PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeditepe universitesinde olan konsere giden varmi dun aksam??

herseyim
17-05-08, 19:35
eger giden varsaa bizii bilgilendirsin lutfen cok merak ediyorum;) nasil gecdi konser resimler falan.... :1:

Rumeli59
17-05-08, 19:37
Evet bende merak ettim

badboyserkan
17-05-08, 19:54
Konser 1,5 saat sürmüş. Tarkan eski ve yeni parçalarından oluşan şarkılarını seslendirmiş :20:

szr67
17-05-08, 19:56
youtubedan izleyebilirsiniz bir kaç saat önce linki video bölümüne atmıştım youtube girme linkini ama yönetim tarafından ne hikmetse silindi.

eskalen
17-05-08, 20:07
Yeditepe konseri süper geçmiş.....1,5 saat sürmüş....Tarkan eski parçalardan da okumuş,(Asla Vazgeçme gibi).....Yakın bir arkadaşım çıkışta Tarkan la şahane foto çektirmiş, kıskandım valla:)

karma_elcin
17-05-08, 20:18
nsl oldu acaba konser, cok merak ettm şimdi?? :)
şöyle 1-2 video olsa da izlesek :)

herseyim
17-05-08, 20:34
bende duydumki konser 3 saat surmus benim yeenim gitti konsere o soyledi bana:) supermiss konser mukemmel sahne sovu varmis;) 2 resim bulabildimm atabilirsam atacammm goresinizzz tabiii becerebilirsam:)

**MegaStarkan**
17-05-08, 21:11
youtubedan izleyebilirsiniz bir kaç saat önce linki video bölümüne atmıştım youtube girme linkini ama yönetim tarafından ne hikmetse silindi.
Eklemis oldugunuz link YouTube'a girme imkani sagliyordu.
Konser'in linkini eklememisdiniz. Yurtdisindaki üyelere aciktir YouTube.
Video'larin linkini eklemis olsaydiniz silinmezdi konunuz.
Forum yönetimi olarak izinsiz bir siteye giris imkani saglamaniza karsiyiz.
Baska yerde paylasabilirsiniz bizim forum'da degil.
Alinan kararlara biraz saygi.

TarkanKari
17-05-08, 23:09
I don't know if you saw this.... Vay Aman Vay in Yeditepe Fest
http://www.youtube.com/watch?v=KkHvsXGNdOY

szr67
17-05-08, 23:18
şu 2videoyu izliyorum link ekleyemediğim için sizler izleyemiyorsunuz

sparrow
19-05-08, 13:50
izledim vay anam vayın olduğu videoyu çok gzel millet coşmuş bağıra bğıra sylemişler şarkıları!!süper ya çok gzel..izledikçe insanda tarkan sevgisi dahada kabarıyo:)

tugceky
19-05-08, 18:09
arkadaşlar o konser yaklaşık 2 saat sürdü ben en önde sağ taraftaydım ilk tarkan konserimdi ve hayatımda hiç bu kdr eğlenmedim mükemmelin ötesindeydi bağırmaktan sesim kısıldı :) acayip bi kalabalık vardı. ama konserin en güzel yani tarkan konserini bitirip sahneden çıktıktan sonra herkesin deli gibi tarkan tarkan die bağırması sonucu takanın sahneye bi daha çıkm asıydı o izlediğiniz video 2. çıkışında çekilmiş vay anam vay ı 2. kez söledi sonra bi şarkı daha söyledi . işine çok saygılı sahne performansı mükemmel hiç bi şarkıcıyla bir tutmaya gerek yok tarkan bi star onu canlı izleyen bunu çok iyi anlar . resimlere gelince ne bende ne arkadaşımda fotoğraf makinası yoktu bende sadecebi resim var oda telefonla çektim ve çok parladı isterseniz onu koyabilrim :) bu konserden resimsiz ayrıldığım için ben sizden daha üzgünüm inanın ama tarkanı bu kdr beğeniceğimi tahmin etmemiştim

