PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birlikte Proje Yapmak İçin Çalışıyorlar

belfü
16-05-08, 10:04
Uzun süredir dargın olan Tarkan ile Mustafa Sandal'ın aralarından su sızmıyor... Formula 1 Türkiye Grand Prix'i yarışları esnasında aradaki buzları eriten ikili, yeni projelerde birlikte boy göstermeye hazırlanıyor. Sporseverlerin büyük bir heyecanla takip ettiği Formula 1 yarışları için Kurtköy'e akın eden ünlüler arasında olan Musti'nin, aynı yerde karşılaştığı Tarkan ile el sıkışması yıllar süren dargınlığı bitirmişti. Yeni bir projede birlikte olmayı istedikleri öğrenilen ikiliye fan'larının nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.

Aydın HAMZA
Takvim.Gazt

İZMİRLİ
16-05-08, 10:31
Yok Artık...!

:18:

tunalı
16-05-08, 11:01
hiç sevmem mustiyi nefret ederim ama tarkan istiyorsa ben saygı duyarım

TARKANFREAK
16-05-08, 11:06
hiç sevmem mustiyi nefret ederim ama tarkan istiyorsa ben saygı duyarım

aynen arkadasim:7:

**MegaStarkan**
16-05-08, 11:43
Musti Tarkan'nin inglizce albümü hakkinda cikip neler dedi, Tarkan hala görüsüyor onla....
Neyse tskler haber icin ;)

melek99
16-05-08, 12:42
külliyen yalan haber ayrıca iğrenç..... :7:

90_model
16-05-08, 12:47
arkadaşlar haber yalan bence çünkü formula haberlerinde tarkanla kenan bi aradalardı musti ayrı bi yerde izliyor diye haber çıkmıştı hatta görüşmediler yalandır bence hem görüşselerdi bi görüntü falan olurdu kenan la olduğu gibi :7: :7: :7:

herseyim
16-05-08, 12:54
tesekkurler:) ben bu habere inanmiyorumm tarkan nasil kabul ederki birlikde album cikarsinlar bence cok sacma;) zaten tarkan ve mustafa sandal birbirine hic uymazz her yonden;)

tara
16-05-08, 13:39
yok artik karsilasmislar ve el sikmislar
adam tarkan hakkinda neler soylemis ya
ama tarkan gercekten boyle yaptiysa kendi buyuklugunu gostermis

sarıpapatya
16-05-08, 18:27
yaaaaaalaaaaaaaaaaandır inanmam hemde mustiyle imkansız bence umarım olmaz öle bişey

ozinga
16-05-08, 18:56
umarım doğru bi haberdir yakışır musti ve tarkan bi projede beraber...
ikiside alanında süper isimler...:1:
saçma kıyaslamalara da bi son verilmiş olur artık..:1: :1:

denizmavisi
16-05-08, 20:02
aralarında dargınlık yokki zaten hep basının asparagas haberleri birbirlerini gördükleri yerde tabiki konuşabilirler çok normal ama mustinin tarkan hakkında söyledikleri hoş değildi yine de böyle starları bir arada görmek bence güzel kimsenin arasında dargınlık kıskançlık hiç olmasın derim

bounce
16-05-08, 20:11
vallaha arkadaşlar tarkan manyağıyım ama mustiyi de severim süper adamdır tarkan kadar olmasa da.... hem ben anlamıyorum forumdakilerin bu mustiye olan sinirini .....bence mustafa sandal tarkan için daha olumlu şeyler söyledi sadece tek yanlışı ingilizce albüm yapmak yalakalık lafı idi....tarkana sordular mustafa sandalı dinler misin diye hiç tanımam dedi nereye tanımıyorsun...... ama mustiye sordular o da çoğu şarkısını bilirim dedi tarkanın .....tarkan psikolğa gittiğinden sonra yani 2005 konserlerinden sonra bi röportajında musti de güzel söylüyor felan demişti yani demekki önceden de mustiyi biliyormuş hem musti tarkan için iyi biri ama frekanslarımız tutmadı diyerek bi anlamda aralarında kırgınlık olmadığını söylemişti.....ama tarkan bir numara...

