PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Flaş Flaş Tarkan fena düştü

szr67
16-05-08, 16:12
Ayağı merdivenlere takılan şarkıcı kendini yerde buldu
Yaz konserleri için Doritos'la anlaşan Tarkan, Ağustos ayında 9 ilde konser verecek. Doritos'un, "Doritos nerede müzik orada!" kampanyası, önceki akşam Discorium'da tanıtıldı. Tanıtım gecesinde megastar Tarkan sahne alarak mini bir konser verdi. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken megastar, 5 şarkısını seslendirdi.

Şarkılarıyla davetlileri coşturan megastar, daha sonra davetlilerin tezahüratları üzerine tekrar sahneye dönmek istedi. Ancak megastarın ayağı sahne merdivenlerine takılınca yere düştü. Kendisini toplayıp hiçbirşey olmamış gibi ikinci kez sahneye çıkan megastar, "Kuzu Kuzu" ile "Vay Anam Vay" şarkılarını seslendirerek davetlilere müzik dolu bir gece yaşattı.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=74717&cat=150&dt=2008/05/16

belfü
16-05-08, 16:31
Yaz konserleri için Doritos'la anlaşan Tarkan, Ağustos ayında 9 ilde konser verecek. Tanıtım gecesinde megastar Tarkan sahne alarak mini bir konser verdi. Ancak hayranları sanatçıyı sahneden indirmek istemedi.

İSTANBUL- Yaz konserleri için Doritos'la anlaşan Tarkan, Ağustos ayında 9 ilde konser verecek. Doritos'un, "Doritos nerede müzik orada!" kampanyası, önceki akşam Discorium'da tanıtıldı. Tanıtım gecesinde megastar Tarkan sahne alarak mini bir konser verdi. Megastar, konser sırasında 5 şarkısını seslend
irdi. Davetlileri coşturan megastar, daha sonra davetlilerin tezahüratları üzerine tekrar sahneye dönmek istedi. Ancak megastarın ayağı sahne merdivenlerine takılınca yere düştü. Kendisini toplayıp hiçbirşey olmamış gibi ikinci kez sahneye çıkan megastar, "Kuzu Kuzu" ile "Vay Anam Vay" şarkılarını seslendirerek davetlilere müzik dolu bir gece yaşattı. Tarkan'ın Ağustos ayında 9 ilde vereceği konserleri izlemek isteyenler Doritos paketlerindeki puanları toplayacak. 10 puanı bulan konsere bir bilet hakkını elde edecek.
Tarkan, Doritos için 1 Ağustos Bursa, 7 Ağustos Diyarbakır, 9 Ağustos Gaziantep, 11 Ağustos Adana, 13 Ağustos Kayseri, 15 Ağustos Antalya, 24 Ağustos Trabzon, 27 Ağustos Ankara, 30 Ağustos'ta İstanbul konseri için sahneye çıkacak.MAGAZİN
Gazeteport

denizmavisi
16-05-08, 16:34
allah korumuş Tarkanımızı tabi üzerinde o kadar kötü göz var kesin nazar değmiştir

caspian
16-05-08, 16:39
fena düştü deyince bende birşey oldu zannetim cidden allah korumuş...

karma_elcin
16-05-08, 17:18
NAZARR!!! Allah korusun...
kem gözlülerin gözü çıksın :)

tara
16-05-08, 17:27
canim benim ya .naar deydi valla cocuga
dikkat etmeli kendine

x_y_z
16-05-08, 17:50
iyi pek bir şey olmamış geçmiş olsun Tarkan'a.. :) haa bu arada vay anam vay ve kuzu kuzuyu bir arada görmek güzel demek yaz konserlerinde belki kuzu kuzuyu hatta daha bile eski şarkılarını dinleyebileceğiz :)

aliyaşar
16-05-08, 18:04
Allah'tan bişey olmamış ya :) aman Tarkan dikkat et kendine çok heyecanlanıyo ondandır :P

sarıpapatya
16-05-08, 18:10
canım yaa nazar değmiştir ALLAH korusun...

tunalı
16-05-08, 19:30
amed'imde var ya arasında ne güzel olacak konser çok eğlenecez yaa

Turne üstü aman ha sakatlamasin bi tarafini:13:

Pamela_beyazgul
16-05-08, 20:23
ooooooff alaha sukur bisey olmamis.
nazar deydi tarkana. Of canim benim allah seni korusun !!!

arjen22-tarkan
16-05-08, 21:49
Geçen gün markette promosyonu gördüm şaşırdım ... ama iyi oldu buraya da gelecekmiş :)

MEGASTAR
17-05-08, 03:59
NAZARR!!! Allah korusun...
kem gözlülerin gözü çıksın :)
Kesinlikle aynen:9:

SCFCbüşra
17-05-08, 08:51
aynısı Sibel ablamıza da olmuştu.Hepinizi anlıyorum.İnsan başlığı okuyunca korkuyor ama Allah'a şükürler olsun ikisinede bir şey olmadan atlattılar.:20:
Hepsi NAZAR...

hsaex123
17-05-08, 13:06
allah korumus tarkanı

denizmavisi
18-05-08, 06:53
Yaz konserleri için Doritos'la anlaşan Tarkan, kampanyanın tanıtımı için önceki akşam İstanbul'daki Discorium'da mini bir konser verdi. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Tarkan, beş şarkı seslendirdi. Şarkılarıyla davetlileri coşturan "megastar," tezahürat üzerine tekrar sahneye dönmek istedi. Ancak ayağı sahne merdivenlerine takılınca, yere düştü. Kendisini toplayıp hiçbir şey olmamış gibi ikinci kez sahneye çıkan sanatçı, "Kuzu Kuzu" ile "Vay Anam Vay" şarkılarını seslendirerek davetlilere müzik dolu bir gece yaşattı.

Kaynak:http://arsiv.sabah.com.tr/2008/05/17/haber,867943D1EF794170AAAE0E32EAB3480A.html

Tarkan düştü

Önceki akşam Discorium'da partide 5 şarkı seslendiren Tarkan, merdivenlere takılıp düştü.

Yaz konserleri için Doritos'la anlaşan Tarkan, dokuz ilde konser verecek. Organizasyonun tanıtımı için önceki akşam Discorium'da parti yapıldı. Gecede Tarkan da mini konseriyle sahnedeydi... 5 şarkı okuyan sanatçı, davetlilerin tezahüratları üzerine yeniden sahneye dönmek isterken merdivenlere takılıp düştü. Bu arada haddinde fazla terlemesi de ona sıkıntılı anlar yaşattı

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/8957529.asp?gid=222&sz=89381

sparrow
18-05-08, 15:22
acaba ilk defamı başına geldi byle bişey başına..nyse ya toparlamıştır o napacağını bilir..

herseyim
18-05-08, 15:36
wayy bee cok uzuldumm:((( cok gecmis olsun:((( insallah bisey olmamisdirr;) allah korudu askimi;)

T*A*R*K*A*N*C*I
18-05-08, 16:38
Ayyy Yha ßi$ey oLsaydı Allah Korusun :(

TARKANFREAK
20-05-08, 18:40
aman aman allah korumus gercekten..

Kolbandi
20-05-08, 19:17
Tarkan yıllar önce bir konserdede fena düşmüştü.Şansızlık yine yakalamış allahtan bişey olmamış.

Mega Fanat
20-05-08, 19:26
Kesin nazar deymis.Neyse Allah korumus da bir sey olmamis.