PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : f1 İSTİKLAL MARSI TARKAN DAN

matthew
05-05-08, 19:45
İstiklal Marşı Tarkan'dan

Formula 1'de yarışın başlamasından önce, İstiklal Marşı'nı ünlü pop müzik şarkıcısı Tarkan'ın söyleyeceği bildirildi.

Organizasyon için 700 yabancı medya mensubunun akredite olduğu, Türkiye'den de 60'a yakın gazetecinin organizasyonu takip edeceği kaydedildi.

Kaynak: turkiyef1.com (http://turkiyef1.com/newsfull.asp?id=11700&r=05%2E05%2E2008+19%3A43%3A47)

aliyaşar
05-05-08, 20:04
sölesin tabi ya istikla marşımısı yakışır ;) :20: ama nie şarkı sölicek gibi haber yapmışlar onu annamadım.sadece tarkan diil herkes sölicek sanki sadece tarkan mı sölicek :28: :18:

bounce
05-05-08, 20:07
süper haber önceden de ışın karaca söylerdi hatta tescilli olarak ilan edilmişti.....

gence
05-05-08, 20:12
Belki inanmıycaksınız ama daha beş dakika önce aklımdan Tarkan İstiklal Marşı söylese nasıl söyler acaba diye geçirmiştim :) Şaka gibi oldu aynı.Keşke söylese merak ediyodum çünkü.Keşke başka şeyler de isteseymişim

RaSKaS
05-05-08, 20:28
Tarkan dan İstiklal Marşı dinlemek çok güzel olur
umarım birileri kayıt eder :)
tabi haber yalan değilse

herseyim
05-05-08, 21:02
haber icin tesekkurler:) suber bir haber bence:) boyle guzel bir sahneyi cok gormek isderdim:) cok duygulu bence;) ilk defa bir sarkicii konserinden once istiklal marsini soyleyecek;)

Kolbandi
05-05-08, 21:03
İstiklal marşının açılışını tarkan yapar herkesde iştirak eder.Sonuçta bu haberi sanki şarkı söyliyecek gibi yapmışlar anlıyamadım.

Ozz
05-05-08, 21:25
Belki inanmıycaksınız ama daha beş dakika önce aklımdan Tarkan İstiklal Marşı söylese nasıl söyler acaba diye geçirmiştim :) Şaka gibi oldu aynı.Keşke söylese merak ediyodum çünkü.Keşke başka şeyler de isteseymişim
Şimdi de içinden Tarkan'ın GRAMMY aldığını geçir...:20: Hepimiz destekliyoruz seni. Bak bugün hıdrellez hemmm :1: :1: :1:

szr67
05-05-08, 21:50
bu haber cnntürk spor haberlerinde geçti ve f1 müdürünün en çok merak edeceğim şey tarkanın istiklal marşını söylemesi olacak dedi.

megastar_mert
05-05-08, 22:21
Müthiş Birşey Olur Heralde Acayip Duygulandım Şimdi Bile .. Umarım Duyabiliriz ( çok heycanlı )

Rumeli59
05-05-08, 22:24
vay beeee aciksasi sasirdim bunu tarkandan hic beklemzdim... tabki ki onu dinlemezi cok isterim acaba bu haber dogru mu?? Neyse ben formula1 fanaktiyim izlerim

Pamela_beyazgul
05-05-08, 22:47
guzel haber !!!

hsaex123
05-05-08, 23:03
tabi haber yalan değilse

formula 1 ntv kanalında mı?

szr67
05-05-08, 23:04
bu gece cnntürk spor haberlerini takip edin tekrarını verir.

tunalı
06-05-08, 00:20
çok güzel bi habar ya çok sevindim

karma_elcin
06-05-08, 00:37
tabi haber yalan değilse

haber yalan değildir sanmam..o şanlı İstiklal Marşı'nı TARKAN eminim super seslendirecek..cok sevindim bu habere yaa, Tarkan'ı istiklal marşı söylerken görmedik, nasip olur inşallah..:1:

sarıpapatya
06-05-08, 01:33
f1 kanal d yayınlıcak öyle biliyorum ben yani tarkanda orda olcak yaa bizim arkadaş gidiyo eğer doğruysa ona kaydettiririm görüntülüleri yani inşallh :))

TARKANFREAK
06-05-08, 11:05
süper bir haber gercekten.. cok tesekkürler..

aliyaşar
06-05-08, 11:31
f1 kanal d yayınlıcak öyle biliyorum ben yani tarkanda orda olcak yaa bizim arkadaş gidiyo eğer doğruysa ona kaydettiririm görüntülüleri yani inşallh :))
eğer kanal d de çıkacaksa zaten tv den kayıt yaparıs ;)

MEGASTAR
06-05-08, 13:31
İstiklal Marşı Tarkan'dan

Formula 1'de yarışın başlamasından önce, İstiklal Marşı'nı ünlü pop müzik şarkıcısı Tarkan'ın söyleyeceği bildirildi.