İZMİRLİ
19-05-08, 20:45
arkadaşlar o konser yaklaşık 2 saat sürdü ben en önde sağ taraftaydım ilk tarkan konserimdi ve hayatımda hiç bu kdr eğlenmedim mükemmelin ötesindeydi bağırmaktan sesim kısıldı :) acayip bi kalabalık vardı. ama konserin en güzel yani tarkan konserini bitirip sahneden çıktıktan sonra herkesin deli gibi tarkan tarkan die bağırması sonucu takanın sahneye bi daha çıkm asıydı o izlediğiniz video 2. çıkışında çekilmiş vay anam vay ı 2. kez söledi sonra bi şarkı daha söyledi . işine çok saygılı sahne performansı mükemmel hiç bi şarkıcıyla bir tutmaya gerek yok tarkan bi star onu canlı izleyen bunu çok iyi anlar . resimlere gelince ne bende ne arkadaşımda fotoğraf makinası yoktu bende sadecebi resim var oda telefonla çektim ve çok parladı isterseniz onu koyabilrim :) bu konserden resimsiz ayrıldığım için ben sizden daha üzgünüm inanın ama tarkanı bu kdr beğeniceğimi tahmin etmemiştim

resim veya video cekebilsen cok güzel olurdu ama olsun azda olsa bizde o heycanı yaşatmış oldun. Bende ilk tarkan konseri sonrası hemen hemen senin gibi düşünmüştüm...Konsere giderken bekledigim şeyle bittikten sonraki durum hiçde aynı degldi...Tarkan gözümde 10 kat daha büyümüştü...Mutlaka hayatta bir kerecik bile olsa TARKAN konserine gidilmesi gerekir diye düşünüyorum
:20:

tugceky
20-05-08, 19:20
ya bende bu kadar beğeniceğimi hiç düşünmezdim tarkan sahnede bi efsane bencede hayatta en azından bir kere konserine gidilmeli şiddetle tavsiye ederim :)

herseyim
20-05-08, 19:59
en cok isdedigim hayalim tarkanin konserine gitmek ve gidiyorum cumartesi gecesii bilgi uni sindeyim:) cok heyecanliyimmm:)

Ozz
20-05-08, 20:43

Kesinlikle olayın reçetesi budur. " tarkan konserine gitmek". ben severdim. Gittim beğendim beni geçin, abim, arkadaşım, arkadaşımın annesi (ki teyze benden daha çok zıpladı) hepsi konserden sonra sevdiler...

İnan sen ilk değilsin ... son da olmayacaksın ....:20: aramıza hoş geldin....

veli
20-05-08, 20:51
yeditepe üniversitesin de konser verdiğini bilmiyordum

tugceky
20-05-08, 23:31
16 mayısta yeditepedeydi ilk üniversite konseriydi

bounce
20-05-08, 23:46
en cok isdedigim hayalim tarkanin konserine gitmek ve gidiyorum cumartesi gecesii bilgi uni sindeyim:) cok heyecanliyimmm:)
kayıt ta yaparsan süper olur özellikle vay anam vay ve dedikodu şarkılarını iyi eğlenceler sana

herseyim
21-05-08, 01:15
ok bounce sen merak etmee sizin icin elimden geldigince kayit yapacamm:) zatenn sahne onu bileti aldimm:) o yuzden sansliyim:)

hey7
24-05-08, 19:04
yeditepe üniversitesi'nde okuyorum ve bu güne kadar olan en güzel konserdi :)))))) konfetiler lazer ışıkları alevler havai fişk tarzı görsel efektler.....yani tarkan inanılmazdı :) sahnenin en önündeydim konser yaklaşık 1,40 dakika kadar sürdü 2 saat daha devam etseydi kimse yerinden kıpırdamazdı inanın ki :) urıca tarkan'ın ilk üniversite konseriymiş :) bu da ayrı bir zevk :)