PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkansiz Albüm Olmaz

szr67
04-05-08, 12:38
Yeni albümü için Sezen Aksu ve Serdar Ortaç'tan beste alan Sibel Can, Tarkan'a da mesaj gönderdi: Sesime uygun bir şarkıyla bana sürpriz yapmalı!

Megastar Tarkan'ın 'Çakmak Çakmak' adlı bestesinin de yer aldığı 'Akşam Sefası' isimli son albümüyle MÜYAP'tan iki ödül birden alan Sibel Can, ağustosta çıkaracağı yeni projesi için çalışmalarını hızlandırdı.

Onsuz olmuyor!

'Uğurum' diye tanımladığı Sezen Aksu ve Serdar Ortaç'tan şarkı alan Can, duygusal parçaların ağırlıklı olacağı yeni albümü için Megastar Tarkan'dan da beste istediğini söyledi. Tarkan'sız bir albüm düşünmediğini vurgulayan Sibel Can, "Tarkan'dan yeni albümüme de süpriz bir şey bekliyorum. Sesime uygun bir şarkı olursa eminim Tarkan bana süpriz yapacaktır. Ve yine 'Çakmak Çakmak'ın sözlerindeki gibi tam 12'den yaza damgamı vuracağım" dedi. Yeni albümünde; Serdar Ortaç, Sezen Aksu ve Selami Şahin şarkılarının yanısıra; Ayla Çelik isimli genç bestecinin 'Benim Adım Aşk' adlı bestesiyle de hayli iddialı olduğunu belirten ünlü şarkıcı "Bu şarkı herkesin gönül telini titretecek. 'Benim Adım Aşk'ı herkes çok sevecek" dedi.
http://h2.haberturk.com/01Detay.aspx?ID=7803&Kat=8&dt=2008/05/04

aliyaşar
04-05-08, 12:50
sibel can zaten serdar ortaçın şarkısıyla çıkış yapmıştı sonrada onun şarkılarıyla devam etti ve çok da güsel oldu.serdarın şarkıları gerçekten çok güzel ve sibel can da onun şarkılarını çok güsel bi şekilde yorumluyo.serdarsız olmaz.kesinlikle olmalı sabırsızlılka bekliyorum bakalım bu sefer nası bişey ;) haber için teşekkürler :20:

eskalen
04-05-08, 12:57
Sibel Can herhalde ağustos eylül gibi çıkartacak albümünü..Ard arda çıkartıyor, güzel olur inşallah albümü....Tarkan, Sibel Can'a bir şarkı verir mi bilinmez ama eğer veririse yine damgasını vurur......Sibel Can zaten dişi Tarkan:) Teşekkürler szr67.....

**MegaStarkan**
04-05-08, 13:16
Tarkan Sibel Can gibi hak eden sanatcilara sarkilarini vermeli.
Umarim Tarkan'nin Sibel Can'in sesine uygun bir sarkisi vardir ;)
Tskler haber icin

tunalı
04-05-08, 13:19
sibelcan bence türkiyenin saygın sanatçılarından onu da tarkan gibi severek dinliorum tarkan ona süpriz yapmalı bence yaparsa bizde en az sibel kadar seviniriz

TarkanColl
04-05-08, 15:32
Megastar'dan sürpriz bir beste bekliyor

http://img.sabah.com.tr/i2/sp.gif
Özlem AVCI/MAGAZİN

Yeni albümü için Sezen Aksu ve Serdar Ortaç'tan beste alan Sibel Can, Tarkan'a da mesaj gönderdi: Sesime uygun bir şarkıyla bana sürpriz yapmalı..
Megastar Tarkan'ın 'Çakmak Çakmak' adlı bestesinin de yer aldığı 'Akşam Sefası' isimli son albümüyle MÜYAP'tan iki ödül birden alan Sibel Can, ağustosta çıkaracağı yeni projesi için çalışmalarını hızlandırdı.

