PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanın Parçalarını Çalmadı

belfü
26-05-08, 10:47
Kemer gecelerinin gözde eğlence mekanlarından Club İnferno, Popstar Tarkan’ın eski baldızı Dj Berna Öztürk ve Dj Ilgın’a ev sahipliği yaptı. Yaklaşık 2 bin 500 yerli ve yabancı konuğa ev sahipliği yapan Club İnferno’da sahne alan Dj Berna Öztürk eski eniştesinin son parçalarının bulunduğu ‘Metaformoz’ CD’sinden hiçbir parça çalmazken; Demet Akalın’ın CD’si ‘Dans et’i tercih etti. Club İnferno’da Mucize ve Dans et parçalarını yaklaşık 3-4 kez çalarken Metamorfoz’dan hiçbir parçayı çalmaması yakın bir süre önce ablası Bilge Öztürk’le ayrıldıklarını açıklayan Tarkan’a bir tepki olarak değerlendirildi.

Akşam Gazt.

TARKANFREAK
26-05-08, 12:07
anaaa birde baldiz olacak..hem problem varsa bile bu tarkanla bilgenin arasinda olan birsey.berna ya ne oluyo?

bounce
26-05-08, 14:59
tarkanla meşhur oldu tarkan şarkısı mı çalmıyor vefasız işte insanoğlu

hsaex123
26-05-08, 15:48
Vayyy bee berna'da tepkısını göstermiş...Tarkan bilge barısırlar cunku tarkanın bır roportajını okumustum..Beni ben gibi sevıyor..Bana cok deger verıyor demıstı.Bılgeyı cok sevdıgını belırtmıstı..Bı anlık ofkeden kaynaklanan bısı dıye dusnuyorum..BARISIRLAR YAKINDA ıns

MEGASTAR
27-05-08, 03:48
Sanmam.. Berna TArkan a tepki gosterirse kendi kaybeder

sinemtevetoglu
27-05-08, 22:19
yaw bu magazi basını çok komik...kendileri yazıp kendileri oynuyorlar valla ne diyim sadece komik :28:

HURRICANE
28-05-08, 15:27
Tarkan'ın çokta umrunda olurdu sanki bernanın yaptığı bu hareket:)çalma biz çalıyoz yeter;)Tarkan sayesinde prim yaptın yakında hak ettiğin yeri bulursun sende merak etme...

**MegaStarkan**
28-05-08, 22:45
Zaten önceden de haberler cikmisti, calmadigini.
Sirf bu olay yüzünden oldugunu sanmiyorum, zaten normal Berna hep böyledi....