PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Tarkan Ayriliği Onayladi!!!!!

szr67
23-05-08, 00:25
“NEFES ALMAK İÇİN AYRILDIK”
TARKAN, 7 YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU AVUKAT SEVGİLİSİ BİLGE ÖZTÜRK’TEN AYRILDIĞI HABERİNİ DOĞRULADI.

Şu sıralar konser için Bakü’de bulunan mega star, VATAN’ın duyurduğu ayrılıkla ilgili şunları söyledi: “Bilge’yle ayrıldık. Zaten 7 yıllık çok uzun bir ilişkiydi. Biraz nefes almamız gerekiyordu. Bu yüzden de ayrılmaya karar verdik. Bir süredir bir araya gelmiyoruz ama zaman zaman telefonla konuşuyoruz. Birbirimize kırgın değiliz. Dostluğumuz devam ediyor.” Yıllardır tüm konser ve organizasyonlarda Bilge’yi yanından ayırmayan Tarkan’ın son dönemde sürekli yalnız görünmeye başlayınca ikili arasında ayrılık dedikoduları çıkmıştı. Ayrılığa Tarkan’ın son dönemde sık sık yaptığı “Evlenmeyi düşünmüyorum, evlat edinmek istiyorum” gibi sözlerinin neden olduğu konuşuluyor.
Haberi geçiş saati:22 Mayıs 2008 Perşembe 22:11
http://www.gecce.com/pages/haber_detay.asp?haber=97854

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=104224#post104224)

eskalen
23-05-08, 00:31
Demek ki önceki haberler doğruymuş! Ama insanın yine de inanası gelmiyor, ne zaman nasıl cevap vermiş garip geldi.....:11:

Inge
23-05-08, 00:51
neden ayrildi? hic anlamiyorum...cok üzuluyorum artik...cok begendim Bilge yi...

Ozz
23-05-08, 01:01
bunları baküden mi söyledi... ilginçç valla sözkonusu gecce.com olunca.. ben bizzat ağzından duyana kadar inanmam... Ayrılmış olabilirler ama ben daha sağlam kaynakları beklicem...

HakanÇelik
23-05-08, 01:01
Her güzel şeyin bir sonu var. Umarım ikisi için de hayırlısı budur.
Bunca yılını bir arada geçiren insanlar, kolay kolay kopamazlar
birbirlerinden. Bakarsınız bir kaç ay sonra yürekleri tekrar bir araya gelir.

denizmavisi
23-05-08, 01:12
üzüldüm ya birbirlerine çok yakışıyorlardı evlenmelerini beklerken ayrıldılar yazık oldu

karma_elcin
23-05-08, 01:27
hayırlısı olsun ne diyelim...
ama gecce.com haberi olduğu için cok da kaale almadım açıkçası :S

Tugcee
23-05-08, 02:10
oley be işte budur bi kere daa kendine aşık ettirdi bni :10: şu anda bnm gibi düşünen milyonlarca kız vardır. neyse şaka bi yana ama bu kadar yıl uzun süren bi ilişki nefes almak için bitmiş olamaz bence başka şeylerde vardır kesin. umarım en yakın zamanda tarkan başkasını bulmazzzz :11:

MEGASTAR
23-05-08, 03:36
Bence. (kendi sahsi dusuncem) eger haber dogruysa iyi oldu cunku Tarkan ile Bilge birbirlerine o kadar da yakismiyol;ardi

blanket
23-05-08, 04:12
tarkan şimdi sıra biraz kilo vermekte, saçlarını uzatmakta :P ve bir süredir gölgede bıraktığın kıvraklığına dönmekte... imajını gözden geçirmeli bence tarkan, mesela karma dönemi sahne kıyafetleri çok başarılıydı, ara ara görüyorum tvlerde o hallerini, tarkana oturan en güzel imaj buydu diyorum...

