PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanın konser biletini ben dağıttım:)

bounce
02-05-08, 03:02
konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum ankaralı üyelerimiz bilir tarkanın 2006 konseri halk konseriydi.....melih gökçek hayatının en doğru işini yaptı tarkanı ankaraya getirmekle .....konser halk konseri olduğu için bilette yoktu ama sıkı durun tarkanın konser biletini ben dağıttımmm.....melih gökçek 3 günlük bir program hazırlamıştı ve 3.günün sonunda tarkan konseriyle program bitiyordu...tarkanın konserinde sol taraf ta protokoller oturuyordu.....bunlar oda başkanları bakan ve milletvekilleriydi ve benim yazın çalıştığım kurye firması da bu programın davetiyesini dağıtıyordu davetiyenin içinde tarkanın konser biletine davetiye yazıyordu 2 kişiliktir felan.....
bilet yeşil bi renkteydi ve tarkanın kırmızı gömleğiyle elini bağladığı resim vardı davetiye üzerinde come closer albümündekii.......aptal gibi bi tanesini kendime ayırmadım.....öğlen 2 de gittim ön sırada olmak için halbuki indirseydim bi tanesini cebe saat 8.30 babalar gibi gelir daha çok eğlenirdim.....ama olsun ya yinede çok eğlendik .....

tunalı
02-05-08, 10:01
onun konserinde olmak zqaten büyük bir başarı
bak ben gidebiliyormuyum

aliyaşar
02-05-08, 14:52
sonuç güsel olmuş ya sorun yok demek ;)

SweetKiz
09-05-08, 12:19
onun konserinde olmak zqaten büyük bir başarı
bak ben gidebiliyormuyum

gurbette olmak cok kötü ama... ben tekirdagdaki konserine gidebilmistim o sene Türkiyeye izine gitmistik avusturyaya dönmeden bi gün önce konseri vardi ve ben gidebildim cok güzel di ya süper bi konserdi ins. bi gün sana da benimki gibi ras gelir....

ekrem
09-05-08, 15:03
harbiden kek davranmışsın ben olsam ikisnide alırdım çaktırmadan sevgilimi akşam alır giderdimm konsere :))))

bounce
09-05-08, 15:31
harbiden kek davranmışsın ben olsam ikisnide alırdım çaktırmadan sevgilimi akşam alır giderdimm konsere :))))
tarkan konserine sevgiliyle gidilir mi yaa :19:

cansu06
26-05-08, 19:54
bende protokolden davetiye vardı konser bitimindede tarkana imzalatmayı başardım inanılmazdı

gence
26-05-08, 20:26
tarkan konserine sevgiliyle gidilir mi yaa :19:
iki dezavantaj hem de.bir konserde kızla ilgilencem diye tarkan ı izleyeme ,ikincisi Sahnede tarkan ı gören kız beni napsın yaa:9: