PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkandan özür diliyorum

bounce
30-04-08, 02:19
metamorfoz albümü çıktı ve koşa koşa gidip aldım kasedi derse de girmedim arkadaşlar sağolsun yerime imza atmışlar ve hemencecik eve gittim hemen taktım kasedi ve dinlemey başladım vay anam vay dilli düdük ve arada bir fos çıktı gibi geldi istanbul ağlıyor şarkısıyla biraz olsun rahatladım dedikodu şarkısıyla da rahatladım ama sonra yine hüzünlendim çünkü tarkan bu değil deim yanlış mı albüm aldık acaba felan neyse o gece harbiden rüyamda tarkan a küstüğümü gördüm bu üzüntü metamorfozu her dinlediğimde arttı ve ben dayanamadım tarkancoll.com un eleştiriler böümüne içimden ne gectiyse söyledimmm ve bugün tarkanın albümü süper olmuş bundan dolayı kendisinden özür diliyorumm ama çok sinirlenmiştim ona 4 sene aradan sonra çıkardığı albüm bu mu diye...
gercekten tarkanın şarkıları dinlendikçe güzelleşiyor kuzu kuzuya beğenmemiştim hatta o zamanlar tarık vardı tarkandan daha iyi diyordummm ama sonunda anladım ve kuzu kuzu gidip tarkanın albümünü aldımm son olarak tarkandan tarkancoll..forumu aracılığyla özür diliyorum ama kendisi de biliyor ki bizim eleştirilerimiz kendisine hasta olduğumuz için......

**MegaStarkan**
30-04-08, 11:27
Güzel adim, ne diyelim. Demistik ama size ;)

Pamela_beyazgul
30-04-08, 12:19
Tarkanin butun yaptigi guzeldir !!!

İZMİRLİ
30-04-08, 12:44
bende ilk radyo d de calıcaktı vay anam vay heycanla bekliyordum bi caldı ofiste ki arkadaşlar bune be böyle ajdar şarkısı gibi olmuş bide tarkan yaparsa super olur diye hava atıyodun bize dediler bende şok olmuştum çünki hiç begenmemiştim...daha sonra albümü aldım dilli düdük hariç hiç biri hoşuma gitmemişti...ama şimdi bamteli hariç diger bütün şarkıları cok seviyorum albüm gercektende super olmuş...

burdan cıkarılacak sonuc TARKAN bir şey yaptımı bekliyecez onunda dedi gibi demini alana kadar :)

tara
30-04-08, 12:51
ne iyi yaptin da bu konuyu actin bende bi kac gundur tarkanin yeni klipi hakkinda yaptigim yorumu bulmak istiyorum ve duzeltmek istiyorum
ilk gordugumde bana ne oldu bilmiyorum biraz beyenmemis gibi yorumlar yazmisim ama bi kac kere daha izledigimde ben naptim dedim ve gercekten duzeltiyorum:
klip harika .tarkan seni cok seviyorum

kanky
30-04-08, 13:48
Bence de dinledikçe güzelleşiyor şarkılar..daha sonra dile bağlanıyor..her şarkı için geçerlidir bir yerde..kimisinde..müzik..kiminde söz..ön planda..bazılarında..her ikiside...

sarıpapatya
30-04-08, 14:32
bu herzaman böyle oldu oyüzden herkez buna alışık önce beyenilmez tarkanın yaptıkları sonra nası düzeltsem yazdıklarımı dıye düşünür herkez tarkan da bunun bilincinde oyüzden diyo ya benim şarkılrım çay gibidir demlendikçe güzelleşir diye :4:

karma_elcin
30-04-08, 14:40
cok popüler şarkılar oldu ama Tarkan'ın Kuzu Kuzu'su Hüp'ü klasikler arasına girdi :)
herkesle dönem dönem kıyaslandı (Musti, Burak Kut..........BBG Tarık'la bile) ama zirvede olan ve zirveyi kaptırmayan hep Tarkan oldu...:) ve hep de oyle olacağa benziyor..:)

Kolbandi
30-04-08, 15:09
Tarkan her zaman güzel eserlerle karşımıza çıkıyor.Harika klipler çekiyor bu albümdede öyle bravo tarkan..

devilscream
30-04-08, 16:05
gecte olsa yanlis düsüncelerin,aceleci tavirlarin farkina varmak guzel bir sey:)

herseyim
30-04-08, 17:11
ben simdiye kadar tarkanin yaptigi butun sarkilarini cok beendim;) harika bence;) ilk dinlendigi zaman hosunuza gitmeyebilir amaaa 2. dinlediginiz zaman hayran oluyorsunuz;) bu herzaman boyle:) bence butun sarkilari birbirinden guzel;)

SCFCbüşra
03-05-08, 23:51
BEnce şarkılar dinlendikçe hoşunuza gider çünkü benim öye bir kere dinlemeyle değil he de o şarkıya vereceksin sadece aklını başka bir şey düşünerek şarkı dinlenmediği için beğenilmemiş olabilir.