x_y_z
23-05-08, 09:38
iyi haberler geldi hee :P sevindim..bilgeyi bir türlü beğenmedim ben..kısmet...Allah,ikisine de göre birini versin..ne diyelim..ama kaynak bir az inandirici gelmedi bana hee :P

aliyaşar
23-05-08, 11:41
Demek ki önceki haberler doğruymuş! Ama insanın yine de inanası gelmiyor, ne zaman nasıl cevap vermiş garip geldi.....:11:
aynen gökhancım insnın inanası gelmiyo.bilge diğerlerinden farklıydı.daha da usun sürdü.hala görüşüyolarsa sorun yoktur ya.yine birlikte olma olasılığı var.nefes almak için ayrıldık dediklerine göe vardır bi bildikleri ;)

TARKANFREAK
23-05-08, 11:46
insallah biraraya gelirler amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

emre_emre
23-05-08, 12:49
çok yazık açıkcası ben çok üzüldüm tarkanın hayatına yeni biri girdigini düşünün bence zaman kaybı o bilgeyi seviyor ve onunla evlenmeli

sarıpapatya
23-05-08, 12:54
yaa ben çok şaşırdım yaa üzüldüm ayrıca hay allah barışırlar umarım

Inge
23-05-08, 14:44
ben hala sok oldum...belki bu ayrilik kataliz bir sey olacak.
iki arkadasim, alti yillik "hemen iliski" yasadik. yani dostluk vardi ama iliski resmen olmadi. Bir gún birisi bikti, cikti, dedi böyle devam edemem, ya da beni gercekten sevdigini söyle ve resmen iliski yasacagiz, ya da ayrilacagiz.
Bundan sonra digeri sok oldu, cok dúsundu ve geri döndu, iliski resmen oldurtmak istedigini söyledi. artik 3 ay beraber.

Belki Tarkan da sok olacak ve Bilge ye evlenmeye soracak.
cünku bence "evlenmek istemeyen" kadinlar cok az. Bilgenin evlenmek istemedigini inanmiyorum. Tarkan istemedi ...artik sevgilisi cikti gitti. Ne yazik bir sey güzel bir cift icin...

Umarim geri dönuyor....

Inge

not: degistigim sey : bu bilgisayarimdan , her ' (komma) yazarken acayip bir sey yaziyor: "&ayute" falan...anlamadim ama degistim artik

Bamboo
23-05-08, 14:56
aa çok üzüldüm bilge ii kızdı yaa... bence bilge ayrılmak istemiştir tarkan evlenmek istemiyorum deyince nede olsa biz kızlar yani büyük çoğunluğumuz evlenmek isteriz eğer sebep o ise bilge haklı bence....

sarıpapatya
23-05-08, 15:16
ben hala sok oldum...belki bu ayrilik kataliz bir sey olacak.
iki arkadasim, alti yillik "hemen iliski" yasadik. yani dostluk vardi ama iliski resmen olmadi. Bir gún birisi bikti, cikti, dedi böyle devam edemem, ya da beni gercekten sevdigini söyle ve resmen iliski yasacagiz, ya da ayrilacagiz.
Bundan sonra digeri sok oldu, cok dúsundu ve geri döndu, iliski resmen oldurtmak istedigini söyledi. artik 3 ay beraber.

Belki Tarkan da sok olacak ve Bilge ýe evlenmeye soracak.
cünku bence "evlenmek istemeyen" kadinlar cok az. Bilgenin evlenmek istemedigini inanmiyorum. Tarkan istemedi ...artik sevgilisi cikti gitti. Ne yazik bir sey güzel bir cift icin...

Umarim geri dönuyor....

Inge sana katılıyorum belkide bigenin bi taktiğidir bu tarkanı nikah masasına oturtmak için artık bekleyip görücez hayırlısı olsun ikisi içinde

Rumeli59
23-05-08, 15:20
vallah ne diyim ben Hayrili olsun demek ki herkezin bi Kismetin yollu vardir!!!

me_like
23-05-08, 16:19
tarkanla bilgenn ayrılmasını hep istiodum ama ne yalan söliim haberi okuyunca içim bi fena oldu ikisini ayrı düşünemiorum herkes için hayırlısı olsun!!

eje...
23-05-08, 16:49
:6: o kadar üzgünüm kiii kelimelerle anlatmak cok zor
inşallah biraz kafalarını topladıltan sonra eskisi gibi bi arada olurlar
ben bilgesiz tarkan tarkansızda bilge düsünemiyorum :6:
ikisinide çok seviyorum

bounce
23-05-08, 17:57
olaya iyi tarafından bakacak olursak bu ayrılık yarar tarkana şarkılarına daha bi deli şarkılar yapar diye düşünüyorum.....

