar yani, ve Tarkan a hic bir sey sormadilar. Sadece gösteriyor ki Tarkan í hala unutmadilar Almanyada, yani gurur duyabiliriz Tarkanla bu yüzden. Neden Tarkan, dediler? Cunku cok Turk insan var bütün Avrupada ve Turkiyede, onlar hep Tarkan a oy verecek. Biliyorsunuz ki, Sertab Erener zamanda, Almanya (yani Almanyadaki Turkler) hep Sertab á oy verdiler televoting ile. Sadece Turkiye bütun ulke de vatanlar var. Turkiye kendi kendine oy veremez ama tabii ki bütun yurtdisindakiler turkiyeye puan verecek. Yani Türk-Almanyali bir sarkici ile cok daha puan alacak dediler.

Olabilir, ama bence enteresan bir konu, diger bir sebep icin. Avrupada cok iki vatanlar var, mesela, "Türk Hollandali" yada "Hollandali Turk". Iki ülke icin sarki yapabilir bence. Bak Ingiltere de böyle yapti. ve türkiye de...yani mesela bir gün, Afrikadan aile olan bir "yeni Türk" Türkiye icin sarki söylebilir. Bence güzel bir sey...biz dir dünyayiz, ve irkcilik olmamali orada. Bir ulke de dogursan ya da otursan, sarki söyleyebilirsin bu ülke icin. Ne mutlu ki Hollandalilar herkes bembeyaz degil, herkes hiristiyan degil artik. Biz farkliyiz yani.

Tarkan ne Türkiye, ne de Almanya icin sarki söylemez eurovisionda, bence, cünku aptal bir sov ve müzik hic önemsemiyorlar. Ama Almanya icin sarki söylese, bence enteresan...biraz acayip ama enteresan... ve tabii ki voting yapacagim. Hangi ülke icin önemli degil, Tarkan kazanmali :)

Inge

tarkantutkunu
30-05-08, 11:00
bizim tarkanımız gerçek müzik olsaydı belki olurdu ama bu şekilde asla olmaz
bu yarışma 2010 yılında dünya yarışmasını olucakmış sanırım belki o zaman katılabilir ilk olarak yapar bunu
Almanya kurtarıcı olarak neden tarkandan meded umuyorki Mustafa sandala teklif götürsün belki o kabul eder.

tunalı
30-05-08, 11:53
almanya boşa hayal kurmasın tarkan katılmaz öyle bir yarışmaya
zaten ben bu yarışmayı hiç samimi bulmuyorm çok saçma bi yarışma bence

sarıpapatya
30-05-08, 16:21
onlar düşünür bizde düşünüyoruz ama tarkan katılmaz katılcak olsa türkiye adına katılırdı olmucak bişey bu teklif görürmeleri yada düşünmeleri bişey ifade etmez

bzesma
30-05-08, 18:42
evet yaa ne alaka yaaa bence katıamsınn

StaR
30-05-08, 23:54
Dedikodu.. ßaska birsey diiL .P

ßiLe ßiLe damarımıza ßasıp ßizi oyuna getiriyorLar..!!!

denizmavisi
31-05-08, 00:31
hiç olacak iş mi ya Tarkan hayatta böyle bişey düşünmez oldu ki düşündü ve katıldı gerçekten ülkede hem vatan haini ilan edilir hem de herkesin ona olan güveni sarsılır

HURRICANE
31-05-08, 02:44
vatan hainliği bu kadar kolaymı milliyetçilik bu kadar ucuzmu bazen size şaşıyorum nasılda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz
haber doğru doğru olduğunu birkaç cevaptan sonra verilen linkle anlıyoruz hoş bu link verilmese bile bu haberi benim takvimde okudukta sonra ilk yaptığım şeyi yapıp sizde araştırıp stern dergisinin sayfalarında ne var neyok diye bakabilirdiniz :16:
hadi diyelim gördünüz ve gösterilene yorum yapacaksınız nedir yani bir müzik yarışması vatan haini olamak için daha zor şeyler gerekmiyormu askeri bilgileri satmak devlet gizli bilgilerini satmak filan :16:
ben o saçma yarışmaya katılmasına toptan karşıyım
''O'' o kadar olmuş ki o kadar olgun ki biz fanilerin arasına inmek olur bence yarışma fikri
ama bir Avrupa ülkesinin hemde sanayisi gelişmiş kültürü gelişmiş kendilerini dünyanın tepesinde gören insanların kurtarıcı olarak ''O''nu da göstermeleri
benim ruhumu okşuyor
bence ''O'' şu anda bile Türkiye için bir kahraman kabul edilmeliyken siz 'sevenleri' ''O''nu çoktan basit duygularla hain ilan ettiniz umarım size at gözlüklerinizi çıkarttıra bilecek sözcükler bulabilmişimdir
dünyanın tepesinde olduğunu düşünen bir ırk TARKAN'ı kurtarıcı secenekleri arasına almış
bu olay Türkiyeye ve halkımıza gururdan başka ne hissettire bilir çok üzüldüm çok
bu tavrınız beni kahretti:11:

Arkadaşım Türkiye adına bu yarışmayı kabul etmeyen biri aynı yarışmayı almanya için kabul ederse bu saçmalık olur;)Para için kendini satmak olur ve kusura bakma hal böyle olunca benim göğsüm kabarmaz yani;)Ki ben böyle birşeyin olacağına milyarda bir ihtimal bile vermiyorum...

Pamela_beyazgul
03-06-08, 10:42
katilmazz!!!!! katilmasinda

asd1234
03-06-08, 23:57
Hiç ama hiç sanmıyorum.Tarkan Eurovision'a katılmadı,katılmaz da.Bu almanya olayıyla ilgili Tarkan açıklama yapıp "Katılmayacağım" demişti sanırım,daha fazla tartışmaya gerek yok zaten.