ONSUZ OLMUYOR
'Uğurum' diye tanımladığı Sezen Aksu ve Serdar Ortaç'tan şarkı alan Can, duygusal parçaların ağırlıklı olacağı yeni albümü için Megastar Tarkan'dan da beste istediğini söyledi. Tarkan'sız bir albüm düşünmediğini vurgulayan Sibel Can, "Tarkan'dan yeni albümüme de süpriz bir şey bekliyorum. Sesime uygun bir şarkı olursa eminim Tarkan bana süpriz yapacaktır. Ve yine 'Çakmak Çakmak'ın sözlerindeki gibi tam 12'den yaza damgamı vuracağım" dedi. Yeni albümünde; Serdar Ortaç, Sezen Aksu ve Selami Şahin şarkılarının yanısıra; Ayla Çelik isimli genç bestecinin 'Benim Adım Aşk' adlı bestesiyle de hayli iddialı olduğunu belirten ünlü şarkıcı "Bu şarkı herkesin gönül telini titretecek. 'Benim Adım Aşk'ı herkes çok sevecek" dedi.

Haberin asıl kaynağı Sabah Gazetesi... Özlem Avcı'ya teşekkür ederim... :29:

x_y_z
04-05-08, 16:22
Sibel Can iyi bir yorumcu,eğer Tarkan'dan yine şarkı alırsa,çakmak çakmak ve gül döktüm yollarına gibi güzel yorumlayacağını düşünüyorum...Tarkan şarkı verir mi,orasını Tarkan düşünsün,ama eğer ben olsam muhakkak verirdim şarkı :20:

MerveGül
04-05-08, 17:26
sibel ablama her zaman harika sarkılar laik tarkandan sarkı bizlerde bekliyoruz :20:

belfü
05-05-08, 09:58
YENİ ALBÜMÜ İÇİN SEZEN AKSU VE SERDAR ORTAÇ'TAN BESTE ALAN SİBEL CAN, TARKAN'A DA MESAJ GÖNDERDİ: SESİME UYGUN BİR ŞARKIYLA BANA SÜRPRİZ YAPMALI..

ONSUZ OLMUYOR
'Uğurum' diye tanımladığı Sezen Aksu ve Serdar Ortaç'tan şarkı alan Can, duygusal parçaların ağırlıklı olacağı yeni albümü için Megastar Tarkan'dan da beste istediğini söyledi. Tarkan'sız bir albüm düşünmediğini vurgulayan Sibel Can, 'Tarkan'dan yeni albümüme de süpriz bir şey bekliyorum. Sesime uygun bir şarkı olursa eminim Tarkan bana süpriz yapacaktır. Ve yine 'Çakmak Çakmak'ın sözlerindeki gibi tam 12'den yaza damgamı vuracağım' dedi. Yeni albümünde; Serdar Ortaç, Sezen Aksu ve Selami Şahin şarkılarının yanısıra; Ayla Çelik isimli genç bestecinin 'Benim Adım Aşk' adlı bestesiyle de hayli iddialı olduğunu belirten ünlü şarkıcı 'Bu şarkı herkesin gönül telini titretecek. 'Benim Adım Aşk'ı herkes çok sevecek' dedi Gecce.com

herseyim
05-05-08, 10:01
haber icin tesekkurler:) sibel ablamiz tamamdir:) iii soyledi bencee istemekle iii yapiyor bence;) tarkan olmadan bir sey yapamayiyor bu unluler:PpPpPp :D yapamayacaklarda:)

Pamela_beyazgul
05-05-08, 11:48
:)) haber icin tesekkurler

kanky
05-05-08, 11:55
Sibel can'ın çok güçlü bir sesi var..aldığı bestelerde çok önemli..tarkan istese çok daha iyi bir şarkı verir..umarım verir..Slow vermesini isterim...