Inge
23-05-08, 18:02
esim böyle de konusuyor. O ressam. Diyor ki, seninle o kadar mutluyum ki nasil gúzel tablolari yapabilirim artik ?

amaaa cidden...biz o kadar kendi dúsen miyiz? tarkan mutsuz olmali mi bizim icin güzel sarki yazabilir?

bilmem ama bence bu iyi taraf degil

tunalı
23-05-08, 18:10
ya hayır yaaa bu olamaz tarkan bilgeylen olmalıydı iastemiyorum yalandır bence

emre_emre
23-05-08, 18:35
esim böyle de konusuyor. O ressam. Diyor ki, seninle o kadar mutluyum ki nasil gúzel tablolari yapabilirim artik ?

amaaa cidden...biz o kadar kendi dúsen miyiz? tarkan mutsuz olmali mi bizim icin güzel sarki yazabilir?

bilmem ama bence bu iyi taraf degil

bencede iyi bir taraf degil
tarkan mutlu olursa iyi şeyler çıkar ortaya o enerji bizede geçer yok ayrılması iyi oldu demek bizim bencilligimiz olur kendimizi düşündügümüzü gösterir ayrıca tarkan bilgeden ayrılınca size mi gelecek belkide bu sefer gidip hiç sevmediginiz biriyle birlikte olabilir önemli olan takanın ne istedigi tarkanın hayatında biri olsada sevmeliyiz evlensede gerçek hayran budur

karma_elcin
23-05-08, 19:07
benim nedense içimi bi mutluluk kapladı...:18:

arjen22-tarkan
23-05-08, 19:22
Hem şaşırdım hem üzüldüm .... Yakışıyorlardır birbirlerine ... Tarkan ve Bilge İçin Hayırlısı Olur inşallah!!!

Mega Fanat
23-05-08, 20:10
Haberi geçiş saati:22 Mayıs 2008 Perşembe 22:11

TARKAN su saatde Bakudeydi,nerdeyse konserin sonu ya da yeni bittiyi zamandi,nerde sordula ki,ben inanmiyorum bu haberlere.

tubafeyza
23-05-08, 23:16
yasasınnnnnn umarım hiç barışmazlar..

HURRICANE
24-05-08, 03:13
Açıkçası TARKAN ın şu sözü:''Zaten 7 yılllık çok uzun bir ilişkiydi''.Bu söz bir çok şeyi açıklamış Tarkan'ın içindeki aşk bitmiş ki bu sözü kullanmış.İçindeki Aşk biten ve o ilişkiden sıkılmaya başlayan biri bu sözü sarfeder!Şahsi fikrim TARKAN ın talihsiz bir açıklama yapmış olduğudur.Bu söz çok farklı yönlere kayabilir çünki.Ne demek yani ilişkiler kısamı sürmeli diye biri soru sorsa Tarkan'a ne cevap verir merak ediyorum!Açıklamalarına biraz daha dikkat etmesi yararınadır diye düşünüyorum...Karşısındaki kişi de sonuçta 7 yılını paylaştı onunla.İlişkiler bitebilir doğaldır ama eğer dost olarak ayrıldıysan böyle talihsiz bir açıklama yapmamalısın.Yakışmaz TARKAN'ımıza yakıştıramadım

Tabi gerçekten TARKAN böyle bir açıklama yaptımı?Bu da çok önemli.

kujo
24-05-08, 04:00
benim anlamadigim evlat edinebilirim demesi tarkanin. bir kadini cok yaralayacak birseydir bu. niye yapmiyorsunuz bilgeyle bir cocuk? tarkan 7 yil kizla cik sonra evlenme ne guzel ya. ben bu durumu hic tasvip etmiyorum.

flores
24-05-08, 09:59
aa cok kotu oldu.biz onu kabullenmisdik.basqasini istemirik.

Gizemm
24-05-08, 18:03
kötu olmuş ..........