StaR
06-05-08, 14:12
Bnce Tarkan dünyanın en yakısıkLı ve en buyuk starıdır. öLümüne tarkancıyım hepimiz de öLeyiz zaten :)

megastar_mert
06-05-08, 15:10
Ben ilk dinlediğimde de bayıLdım şimdi de severek dinLiyorum.. Objektif düşünebiLmek ne güzeL şey:P çünkü Tarkan kötü bir iş asla yapmadı ve yapmaz da.. istese de yapamaz çıkmaz yani bu adamdan kötü bia albüm:)

ozinga
16-05-08, 01:47
yok arkadasım 1000 defa da dinlesem yok...senin ilk düşüncelrin bende hala mevcut ne yazıkki:(
insallh bi 4-5 sene bekletmezde yeni bişiler yapar yoksa bu albüm gitmioo:16: :16:

sebebi hayat'ım
24-12-09, 09:41
metamorfoz albümü çıktı ve koşa koşa gidip aldım kasedi derse de girmedim arkadaşlar sağolsun yerime imza atmışlar ve hemencecik eve gittim hemen taktım kasedi ve dinlemey başladım vay anam vay dilli düdük ve arada bir fos çıktı gibi geldi istanbul ağlıyor şarkısıyla biraz olsun rahatladım dedikodu şarkısıyla da rahatladım ama sonra yine hüzünlendim çünkü tarkan bu değil deim yanlış mı albüm aldık acaba felan neyse o gece harbiden rüyamda tarkan a küstüğümü gördüm bu üzüntü metamorfozu her dinlediğimde arttı ve ben dayanamadım tarkancoll.com un eleştiriler böümüne içimden ne gectiyse söyledimmm ve bugün tarkanın albümü süper olmuş bundan dolayı kendisinden özür diliyorumm ama çok sinirlenmiştim ona 4 sene aradan sonra çıkardığı albüm bu mu diye...
gercekten tarkanın şarkıları dinlendikçe güzelleşiyor kuzu kuzuya beğenmemiştim hatta o zamanlar tarık vardı tarkandan daha iyi diyordummm ama sonunda anladım ve kuzu kuzu gidip tarkanın albümünü aldımm son olarak tarkandan tarkancoll..forumu aracılığyla özür diliyorum ama kendisi de biliyor ki bizim eleştirilerimiz kendisine hasta olduğumuz için......

tarkan'ın her zaman dediği gibi;
benim şarkılarım çay gibidir demlendikçe güzelleşir...
ne yaparsa yapsın o birtanedir.
hayranlarından gelen her şeyide sevgiyle kabullenir o arkadaşım

hulya_trkn
24-02-10, 09:17
doğruyu bulmak güzel bişey :D:D

brutalboy
13-05-10, 00:42
bende ilk radyo d de calıcaktı vay anam vay heycanla bekliyordum bi caldı ofiste ki arkadaşlar bune be böyle ajdar şarkısı gibi olmuş bide tarkan yaparsa super olur diye hava atıyodun bize dediler bende şok olmuştum çünki hiç begenmemiştim...daha sonra albümü aldım dilli düdük hariç hiç biri hoşuma gitmemişti...ama şimdi bamteli hariç diger bütün şarkıları cok seviyorum albüm gercektende super olmuş...

burdan cıkarılacak sonuc TARKAN bir şey yaptımı bekliyecez onunda dedi gibi demini alana kadar :)

demek ki zevkler değişebiliyor,bana göre de albümdeki beni en çok etkileyen şarkı Bamteli...

nedjohnlansen
13-05-10, 18:00
metamorfoz albümünde güzel şarkılar var. o şarkılar yavaş ve orta hızdaki şarkılar. hareketli şarkıların hiç biri başarılı değil bence o albümdeki. metamorfoz remixes'taki çat kapı mükemmel tabi. keşke o şarkı o haliyle metamorfoz'da bulunsaydı.

haluk seki
13-05-10, 18:07
şarkıları 2,3 kez dinleyince tatı alıyorsun çünkü bu apayrı bi albüm o yüzden 2,3 kez dinlenince benimseniyor. şarkılarr..
için den geçenleri yazdığın için teşekkür ederim. çünkü bizimde arada bir küstüklerimiz oluyor

ben gülben ergenin en büyük fanıydım. ama anladımki onun ki sadece dilde.. şuan ona çok kırgınım ve umrumda değil. kendisi

start_the_fire
13-05-10, 18:32
Ben tarkanın her klbini cok beğendim kendim bie dobra insanım eğer yanlışsa söylerim saten yanlıs olduğunu metamorfoz albümüne gelince cok beğendim ben cihan abinin şu durusunu cok seviyorum benim gibi dobra konusan ve acık yüreklilikle herşeyi iza eden bir kisiliğe sahip tebrik ediyorum seni abi bu albüm fırtınalar gibi eseceğinden hic süphem yok doğrusu

ertares
14-05-10, 14:27
Tarkan'ın şarkıları geçen gün chat bölümünde de söyledim. Şarkılarının hepsi de demleme çay tadındadır. Dinledikçe insanın hoşuna gider. En son "Sevadanın Son Vuruşu" şarkısı içinde geçerli. Dinledikçe, içindeki tınıları hücrelerimde hissettikçe beğeniyorum.

İlk gün gidilir erkenden albüm alınır, eve gelinir ve dinlenmeye başlanır, akabinde hemen burun kıvrılır, bu mu diye. Ama o gecenin sonunda sabahın erken saatlerinde yüzünüzde aptalca bir sırıtışla son bulur tekrar tekrar dinlemeler :)