PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ibo tarkan kadar tutamadı kendini

İZMİRLİ
07-05-08, 22:44
Kral Tv'ye İbrahim Tatlıses Cezası

ANKA muhabirinin edindiği bilgiye göre, RTÜK, bugünkü toplantısında, İbrahim Tatlıses'in 30 Nisan gecesi Kral TV'de yayınlanan konseri sırasında TRT ile 150 bin YTL'ye anlaştığı yönünde yazılar yazan köşe yazarlarına sarf ettiği sözlerini gündeme alarak inceledi.

Edinilen bilgide, RTÜK'ün, İbrahim Tatlıses'in konserinde söylediği sözlere ilişkin incelemesinde, "Sana ne la, sana giren çıkan ne arkadaş!, Geri zekalı, sayın kendini bilmezler, sayın şeşi beşler." şeklindeki ifadelerin bir konser ortamında ve bunun genel halk kitlelerine, canlı olarak radyo ve televizyon yayını biçiminde verilmesi halinde sarf edilebilecek nitelikte ifadeler olmadığı belirtildi. Kral TV'nin bu ifadeleri herhangi bir maskeleme yapmadan kullandığının da belirtildiği incelemede ifadelere muhatap kılınan kimselerin manevi şahsiyetlerine eleştiri sınırları ötesinde saldırıda bulunulduğuna da işaret edildi.

İbrahim Tatlıses, Kral TV'deki konseri sırasında kendisine ilişkin iddialar için gazeteciler ve köşe yazarlarına şunları söylemişti:

"Yani efendim İbrahim Tatlıses'e nasıl 150 milyar verirsiniz? Sana ne la, sana giren çıkan ne arkadaş! Bunun altında ne arıyorsun? Bunun altında bir şey arama oğlum, bunun altında bir şey arama, bizde de hile yok TRT'de de hile yok. Geri zekalı sen bunu yazmakla neyi yazıyorsun yani? Ne, ne, sığdıramadığın ne? İçine sığdıramadığın, alıp veremediğin, böyle mil mil diyorum tekne oluyor. ", "Eğer müsaade ederseniz sayın köşe yazarları, sayın kendini bilmezler, sayın şeşi beşler Lütfen sizden rica ediyorum

Nasıl bu parayı Tarkan çıkıyor Tarkan'a bu parayı nasıl verirsin diyor. Elli bin türlü soruşturma, sanki savcıdır. Devletin görevlisi orada bir hesap verecekse senin gibi hıyara değil, devletin kendisine verecek hesabı"(ANKA)

:20:

(konu yanlış yere acıldı ise ÖZÜÜR :8: )

İZMİRLİ
07-05-08, 22:46
valla haklı adamlar elli defa söylediler öyle bir para almadık diye ama hala sayın medya üsteleyip duruyor....

x_y_z
07-05-08, 22:53
aslinda biraz konunun parayla degil,ibrahim tatlises ile de ilgisi var...tarkan yıllar önce ibrahim tatlises'e bir dava acmisti...programlarinda üstün körü argo kelimeler kullaniyor...kral tv'deyse program kesinlikle ibrahim tatlisesi cikarmakta suclular efendim...her neyse,isteyen,istedigi parayi öder,alır beni baglamaz..tarkan hakkinda gercekle alakasi olmayan haberler yapmasinlar,sözler söylemesinlerde,naparlarsa yapsinlar....haber icin tesekkürler ;)

karma_elcin
07-05-08, 23:05
İbo yine üslubunu konuşturmuş..:)

devilscream
08-05-08, 00:48
kendini tarkan kadar tutamama meselesi degil
insan da biraz kültür olsa boyle konusmaz zaten
tamam iyi sanatci,sahnesi falan iyidir
ona bir sey denemez ama konusmasini da bilmek gerekir
sonucta seni izleyen bircok insan olacak o anda
hatta canli yayinda boyle konusan birinin gunluk hayatinda ki tarzini da merak ediyorum yani
bir sanatciya yakismayan sozler...:16:

MEGASTAR
08-05-08, 03:46
Ibo kendini Tarkan kadar tutma yetenegine sahip olsaydi MEGASTAR o olurdu ama degil, cunku Turkiyede o yetenege sahip sadece TARKAN var

tunalı
08-05-08, 11:34
ibo haksızlığa gelmiyor kendine haksızlık yapınca böyle parlıyor işte ama başkalarına haksızlık yapmakta üstüne yoktur

yasemen958
08-05-08, 13:30
Ibo kendini Tarkan kadar tutma yetenegine sahip olsaydi MEGASTAR o olurdu ama degil, cunku Turkiyede o yetenege sahip sadece TARKAN var

bencede...bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

Kolbandi
08-05-08, 14:04
Zirvede olan sanatçılar her zaman örnek teşkil eder.İyi örnek olmalılarki halk her zaman taktir etsin.Zirvedeki starlar konuşmalarına cümlelerine çok dikkat etmeleri gerekir.Yıllarca zirvede kalabilir insan,ama günün birindede kendinden iyiside çıktığında bunu kabullenmak zorunda.En önemlisi ülkemizi en iyi şekilde tanıtabilmek Tarkan bunun en güzel örneklerinin başında gelenlerden..

RaSKaS
08-05-08, 19:59
üslup olarak yanlıştı
çok ağır sözler sarfetti
şahsen TV ekranlarında bu sözleri duymak istemem
ancak söylediklerinin çoğuna katılıyorum
TRT Tarkan a şu kadar yok başkasına şu kadar verdi ...
gereğinden çok fazla konuşuyorlar ve abartıyorlar
biraz argo ve kaba bir şekilde de olsada İbrahim tatlıses bizim aylardır dediklerimizi dile getirmiş.

TARKANFREAK
09-05-08, 11:23
iboyu hic sevmem...

Pamela_beyazgul
09-05-08, 20:32
Cok haklisin. katiliyorum sana :20: :18: