PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Ürekin İnanılmaz Değişimi

belfü
24-05-08, 10:14
Zeki Müren'e özeniyordum artık KADİR İNANIR-TARKAN ARASI BİR ŞEY OLACAĞIM

Kanal1 ekranlarında Kenan Erçetingöz'ün sunduğu Yüz Yüze programının dün akşamki konukları Fatih Ürek ve Yeliz Yeşilmen'di.

KADINSI KIYAFETLER GİYMEYECEK
Yeni imajıyla dikkatleri üzerine çeken Fatih Ürek programda samimi açıklamalarda bulundu. Artık eskisi gibi kadınsı kıyafetler giymeyeceğini söyleyen Ürek değişen imajıyla ilgili şunları söyledi: "
"ZEKİ MÜREN VE BÜLENT ERSOY'U ÖRNEK ALDIM"
"Bu işe ilk başladığımda kendime Zeki Müren ve Bülent Ersoy’u örnek alıyordum. Sahnenin renkli ışıltılı olması gerektiğine inanıyordum. O yüzden renkli kıyafetleri ve şovları tercih ediyordum. Ama bazı gecelerde o saçma sapan kıyafetleri giymemem gerekiyordu. Yıllarca hep şov yaptım ama içimde hep böyle giyinme iKADİR İNANIR TARKAN ARASI
Yeni imajının Kadir İnanır ve Tarkan arası tarz olduğunu dile getiren Ürek, Kadir İnanır ve Türkan Şoray’la bir filmde oynamanın en büyük hayali olduğunu söyledi.

Eski imajıyla şarkı söylediği anların videosunun programda gösterilmesi üzerine Ürek artık o hallerini beğenmediğini ve asla eskisi gibi olmayacağını söyledi.

Habertürk

İZMİRLİ
24-05-08, 10:33
Valla bu konu cok isabet olmuş...Dün beyazshowdaydı ben böyle bir karar aldıgından haberim olmadıgı için, takım elbiseli görünce acayip şaşırdım...Bide yıllarca kendine yazık etmiş yakışıklı adammış bayagı, takım elbiseli halini cok begendim...Cok erkeksi olmuştu eski fatihden eser yoktu, çok dogru bir karar vermiş tbrik ediyorum onu...Haber içinde tşkler :20:

eskalen
24-05-08, 12:25
Tarkan albüm değişimiyle tarz olarak takım elbiseyi ve gri modasını getirdi......Geçmiş haberlerde de giri takım elbise özellikle sanat camiasında çok moda oldu diye yazıyordu, Fatih ürek de katılmış takım elbiseli furyasına, iyi olmuş tam uymuş gerçekten:) Teşekkürler haber için....

MEGASTAR
24-05-08, 15:17
Tarkan i ornek almasi cok Guzel

HURRICANE
24-05-08, 15:34
İzledim dün gece bende:)çok yakışmış Fatih'e Şenay AKAY ı tebrik etmek lazım;)Metamorfoz yaşatmış Ürek'e...Yanlız çekilen fotoğraflardan birine çok güldüm çünki TARKAN'IN vay anam vay klibinin 1 karesinin bire bir kopyasıydı;)Deri koltukta oturup poz verdiği kare....Bu arada TARKAN'ın Metamorfoz hareketinin yankılarını sanırım daha net görüyoruz!serdar ortaç fatih ürek ve görüceksiniz daha birçoğu TARKAN ın açtığı bu yoldan yürüyeceler!

Gizemm
24-05-08, 17:59
bncde çok gusel olmuşş tebrıkler fatıhhhhhhhh

tarkan_karma
25-05-08, 13:46
umarım kendisine şans getirir h.için teşekürler

nurseli
25-05-08, 13:51
fatih ürek gerçekten ne olduğunu nasıl davranacapını bilmiyor tarzını değiştirip biraz erkek gibi davranırsa iyi olur ama kadınsı tavırları elinde değil

TARKANFREAK
26-05-08, 12:28
yürü be fatih kim tutar seni:) gecte olsa sonunda dogru yolu buldu:28:

neslihan
28-05-08, 18:25
bende beyaz show da izlemiştim ve şaşırmıştım.. haberim yoktu çünkü,dişlerinide yeni yaptırmış yakışmış

gülcan
28-05-08, 20:10
fatih yürek'in tarkan ı örnek almasına sevindim ..sonunda doğru yolu bulmuş.. hiç olmazsa artık takım elbiseyle daha güzel olmuş..

Arkadaşlar ben bişey söyliycem bilmem farkettinizmi(c.tesi konserine gelenler) tarkan ın alnında kırmızı bir çizik vardı yeditepe deki konserinde de vardı bu ist.santraldeki konserindede vardı hala geçmemiş, hani daritos konserindeyken düşmüştü ya ondan olabilir mi?

...