PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankara seni bekliyor

medikal
10-05-08, 19:16
tarkan en kısa zamanda ankarada bir konser verirsen çok mutlu olurum.seni çok seviyorum.senin çok büyük hayranım.ankaradaki hayranlarını seni sabırsızlıkla bekliyor.

aydınlık
17-05-08, 12:04
merhaba aşkım tarkan konserlerinde düşmemeyi dikkat et seni kaybetmek istemiyoruz.bizi üzme sen benim bir tanecik sevgilimsin.

bounce
17-05-08, 16:09
bu sene bir değil 2 konser veriyor ankarada süper olucak ama tarkanın ankara konserlerinde hep kendini bilmezler çıkıyor 2004 te su atmışlardı tarkan atmayın sahne kayıyor işareti yapmıştı ama halen su atınca insanlar hadi be sizde gibi işaret yapmıştı ve duduyla bitirdi konseri ankara hoşçakal demişti tabii biz olmaz tarkan tarkan diyince geri geldi ve gülümse kaderineyi söylemişti.....2006 konserinde de yüzüne su şisesi geldi .....ve sonrasında da tarkan böyle yaparsanız öne gelemem demişti....neyse bu sene bomba olacak ama...

denoş
27-10-10, 12:12
tarkann sadece bii kere bende yanndaa ollaakk senii doyasya öpmek sarilmakk vvee bnlari bnaanmsatcak elnmde küçük bii resm istiorum...ya ltfennn yardimn edin.sizi seviorummmm yardimm edinn yasasinn bu büüükk tarkandaslik:))

*ipek*
27-10-10, 16:18
tarkann sadece bii kere bende yanndaa ollaakk senii doyasya öpmek sarilmakk vvee bnlari bnaanmsatcak elnmde küçük bii resm istiorum...ya ltfennn yardimn edin.sizi seviorummmm yardimm edinn yasasinn bu büüükk tarkandaslik:))

şşşş!!! Olucak olucak bitanem:41:

pare pare
27-10-10, 18:50
Bu arada Bakude bekliyor ! Unutma TarkaN

aleksa2818
27-10-10, 22:48
Rusya çok çok bekliyor!!!

TEVETOGLU
28-10-10, 17:41
Beklendiğine değecek inşallah.

manowar
07-11-10, 05:19
konser muhteşemdiiiii

denoş
09-11-10, 22:36
innanilmazdiii benn hayatiminn konserini yasadinm tarkanmm yine harikaydii..vedee blşma sansini yakaladim.tümm dularimmm buna vesile olanlarla.iyki varsiniz.bii hayal grcek olduu resmennn hala inanamiorumm ankara seni sewiorumm ugurlu memleketim:) buu arada resimleri atamiorummm:( beceremedim ya bii türlü:s

tarkan_mania
10-11-10, 13:01
Ankara bidaha bekliyor :)))))