Pamela_beyazgul
16-05-08, 20:19
yok artik karsilasmislar ve el sikmislar
adam tarkan hakkinda neler soylemis ya
ama tarkan gercekten boyle yaptiysa kendi buyuklugunu gostermis

katiliyorum sana Tara ;) Bu sadece Tarkan da var zaten :) Yani boyle karakter :)

ozinga
16-05-08, 22:07
vallaha arkadaşlar tarkan manyağıyım ama mustiyi de severim süper adamdır tarkan kadar olmasa da.... hem ben anlamıyorum forumdakilerin bu mustiye olan sinirini .....bence mustafa sandal tarkan için daha olumlu şeyler söyledi sadece tek yanlışı ingilizce albüm yapmak yalakalık lafı idi....tarkana sordular mustafa sandalı dinler misin diye hiç tanımam dedi nereye tanımıyorsun...... ama mustiye sordular o da çoğu şarkısını bilirim dedi tarkanın .....tarkan psikolğa gittiğinden sonra yani 2005 konserlerinden sonra bi röportajında musti de güzel söylüyor felan demişti yani demekki önceden de mustiyi biliyormuş hem musti tarkan için iyi biri ama frekanslarımız tutmadı diyerek bi anlamda aralarında kırgınlık olmadığını söylemişti.....ama tarkan bir numara...

arkadasım ii özetlemişin olayı....
bence musti ve tarkan türkiyeden çıkmış 1 numara starlar onların kıymetini bilelim çünkü onlardan sonra bir star daha çıkmadı ne yazıkki...
ikiside benim 1 numaram...:20: :1: :20:
burdaki mustiye gıcık olanlara söylüyorum olayı abartmayın lütfen...

ekrem
16-05-08, 22:16
el sıkıştıklarını sanmıyorum yaklaştıklarında bile birbirlerini görmezden gelmişlerdir

bounce
16-05-08, 22:22
arkadasım ii özetlemişin olayı....
bence musti ve tarkan türkiyeden çıkmış 1 numara starlar onların kıymetini bilelim çünkü onlardan sonra bir star daha çıkmadı ne yazıkki...
ikiside benim 1 numaram...:20: :1: :20:
burdaki mustiye gıcık olanlara söylüyorum olayı abartmayın lütfen...
gıcık olanlara yaptığın çağrına aynen katılıyorum

dudu
16-05-08, 23:01
yok artık daha neler mustafa sandal tarkanın ingilzcesi ve ingilizce albüm hakkında çok saçma şeyler söylemişti.

MEGASTAR
17-05-08, 04:02
arkadaşlar haber yalan bence çünkü formula haberlerinde tarkanla kenan bi aradalardı musti ayrı bi yerde izliyor diye haber çıkmıştı hatta görüşmediler yalandır bence hem görüşselerdi bi görüntü falan olurdu kenan la olduğu gibi :7: :7: :7:
sana katiliyorum Turkiyenin En buyuk Pop yildizi TARKAN ve ondan sonra gelen popcusu Mustafa Sandal bir araya gelcek te bi foto bile o,micak sacma

karma_elcin
17-05-08, 13:04
Tarkan'ın üzerinden prim yapmaya calışan Musti; Eğer Tarkan'la bi proje gerçekleştirirse ben Tarkan'ın aklından şüphe duyarım...:18::28: :18: :28:

arjen22-tarkan
17-05-08, 19:08
Abartı Ve Yalan bi haber !!!

herseyim
17-05-08, 19:26
Yalan Yalan Yalan Yalannnnnn :d

sparrow
18-05-08, 15:26
yaa olurmu öyle şey saçma bi hber..bi yandan shakira demiş gelsn düet yapalım bi yandan mustafa sndal tarkan gidip kaç yıldr knuşmadığı mstafa sandal'lamı düet yapacak yoksa dünya starıylamı..saçma

T*A*R*K*A*N*C*I
18-05-08, 16:35
Şaşırdım valla Tarkan ile Mustafa Sandal :)

ruya
18-05-08, 17:32
sanmıyorum ya, ama tabi gene de bilemeyiz ki doğrusunu, varsa öyle bir planı gene de bir bildiği vardır Tarkan'ın deyip susucaz başka çaresi yok