PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan tevetoğlu

bounce
12-05-08, 20:33
arkadaşlar tarkanın facebookta bi fan sayfası var baktımda bizim siteden kimse üye değil ve sadece 257 üyesi var kenan doğulunun ise 4000 üyesi var yani lütfen burdaki arkadaşlarımızı oraya da üye olmalarını öneririm görsün facebook alemi tarkanın fan sayısını katılımınızı bekliyoruzzz.....tarkan tevetoğlu fan sayfası kişi değil...

aliyaşar
12-05-08, 21:27
abi saten her gruba üye ola ola kafayı yices yakında.:18: boşver bea sabah kalkan grup kuruyo.o kadar önemli diil onlar ;)

Mega Fanat
13-05-08, 22:05
Evet Ali abi hakli,hem zaten forumun grubu var orda,o yeter bana:)

Bu_Gece
02-07-08, 00:45
Facebook'a üye olmadığım için bir şey diyemiycem.Daha doğrusu üyeydim yakın bir zamana kadar ama sonra ÇIIIIKTIIIIIIM!

trkntrkn89
02-07-08, 01:53
saçma bi yer bence gerek yoook

sinemtevetoglu
03-07-08, 02:55
tarkan adına çok fazla başlık ve fan club açıldığı için dağılım fazla oranda oluyor...o yüzden her başlıkta o kadar sayıda insan oluyor...kenan doğulu, mustafa sandal gibi sanatçıların TaRkAn kadar başlığı yok insanlar rahatça tek bir yerde toplanabiliyorlar...ondan kaynaklanıyor bence...

karma_elcin
03-07-08, 03:23
tarkan adına çok fazla başlık ve fan club açıldığı için dağılım fazla oranda oluyor...o yüzden her başlıkta o kadar sayıda insan oluyor...kenan doğulu, mustafa sandal gibi sanatçıların TaRkAn kadar başlığı yok insanlar rahatça tek bir yerde toplanabiliyorlar...ondan kaynaklanıyor bence...
ben de böyle düşünüorm :20:

NUORA
20-07-08, 00:58
thank yoooooooooooooooooooooooooooooooou

ekrem
31-07-08, 04:00
şimdi senin bu önerini okuyunca daldım hemen face fanlardan tarkan tevetoğlunu arattım ve karsıma cıkan ilk fan grubunun üyesi 10binin üstünde ve ali arkadasımızın dediği gibi sabah kalkan grup kuruyo bende cook önemliolduğunu düşünömüyorum

tarkaseksüel
05-08-08, 23:10
şimdi senin bu önerini okuyunca daldım hemen face fanlardan tarkan tevetoğlunu arattım ve karsıma cıkan ilk fan grubunun üyesi 10binin üstünde ve ali arkadasımızın dediği gibi sabah kalkan grup kuruyo bende cook önemliolduğunu düşünömüyorum
bende artık ole dusunuyorummm :28:

trknmania
15-08-08, 18:37
:6: :6: :6: :6: Nie öööle Diyosunuz Bn Varım Mesela:)))) Ama Sizin Böööle Düşünmenize üzüldüm şimdi

prenses_elaa
12-09-08, 15:45
ben facebook a üye olsam kesin girerdim önemli önemsiz tarkan için değer