PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yine laf attı

HakanÇelik
12-05-06, 10:33
http://www.cansizkus.com/news/images/serdar_tarkan.jpg
YAKIŞMADI SERDAR!.. YİNE LAF ATIP, ÖZÜR DİLEMEZSİN İNŞALLAH! ALBÜM PROMOSYONUNU 'TARKAN'IN POPO SALLAMASIYLA TÜRKİYE TANITILMAZ' AÇIKLAMALARIYLA YAPAN SERDAR ORTAÇ, TARKAN'I GÜLDÜRMEKTEN ÖTEYE GEÇMEDİ! İŞTE DETAYLAR...

11.05.2006
Önümüzdeki günlerde oldukça iddialı bir albümle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Sedar Ortaç, Tarkan hakkındaki açıklamalarıyla şaşırttı. 'Tarkan'ın iki popo sallamasıyla mı Türkiye tanınacak?" diyen Ortaç'ın bu açıklaması meslektaşını güldürmekten öteye geçmedi. Hatırlanacağı üzere, Serdar Ortaç her albüm çıkardığında Tarkan ve Mustafa Sandal hakkında ilginç yorumlar yapıp, üç gün sonra özür dilemesiyle ünlü!.. Bizce, Serdar Ortaç şarkılarının hiçbir zaman promosyona ihtiyacı olmamıştır. Bunlara hiç gerek yok! Dost acı söyler Sayın Ortaç! Sen zaten her türlü yüz binlerce albüm satarsın...

Peki, kendisine gelen bunca eleştirilere Tarkan'ın yorumu ne dersiniz? Bizce gülüp geçiyordur. Bizim Cansızkuş, ünlü şarkıcının İngilizce albümünü çok beğendi. Kendisinin de söylediği gibi beğenmeyen beğenmesin! 50 Bin satmış olması başarı olmasa da, başarısızlık olarak da lanse edilmemeli! Tabi, son söz halkın...
(cansizkus.com)

http://www.cansizkus.com/news/hbr1894.htm

wengin
12-05-06, 14:03
serdar her zaman böyle nede olsa kendine göre sanatçı. Bide reklam yapması lazım adamın ne yapsın işte. Ama yazık yaa dunyada nesli tükenmekte.
***Serdar senin gibi gençleri Dunya listelerinde görmek isteriz**:36_11_6: :36_11_6:

HakanÇelik
12-05-06, 14:45
bu haberi eklemeden önce okudum ve çok şaşırdım.
cansızkuş tarkan hakkında olumlu şeyler söylemiş ve serdar'ı uyarmış.
işin aslı yakında çıkar su yüzüne.
serdar ortaç'a gelince 2 yıl önce "tarkan benden çok çok iyidir" demişti.
bunu kabul ediyor zaten. ama arada sırada böyle gereksiz konuşarak
gündeme gelmeye çalışıyor. oysa tarkan'la kulvarları çok farklı...
serdar ortaç asla bir popstar değil... sadece iyi bir albüm şarkıcısı....

ercn
12-05-06, 15:21
TArkan türkiyeyi tanıtma gbi bi derdi tabiki olamaz.Türkiye zaten tanınmış bir ülke ama ne yazıkki g... serdar ortaç bu işi anlamamış.Çünkü tarkan türkiyeyi popo sallamayla degil şarkılarıyla tanıtacak.ŞArkılarında kullandıgı türk enstürmanlarla tanıtıcak ama malesef bizim a... serdar bu işi anlamamış:36_1_31:

TarkanColl
12-05-06, 17:11
Bu Mustinin oyunudur arkadaşlar oyuna gelmeyelim. Cansızkuş Mustinin sitesi. Serdar geçen gün demedimi, -Tarkan'ı kastederek- "Benim baş edemeyeceğim sanatçılar var". Ve Tarkan'ı övdü yanlış hatırlamıyorsam. Bence Musti Serdarla aramızı açmak istiyor.:36_1_10:

ercn
12-05-06, 17:16
Bu haber gazetelerdede cıktı.cansızkuş o kadarda ileriye gidip serdarın ağzından yazı yazamaz.sadece serdar ortaç ne dedigini bilmiyor:36_1_2:

duygu
12-05-06, 17:17
olabilir belki ama serdar bunu hep yapıo ki..
2 gün sonra gene çıkar özr diler....

ercn
12-05-06, 17:20
hem yapıcak hem özür dilicek.oh ne güzel:36_1_10:

Nzl
12-05-06, 17:39
serdar bunları geçen hafta vatan gazetesinde yayınlanan röportajında söylemişti. Hemen ardından sabah ve milliyet gazetelerinede tam tersine çok güzel şeyler söyledi. Kafa esiyor arada takmayın, serdar bu nihayetinde...........

:36_1_50: :36_1_6: :36_1_50:

duygu
12-05-06, 20:00
kaseti çıkıck yaa reklama ihtiyacı war kendi düşüncelerini o da bilmediği için ikileme düşmş tarkan ın başarısını kabul edio ama sindiremio..ona da hak wermek lazm böyle bi başarıyı da sindirmek kolay olmasa gerek...

b_a_S_k
13-05-06, 02:04
'Tarkan'ın iki popo sallamasıyla mı Türkiye tanınacak?" diyen Ortaç' tarkanın poposunu yesinn http://img318.imageshack.us/img318/5967/bebek7es.gif

b_a_S_k
14-05-06, 00:51
arkadaşlar serdarın albümü istiklal de sürekli çalıo walla kıskandım +şuna sewindim biçok müzik markette TARKAN albümü yok tükenmiş süperr

Blg
19-05-06, 22:42
bu haberi eklemeden önce okudum ve çok şaşırdım.
cansızkuş tarkan hakkında olumlu şeyler söylemiş ve serdar'ı uyarmış.
işin aslı yakında çıkar su yüzüne.
serdar ortaç'a gelince 2 yıl önce "tarkan benden çok çok iyidir" demişti.
bunu kabul ediyor zaten. ama arada sırada böyle gereksiz konuşarak
gündeme gelmeye çalışıyor. oysa tarkan'la kulvarları çok farklı...
serdar ortaç asla bir popstar değil... sadece iyi bir albüm şarkıcısı....

Cansızkuş'un tarkan hakkında iyi bir şey söylediği yok ki maalesef.
Her zamanki iki yüzlü, taraflı ve sefil haberlerine devam ediyor.
Güya Tarkan'ı destekliyor gibi görünüp, alttan veriştirmiye devam ediyor , yok 50.000 satsa da başarısızlık olarak lanse edilmemeli.
Allah'tan korkun be, Tarkan'ın bounce single'ı almanya da çıktığı gün amazona girip Bounce 900 adet sattı, universal şokta diye, kedi köpeğin bile güleceği bir haber yapmadınız mı?

Allah sizi ıslah etsin, akıl fikir versin inşallahhhhhhhhhhhhhhh!
Mustafa Sandal'ın sitesinde akıl ziyan olmuş tabi, boşuna ümitlenmemek lazım.