SCFCbüşra
06-05-08, 15:05
Tarkan dan yine güzel bir şarkı bekliyoruz.çünkü Sibel ablam her şeyin en iyilerine ve en güzellerine laik hadi Tarkan bizlere süpriz yap bekliyoruz.

aliyaşar
06-05-08, 18:57
geçen gece sorduğum soruya serdar ortaçtan sezen aksudan alacağını söyledi fakat tarkanı sölemedi.eğer albümde tarkan olsaydı onu da sölerdi

SCFCbüşra
06-05-08, 21:15
geçen gece sorduğum soruya serdar ortaçtan sezen aksudan alacağını söyledi fakat tarkanı sölemedi.eğer albümde tarkan olsaydı onu da sölerdi
Zaten almadı.Yani vermedi haberde de zaten aldı denmiyor iyi okursanız anlarsınız sadece eğer benim sesime uygun bir şarkı varsa zaten bana verir diyor

bounce
06-05-08, 22:18
bence de verebilir ama sibel can klipte şarkıyı resmen katletmiş neydi ya ooo faklı bi versiyonuydu klibi ondan dolayı hiç izlemedim......

aliyaşar
06-05-08, 23:57
Zaten almadı.Yani vermedi haberde de zaten aldı denmiyor iyi okursanız anlarsınız sadece eğer benim sesime uygun bir şarkı varsa zaten bana verir diyor
tamam arkadaşım niye kızıyosun.yanlış bişey dediğimiz yok sakin cevap ver :)

MEGASTAR
09-05-08, 14:00
Tamam Sibel Can i bende severim de Tarkanin sarkilarini Tarkan seslendirsin bence daha iyi, Metamorfoz albumunde "puf" ve "Cakmak Cakmak" da olsaydi daha iyi olurdu ama neyse beste vererekte Tarkanin besteci kimligi ortaya cikiyor ve reklam lari cogaliyor.....

ferdieser
10-05-08, 16:19
Öncelikle merhaba arkadaşlar :27:

23 Nisan Sibel Hanım ile görüşmemizde ;

Biz Sibel hanımın yanına girmeden 2 dk önce Tarkan ile görüştügünü bildirmişti bizlere :10: Beraber bir parça okumak istedigini iletmişti sanırım yanlış hatırlamıyorsam.

Ama en çok Sibel Hanım ve Tarkan ' ın beraber bir kaset çıkartmasını istiyorum.bütün parçalarıda beraber okudukları :10:

SCFCbüşra
13-05-08, 22:52
tamam arkadaşım niye kızıyosun.yanlış bişey dediğimiz yok sakin cevap ver :)
yok ya ne kızması:28: :28: :28: ya kusura bakma yanlış bir şey demedin de ben biraz sertimde o yüzden öyle anlaşılmıştır.:28: :28: :18: :18:

Bu arada Tarkandan sinyal var şarkı yazıyomuş verebilirmiş.

aliyaşar
14-05-08, 13:08
yok ya ne kızması:28: :28: :28: ya kusura bakma yanlış bir şey demedin de ben biraz sertimde o yüzden öyle anlaşılmıştır.:28: :28: :18: :18:

Bu arada Tarkandan sinyal var şarkı yazıyomuş verebilirmiş.
:) tamamdır ;) hadi baaklım bekliyoruz ne olucak?ama tarkan çok ii bi şarkısını vermesin ya verecekse.şöle orta şeker bi şarkı versin yeter :) kendine saklasın iileri ;)

SCFCbüşra
15-05-08, 21:17
:) tamamdır ;) hadi baaklım bekliyoruz ne olucak?ama tarkan çok ii bi şarkısını vermesin ya verecekse.şöle orta şeker bi şarkı versin yeter :) kendine saklasın iileri ;)
Bizler Tarkan'a güveniyoruz yine en iyi şarkısını verecektir.Geçenlerde magazin de gördüm.Zaten bir şarkı yazıyormuş.Neden olamsın verebilirim dedi.:1:

batu_can83
30-05-08, 07:04
tarkandan şarkı alması elbetki güzel bir olay albümde farklı renkte güzel şarkılar oluyor ama almamasıda albümün satmayacağı anlamına gelmiyor cünkü sibelimin albümleri yıllardır satıyor.eğer ikiside uygun görürse yeni albümde şarkıyı dinleyebiliriz.haber için tesekkurler:20: