PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayrilik Haber Yalan!!!!!

Inge
23-05-08, 23:29
sevgili Tarkancollcular,

Bilge'nin email adresim var. Ona mesaj yazdim, cok uzuluyorum diye, ayrilik nedeniyle. Ona biraz avutmak yardim etmek istedim.
Hemen cevap aldim ondan.
Diyor ki:
"Neden hemen yazdiklarini güveniyor musun? Lütfen endise verme.
Hepsi iyidir! Lütfen böyle haberlere güvenme sadece bizden direk duyuyorsan.
sevgiler, Bilge"

yani bence bu ayrilik haber mutlaka yalandir.

:36: :1: :4: :10: :15: :18: :28: :9: :9: :41:

Inge

NOT Turkcesi kusurlu olabilir. Original Ingilizce dilinde Bilge ile mesajlastim

szr67
23-05-08, 23:40
biraz değişik bir türkçe oldu ama anlaşılır oldu teşekkürler bilgi için:1:

bounce
23-05-08, 23:51
onun bilge olduğuna emin misin pekiii yani feyk olabilir

tubafeyza
23-05-08, 23:53
bencede asıL o biLge yaLan oLabiLr ayrıLdıLar bence inş. yarın sorarız artık

Inge
23-05-08, 23:57
onun bilge olduğuna emin misin pekiii yani feyk olabilir

haklisin olabilir ama fake degil.
Ben bu yil Bilge ye yasgünün icin hediye gönderdim.
Tarkan ín bir cizgisi, portre cizdim onun icin. HITT adresine gönderdim hepsi.
Bundan sonra, hafta sonra, e-mail aldim ondan, tesekkürler hediye icin diye. ve kartpostal da gönderdim, yazdi ki, kartpostal icin tesekkürler hosuma gitti.

yani sadece Bilge bunu yazabildi. Bence, benim e-mail adresim beni taniyan Özlen Turasindan (HITT de calisan) aldi cünku onunla cok mesajlastim,
birkac defa backstage meeting organisasyonu yaptim Yahoo Tarkanclub icin. Orada da Bilge ile tanistim

ama dikkat ettigin icin tesekkürler.
haklisin hepsi Bilge gercek degil.

Inge

eskalen
23-05-08, 23:58
Günaydın ekinde lafoloji bölümünde duyurmuştum ben bilgenin ayrılık hakkında dediklerini galiba kimse dikkate almadı, ayrılık haberini yalan olduğunu sadece şu aralar pek görüşemedikleri yazıyordu yani ayrılığın yalan olduğunu!!!

sarıpapatya
24-05-08, 00:05
haydaaa ayrılmadılarmı eğer ayrılmadılarsa çok sevinirim biri çıksın bişeyler söylesin yaa

Inge
24-05-08, 00:17
Bilge bana anlatti ki haber yalan. bence Bilge kendisi bilir deme?

Rumeli59
24-05-08, 00:52
Bilge bana anlatti ki haber yalan. bence Bilge kendisi bilir deme?

Natürlich war ich entäuscht dass sich getrennt haben und hoffe dass die beiden wieder zusammenkommen aber mann weisst es nicht ob es wirklich stimmt!!

Inge
24-05-08, 01:06
ich finde man weiss jetzt schon dass die Nachricht nicht stimmt denn ich habe das von Bilge gehört, sie hat mich ein e-mail geschrieben.

Es tut mir Leid dass ich es selber so schnell geglaubt habe...
denn es gab kein Video wo er das sagte dass sie auseinander sind.

jetzt ist es deutlich (also finde ich)
ihr braucht mich nicht zu glauben natürlich...
aber ich will nur auch die Wahrheit wissen

Inge

kardes
24-05-08, 01:08
pls can anyone tell in english whats going on?

Inge
24-05-08, 01:38
pls can anyone tell in english whats going on?

Hi Kardes,

well I found out that the news of a break up between tarkan and bilge is
NOT TRUE.
I have been e-mailing with Bilge (since I once met her and I sent her a birthday gift, we have each otheres email address)
I let her know that I was so sorry to hear she and tarkan had broken up, and that I hoped she was well and if I could do anything for her...

she replied like this
(normally i don't copy her messages but just to make it clear)

"Dear Inge,
Since when you believe in whatever they write without even asking if it`s true or not? Do not worry!
And please don`t believe everything unless you hear it from one of us directly.
Love, Bilge"

So i believe that the news with tarkan's quote must have been a lie.
I am sorry that many of us were led to believe this, even though no one had seen the video of Tarkan saying it. Some people already said it was probably a lie...
But now that we have had this news from Bilge personally i think we can fairly say that the news was fake...
Fortunately!!
Because I was feeling very sad for both of them...
:41: Inge:20:

Tugcee
24-05-08, 01:42
ya nasıl yani ya? ama Tarkan ayrılığı onayladı ne demek oluyo şimdi bu ayrıldılarmı ayrılmadılarmı?

kardes
24-05-08, 01:46
thank you Inge:)

Inge
24-05-08, 01:54
ya nasıl yani ya? ama Tarkan ayrılığı onayladı ne demek oluyo şimdi bu ayrıldılarmı ayrılmadılarmı?

madem ki yalan haber Tarkan bunu söylemedi

Lorenser
24-05-08, 02:29
madem ki yalan haber Tarkan bunu söylemedi

evet inge hakli tarkan´nin azindan duymadan inanmam

dankje inge

MEGASTAR
24-05-08, 03:53
biraz değişik bir türkçe oldu ama anlaşılır oldu teşekkürler bilgi için:1:
:18: :18: :18:

maog
24-05-08, 04:27
Thanks Inge for the translation:20:

