PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : star tv(zoom) programı

emre_emre
08-05-08, 12:52
dün magazin prog ropörtajı vardı ayak üstü söyleşi yaptılar magazincler tarkan bey son zamanlarda sizi dahaçok görüyoruz dediler tarkan sık sık göreceksiniz yaz geldi artık dedi ve yeni klip çektigini onun kutlamasını yaptıklarını söyledi evlilik konusunada degindi evlilik neymiş dedi çocuk istiyorum ama evlenmeyecegim dedi illaki bunun için evlilik şart degil ben tabu yıkmayı severim gibi laflar kullandı çocugunuza o sevgiyi verebiliyrsanız herzaman onun yanındaysanız bence bir sorun yok evli olup çocugunu bırakan bakmayan insanlarıda görüyoruz

tarkan güzel keyifli şeyler söyledi ama ben tarkanın düzgünlügüne inandıgım için onun evlilik yapmasında yanayım bu benim fikrim evlilik dışı çocuk bana itici geliyor tamam tarkan tabiki çocuguna bakacak ama bence evlensin öyle çocuk yapsın o bir dünya starı ve dünyadaki starları örnek alsın mesela madonna evli sonra johh depp evli bunlar milyonları peşiden koşturan millatin ayılıp bayılıp izledigi isimler yani evlilikten çekinmemeli onun hayranı evli olsada yanında olur zaten bir sanatçı evlendi diye ondan uzaklaşan varsa hayranı degildir sadece onun dış özelliklerine hayrandır

aliyaşar
08-05-08, 12:58
evlilik için dünya starlarını niye örnek alsın bu bence çok saçma bişey yani.herkesin kendi seçimi ve özelidir evlilik.birini örnek alarak evlenilmeski.Tarkan'ın söledikleri gerçekten çok doğru.evli olup ayrılanlar,çocuklarına bakmayanlar var.zaten bi imza yani çok da büyük bi olay diil.eğer kişiler aralarında anlaşıyor ve bunu toplumun geneli biliyorsa,bu da yeterlidir yani evlilik için bence.kendi kararlarıdır,en iyisini onlar bilir ;)

bounce
08-05-08, 13:06
zaten tarkan dünya starı..... bu magazin muhabirliği çok ayağa düşmüş yaa herkese aynı soru evlilik ne zaman yok ne zaman çocuk....

yasemen958
08-05-08, 13:08
yani evlilikten çekinmemeli onun hayranı evli olsada yanında olur zaten bir sanatçı evlendi diye ondan uzaklaşan varsa hayranı degildir sadece onun dış özelliklerine hayrandır

bencede...

karma_elcin
08-05-08, 13:10
Biraz yaratıcı olsunlar evlilik evlilik adam evlenmicem diyo işte püfffff...
başka değişik bi soru sor da hem kendini şaşırt hem de Tarkan'ı :S:S:S

sarıpapatya
08-05-08, 13:27
izledim yine çok tatlıydı evlenmicek sanırım öle gözüküo:) bu albümde tarkan iyi çalışıo klip ler bol bol gelio okullar kapanmadan dilli düdük e klip çekicem felan dedi hadi bakalım hızlı bir yaz geçicek sanırım

**MegaStarkan**
08-05-08, 13:30
Tarkan bi ara cocuk olursa sadece evlenirim demisti, fikirini degisdirmis anlasilan.
Tarkan Bilge'le kendisi demisti evlilik kagit üstüne birsey sadece;
eger cocuk olursa o "kagit üstüne birseyi" yapmalilar.
Cocugun gelecegi icin önemli, bürokrasi islemler de kolay olur. Arti toplum böyle konulari biraz yadirgiyor. Kendileri bilir ama, bence evlilik önemli degil. ;)
Herkesin kendi karari, ama bu konular hakkinda tartismak bence cok erken cünkü ortada birsey henüz yok ;)

emre_emre
08-05-08, 15:47
ortada tabiki henüz bir şey yok ama kim ne derse desin ben evlilik dışı çocuga hep karşısım ve karşı çıkıyorum

melek99
08-05-08, 16:18
çocuk istiorum derken belki evlatlık almaktan söz ediyo olabilir hem değilsede illaki çocuk içinde evlenmek şart da değil yani ben tarkana katılıyorum nice evli olupta çocuğunu perişan ortada bırakan ana-baba dolu o yüzde bencede bunun için evlenmesine gerek yok ama yine de evlenirse daha güzel olur tabii....

emre_emre
08-05-08, 19:53
arkadaşlar her evli olan insanlarda böyle olmuyor lütfen tarkan dahi olsa bazı söyledigi şeyler dogru olacak diye bir şey yok evlilik çok kutsal bir şey ve çok degerli bizde bu degerimizi koruyalım düşünsenize çocugunuz olmuş ve eşinizle evli degilsiniz o çocugun durumu psikolojisi nasıl olur siz kötü örneklerde yola çıkıyorsunuz oysaki evli olan ve bunu yürüten çok güzel örneklerde var ben tarkanın evlilik dışı çocuk isteyecegini sanmam eger böyle bir durum olursa kesinlikle evlenir

garez
09-05-08, 00:12
hayır arkadaşım tarkan bir müslüman sonucunda her müslümanın gereğini yerine getirerk evlenmesi lazım yoksa onunn hakkında iiyi düşünlerin yorumları değişir

aliyaşar
09-05-08, 00:31
hayır arkadaşım tarkan bir müslüman sonucunda her müslümanın gereğini yerine getirerk evlenmesi lazım yoksa onunn hakkında iiyi düşünlerin yorumları değişir
o mesele Allah'la kendi arasında biz burda bu tür şeylere karışamayız.kişi günah işliyosa hesabını sormak bize düşmez.böle şeylerle yormayın kafanızı :20:

karma_elcin
09-05-08, 00:49
o mesele Allah'la kendi arasında biz burda bu tür şeylere karışamayız.kişi günah işliyosa hesabını sormak bize düşmez.böle şeylerle yormayın kafanızı :20:
katılıorm....Tarkan'a kalmış bi durum...
:20:

emre_emre
09-05-08, 20:42

müslüman olmasıyla alakalı degilde tarkan dogru şeyler yaptıgı bilen insanlar eger evlenmeden çocuk sahibi olursa bazı hayranları bunu yadırgar bu gerçek sonuçta biz yabancılar gibi degiliz türk örf ve adetlerinde büyümüş insanlarız onlara bakarsanız 18 yaşında ve ailesiyle yaşıyan hiç çocuk yok biz farklı bir toplumuz bizim insanlarımız herşeyi kaldırmaz evlilik dışı çocuk yapan yok mu var ama insanlar hoşlanmıyor

tara
09-05-08, 22:18
bi reporyajinda cocugun piskolojisi icin okulda falan uzulmemesi icin evleniriz demisti simdi degistirmis fikrini ama.
bakalim napicak tarkanimiz