PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bence bir yorumları okuyun....

bounce
21-05-08, 00:36
tarkanın doritosla anlaşması haberinin altına insanlar yorum yapmışlar baştan aşağı okumanızı tavsiye ederim.....
http://www.haberturk.com/yorum.asp?dt=2008/05/18&id=74717

scorpioness
21-05-08, 01:06
Bikaç gündür sürekli bu tarzda konular açmaktasınız neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz bilmem ama yapıcı şeyler değil bunlar biraz dikkat diyorum.Konu da doğru bölümde değil aslında bu konu için bölüm bile yok eleştiriye atsak sizin yaptığınız eleştiri de değil başkalarının yaptıgı her yoruma burda konu açsak host kaldırmaz o yüzden konu açımlarında dikkatli olun.

bounce
21-05-08, 12:34
ben bişey ispatlamaya felan çalışmıyorum sadece gördüklerimi siteyle paylaşmaya çalışıyorum... sen olaya kötü tarafınan bakmışsın dikkat edersen yorumcuların çoğu tarkana destek vermiş hem verdiğim linkte bi kişinin yaptığı yorum yokki 15 kişi felan yorum yapmış...bence konu doğru bölümde bence okumalısınız diye başlık atmışım.....yani öneri ......hem neden gerginlik yaratıyorsunki halkın tarkana bakış açısının ne olduğunu siteyle paylaşıyoruz fena mı ettik yani..halkın bakış açsısı yapıcı olmayacakta neler olacak acaba ....

scorpioness
21-05-08, 13:55
Öncelikle bana hitap ederken ''siz'' şeklinde yazınız benim size yazdıgım gibi bu konu hakkında daha fazla tartışmayacağım bölüm yanlış diyorsam yanlıştır yine de saygımdan silmedim konu hala duruyor.Bitti.

nurseli
21-05-08, 15:22
teşekkürler

prenses_elaa
12-09-08, 15:51
yya bu ne saçmalık çok üzülüyorum yaa bu adamın başarısını kıskanıyorlar

tarkaseksüel
13-09-08, 23:21
yorumların coğu gusell esevmeye sevmesın amaaa n boşverrrr

ezel1710
14-09-08, 12:57
e ne güzel bizde yorum yapabliriz ki ben yaptim yorumumu,