İZMİRLİ
24-05-08, 10:43
demekki diger haberler yalanmış....tşkler haber için ben sevindim ayrılmadıklarına

Mega Fanat
24-05-08, 10:49
Ben basdan bu haberlere inanmamisdim zaten:)

Olya TnUnited
24-05-08, 11:39
man!!!!! super! deep in my heart I knew it :P it's good! cz I was worrying who would be the other woman then?? I loved Bilge already, so yeah :1:

belfü
24-05-08, 11:49
Ya Çok çok .......sevindim çok :4: :4: teşekkürler Inge:20: :22:

sarıpapatya
24-05-08, 13:27
ikisindende henüz kesin bir açıklama gelmedi klasik tarkan hareketleri bu konuyla herkez çok ilgileniyo çıkıp açıklama yapmaları lazım neden yapmıyolar anlamış değilim ya evet ayrıldık yada hayır ayrılmadık dicekler ama!!!

szr67
24-05-08, 13:32
ayrılmaları 2si içinde hayırlı olur.bilgenin davaları çoğalır tarkanın kıvrak dansları sahne showları geri döner.bilge medyatik diye kimse ona avukatım ol teklifini götürmez çünkü böğlesi daha ii 2si içinde

Rumeli59
24-05-08, 14:32
ich finde man weiss jetzt schon dass die Nachricht nicht stimmt denn ich habe das von Bilge gehört, sie hat mich ein e-mail geschrieben.

Es tut mir Leid dass ich es selber so schnell geglaubt habe...
denn es gab kein Video wo er das sagte dass sie auseinander sind.

jetzt ist es deutlich (also finde ich)
ihr braucht mich nicht zu glauben natürlich...
aber ich will nur auch die Wahrheit wissen

Inge

Jeder willt die Wahrheit wissen ob es stimmt und ausserdem alle wollen dass die zusammen bleiben. Es waren einfach die Gerüchte! Danke Inge!

DEDIKODU DEDIKODU KURU IRFTIA..........

nurseli
24-05-08, 15:01
bana pek sende bilgenin adresi olduğu doğru gelmedi ama...bilemem tabi

denizmavisi
24-05-08, 18:57
danke schön inge für die Nachricht ich glaube dir

x_y_z
24-05-08, 20:07
bir saniye..bir saniye... :9: bilgeye mail attin ve sana yalan dedi öyle mi..!
sen bilgeyi tanıyor musun gercekten inge? yada mail adresi gercek mi...peki madem her sey gercek..senin türkcen bence gayet düzenli...ama neden ingilizce mail attin..? ve tamamen ayrilmadik, dememis :P bana ayrildilar gibi geliyor ama... bilmiyorum..:S

Bamboo
24-05-08, 20:48
ben hiç bişey anlamadım yaa kafam karıştı walla...:15:

Inge
24-05-08, 22:24
bir saniye..bir saniye... :9: bilgeye mail attin ve sana yalan dedi öyle mi..!
sen bilgeyi tanıyor musun gercekten inge? yada mail adresi gercek mi...peki madem her sey gercek..senin türkcen bence gayet düzenli...ama neden ingilizce mail attin..? ve tamamen ayrilmadik, dememis :P bana ayrildilar gibi geliyor ama... bilmiyorum..:S

anliyorum buyazdigini....ama bak... Tarkan ín böyle sözleri kafandan geldiginden görmedim. Video falan bakmadim. Sadece "haber" okudum.
Bekle ve sonra karar ver, ne oldu. Tarkan'in kendi dudaklarindan ogrenmelisin...video falan...yani bekle. Haber dogruysa mutlaka tekrar söyleyecek ve televisiyon haber olacak.

Neden Bilgeyle Ingilizce konusuyoruz bilmiyorum. O basladi böyle. Belki düsunuyor ki yoksa anlamadim. Aslinda benim Türkcem, onlarin Ingilizce'den daha kötü. Sadece en kolay dil sectik konusmak icin.

Tabii ki güvenmek gerekmiyor. Tarkan'la ama 12 yillik taniyorum. Cok defa bulustum, konustum onunla, cok defa konsere gittim.
Ve ekipte cok insanlarla taniyorum mesela arkadasi Sedat (fotografci) cok iyi taniyorum. Ve Özlen taniyorum.

Sadece size yardim etmek istedim bu haberle ama anliyorum ki biraz zor güvenilir. Yani kimi güvenmek istiyorsun...Turkce medyasi ve paparazziyi yada senin gibi bir endiseli hayrani, HITT'de baglatisi oldugu bir hayran...

bak benim videosu burada. Ben ve Tarkan beraber cok var. 1995 basliyor. Sedat 'tan original aldigim fotograflarimi da koydum filmde.

ben ve Bilge (ilk tanimis) bakabilirsin de 2.46 ve 2.47 fotograflarda

http://www.youtube.com/watch?v=G7WkcLSrvT4

Ama lütfen bu konu daha fazla konusmayalim...
aslinda Bilge ile konustugumu gercekten biraz özel kaldigini isterim.
Belki sizinle paylastigimi dogru degildi..bilmem yani...

Inge

yeşim aldemir
25-05-08, 16:45
:41: teşekürler ınge içimi rahatlattın paparazilerin ne kadar sahtekar olduğunu düşünürsek sana inanmak daha akıllıca geliyor:20:

karma_elcin
25-05-08, 17:54
Şuana kadar Tarkan'dan bi açıklama gelmedi ayrılık haberinin doğruluğuna inanmaya başladım ben de..

aylin_23
25-05-08, 23:37
bu demek oluyorki vatan gazetesine gerçektende röportaj vermiş haberleri yalanlamadı çünkü