PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanal D Özel Hat-Tarkan Neden İmajını Değiştirdi Haberi ;)

aliyaşar
03-05-08, 13:21
biraz önce kanal d özel hat programnında çıkan tarkan haberi
rapidshare linki
http://rapidshare.de/files/39299121/tarkan_oezel_hat.wmv.html
boyutu 8.19MB
youtube linki
http://www.youtube.com/watch?v=voChFuUq3BI
;) iyi seyirler:20:

melek99
03-05-08, 14:24
yorumlar çok uyuz,ucuz ve cahilce,bilgisizce amaç sırf reyting olsunda ne olursa olsun güdüsü herzaman ki gibi aşağılayıcı ve de alaylı........

denizmavisi
03-05-08, 15:45
çok tşk ali bende tv de izleyememiştim

**MegaStarkan**
03-05-08, 20:01
Ekledigin icin cok tskler Ali. YouTube'a ekledigin icin ayrica tskler ;)
Yine üstü kapali göndermeler yapmislar, neyse biz biliyoruz kimin ne oldugunu zaten ;)

eskalen
03-05-08, 20:12
Tarkan üzerinden yapılan bir haberde bu kadar ucuz olur....Neyi, nasıl haber yapacaklarını bilmiyorlar....Teşekkürler ali;)

aliyaşar
03-05-08, 20:15
medyamız maalesef düzgün haber yapmayıp bu tarz haberlerle halkın kafasını karıştırmaya çalışıyolar.yazık valla iyice kötüye gidiyoruz. :S

herseyim
03-05-08, 20:37
cok tesekkurler:) gercekden medya ne haber yapacagini bilmiyor;) bence bu tarz tarkana cok yakisiyor onlar ne derse desinn zaten hepsimizz tarkani onlardan daha iii biliyoruz;)

devilscream
04-05-08, 00:12
ben izleyememistim
eklemen iyi oldu ali abi
teşekkürler:21:

MEGASTAR
04-05-08, 03:59
boye medya mi olurya ben Tarkanin son imacini cok begenmistim

HURRICANE
04-05-08, 11:21
TARKAN'ın ne denli büyük bir sanatçı olduğunu daha iyi anlıyoruz işte;)Tr de TARKAN ın varlığı olay fazla söze gerek varmı?Medyanın dilinden düşürmediği başka kim var 1 kişi daha gösterebilirmisiniz?;)Madem medyanın dediği gibi TARKAN bitti niye hala haber yapıyosunuz yani?Bence Medya sadece kendini kandırıyor:)

sarıpapatya
04-05-08, 13:13
tarkanla ilgili bir haber izlenicek bunu biliyolar bu yüzden haber olsunda uydurma sallama gerçek farketmez yapalım millet izlesin düşünceleri bu ama bilmiyolarkı kendilerini basıtleştiriyolar sadece tarkanla ilgili değil biğer butün sanatçılar için böyle ayrıca inandırıcılıklarını kaybediyolar mesela insanlar direk şöyle bakıyo amaaannn o programda çıkan hangi haber doğruki:?yazık nediyelim medya daha yaratıcı olmalı

tunalı
04-05-08, 13:15
çok saçma buldum ben o haberi proğramın başından beri tarkanı gösterdiler az sonra diye maksat izlenmek sonlarada onu çıkardılar çok ucuz bi haberdi hatta haber değildi neden koydular anlamadım doğrusu