Organizasyon için 700 yabancı medya mensubunun akredite olduğu, Türkiye'den de 60'a yakın gazetecinin organizasyonu takip edeceği kaydedildi.

Haber dogru arkadaslar
kaynak: CNNturk.com

szr67
06-05-08, 13:56
yazmıştım yukarı okuması olan görmüştür zaten

disiseytan
06-05-08, 14:01
arkadaşlar haber yalan değil! bn de bu sabah cnn türk de canlı yayında gördüm yetkililer açıkladı istiklal marşını Tarkan okuyacak die sabh sabah acaip heycan yaptım gözlerim faltaşı gibi açıldı valaaa:)

SCFCbüşra
06-05-08, 15:09
İnşallah biri çekim yaparda bizler de görürüz.
Haber için teşekkürler

Bamboo
06-05-08, 15:36
işlllah çok güzel okur yoksa eleştirilerden kurtulmaz walla neyse bunu o mhpli adam duysun bence hani tarkana duyarsız demişti ya utansın kendinden zavallı....

RaSKaS
06-05-08, 17:19
formula 1 ntv kanalında mı?
genelde CNN de olur ama F1 Türkiye ayağını KANAL D verir

haber yalan değildir sanmam..o şanlı İstiklal Marşı'nı TARKAN eminim super seslendirecek..cok sevindim bu habere yaa, Tarkan'ı istiklal marşı söylerken görmedik, nasip olur inşallah..:1:
haberin yalan olabileceğini düşünmüştüm
ancak diğer arkadaşların da yorumlarını okuduktan sonra rahatladım
umarım kayıt eden arkadaş olurda defalarca dinleriz :)

Gizemm
06-05-08, 17:24
Çhokk gusel olur tabıı yakışır askımaa

szr67
06-05-08, 17:35
türkiye grant prisinde kanal d ve cnntürk ortak yayın yapıyor.her 2kanal göstericek

gence
06-05-08, 20:59
Şimdi de içinden Tarkan'ın GRAMMY aldığını geçir...:20: Hepimiz destekliyoruz seni. Bak bugün hıdrellez hemmm :1: :1: :1:
Tamamdır o iş.Grammy de Tarkan ın :)

maog
06-05-08, 21:14
İstanbul Park Pisti, hafta sonunda ev sahipliği yapacağı Formula 1 Petrol Ofisi Türkiye Grand Prix’sine hazırlanıyor. İstanbul’da 9-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Formula 1 için İstanbul Park Pisti’nde yoğun bir çalışma gözlenirken, takımlar padok alanında motor evlerini kurmaya başladı. Takımlara servis veren, son teknoloji ile donatılmış TIR’lar, malzemeleri padok alanı ve garajlara getirirken, pistteki son düzenlemeler de yapılıyor.

İSTİKLAL MARŞI TARKAN’DAN

Türkİye Grand Prix’si 9 Mayıs Cuma günü saat 10.00’da birinci antrenman turları ile start alacak. İkinci antrenman aynı gün saat 14.00’de, sonuncusu ise 10 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de yapılacak. Sıralama turları cumartesi günü saat 14.00’de yapılırken, yarış ise 11 Mayıs Pazar günü saat 15.00’te koşulacak. Formula 1’de yarışın başlamasından önce, İstiklal Marşı’nı ünlü pop müzik şarkıcısı Tarkan’ın söyleyeceği açıklandı. Organizasyon için 700 yabancı medya mensubunun akredite olduğu, Türkiye’den de 60’a yakın gazetecinin organizasyonu takip edeceği kaydedildi.

HAMİLTON TROYA SAHNESİNDE

İstanbul Park’ta hafta sonunda yapılacak yarışta mücadele edecek McLaren Mercedes’in İngiliz pilotu Lewis Hamilton’un, Troya özel gösterisine katılacağı belirtildi. Hamilton, 8 Mayıs Perşembe günü İstanbul Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek Troya özel gösterisinde rol alacak. İngiliz pilot gösterinin ardından Troya gösterisinin genel sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın da yer alacağı basın toplantısında, Türkiye Grand Prix’si ile ilgili soruları yanıtlayacak.

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=117336,2