PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanın Gözü Beyazcamda

belfü
27-05-08, 10:33
Tarkan'ın aklında 2 proje var Bugüne kadar gelen tüm film tekliflerini geri çeviren Tarkan, artık 'pes' dedi. Tarkan'ın aklında 2 proje var.

Son albümü 'Metamorfoz' ile umduğu başarıyı yakalayamayan Tarkan, farklı projeler denemeye karar verdi. Birçok dizi ve film teklifi alan Tarkan, televizyon programlarına bile çıkmayı reddediyordu. Ancak şarkıcı, bu prensibinden vazgeçti.

Cem Yılmaz'la görüştüğü söylenen Tarkan'ın başarılı komedyenle aynı projede yer alacağı konuşuluyor. İddialara göre; Tarkan, Cem Yılmaz'ın çekeceği bir filmde ya da bir TV programında yer alacak... Bu arada Megastar'ın Müzeyyen Senar'ın hayatının anlatılacağı bir filmde de rol almak istediği konuşuluyor.

Müzeyyen Senar'a olan hayranlığıyla bilinen Tarkan, başarılı sanatçının hayatını anlatan bir film çekileceğini duyunca çok mutlu oldu. Bu filmde rol almayı hayal eden Megastar, özelllikle Senar'ın sevgilisini canlandırmak istiyor.

Her ikisi de kendi alanlarında çok başarılı olan Cem Yılmaz ile Tarkan'ın birlikte nasıl bir proje hazırlayacakları tam olarak bilinmiyor. Ancak söylenenlere göre; Megastar, ünlü komedyenin çekeceği bir filmde başrolde yer alacak...

Takvim

TARKANFREAK
27-05-08, 10:54
ooooooooooo güzel bir haber.. simdiye kadar cok böyle haberler cikti ama bu sefer insallah proje gerceklesir...

onursamed
27-05-08, 11:31
son albumü metamorfozla başarıyı yakalayamayan.cümlesini anlayamadım.

**MegaStarkan**
27-05-08, 11:44
Kararsizim. Sonucta Tarkan oyuncu degil.
Diger sanatcilar'dan farkli olmasini istiyorum, sadece müzik; megastarligi'la.
Bakalim ne olucak. Tskler haber icin

karma_elcin
27-05-08, 13:44
son albumü metamorfozla başarıyı yakalayamayan.cümlesini anlayamadım.
evet bu laflar beni hasta ediyo...ne bu pöfff..bu basın fazla oluo artık ya neyse...
Tarkan'ın bi sinema filminde olmasına sevinirim :)

Tugcee
27-05-08, 16:04
süper bi haber umarım tv programlarında, dizi veya filmlerde görürüz kendisini

flores
27-05-08, 16:19
macera filmi olsa super olar.

Mega Fanat
27-05-08, 16:47
Pek de inanmam,boyle haberler cok duydum,ama hic gerceklesmedi,eger gercekten bir filme cekilirse hic digilse bas rolde yer almasini isterim:)

x_y_z
27-05-08, 17:54
insalah bir gün filmde basrol rol alir ;)
haber icin sagol :)

RaSKaS
27-05-08, 17:59
Tarkan'ın aklında 2 proje var Bugüne kadar gelen tüm film tekliflerini geri çeviren Tarkan, artık 'pes' dedi. Tarkan'ın aklında 2 proje var.

Son albümü 'Metamorfoz' ile umduğu başarıyı yakalayamayan Tarkan....

Takvim

haberin giriş cümlesi çok saçma
neye göre başarısız oldu ?
bu tutumu değiştirmeyecekler anlaşılan :19:

devilscream
27-05-08, 19:51
Son albümü 'Metamorfoz' ile umduğu başarıyı yakalayamayan
bu ne demektir ya:13:
her neyse;tarkan bi film de yer almasin
**MegaStarkan** arkadasimizin dedigi gibi Tarkanin diger sanatcilardan bi farkli olsun
TV programlarina katilma konusuna gelirsek;güzel bir düsünce,güzel olur:20:

eskalen
27-05-08, 21:09
En başta Metamorfoz albümü başarısız oldu demişler...Çok yanlış galiba bunlar hiç Tarkan konserine gitmemişler, herkes Metamorfoz albümündeki şarkıları ezbere biliyor, konserlerde söylüyor hepbir ağızdan :) Oyuculuk konusunda ise hep İstedi Tarkan... Cem Yılmaz ile olsun ya da başkası olsun, bide seneryolarda çok gelmişti ona ama kendine uygun olanı görmemişti....Bir sinema filminde oynamak istediğini hep söylüyor Tarkan'da, ama oynar mı oynamaz mı, senelerdir sürüp gidiyor :)

xmenon
27-05-08, 21:18
yaaa bu metamorfoza amma taktılar Tarkan bu kötü piyasaya rağmen 500.000 satmış hala laf ediyorlar valla artık gülmek bile gelmiyor içimden:::::::::))))))))

sinemtevetoglu
27-05-08, 22:02
bu Müzeyyen Senar olayını birkaç yerde daha duydum inşallah doğrudur...çok sevinirim...

MEGASTAR
28-05-08, 09:19
Tarkan in bi Hollywood yapiminda yer almasini daha cok isterim bence Tarkan a su an Turkiye de bi sinema filmi iyi olmaz.....
Zaten bu haberin de pek dogru oldugunu sanmiyorum

Samet
28-05-08, 11:12
hala basarili bulamiyorlar yaa
hangi album ciksa
basariyi yakalayamadi diyorlar
ayni tas ayni hamam nafile

bence cok guzel ve basariliydi

ümitcoll
28-05-08, 19:01
bencede müzeyyen senar ın hayıatınn filminde oynasın çünkü onun zor günlerinde hastalıklı günlerin de bi tarkan yanın daydı bence tarkan kesin olmalı aralarında hoş bi elektrik var ve bu filmdede anlatılmalı

dudu
28-05-08, 19:20
bende o başarısızlığa takıldım 500 bini başkası sattı sanki

sparrow
28-05-08, 19:41
ya iyi olmaz bu film işi ya ben istemiyorm şahsen..
bence tarkan en iyi yaptığı işi yapıp şarkı sylemeli, oyunculukta oyunculara kalmalı..tarkana bylesi yakışır bence..