PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yıkıcı yazılara son veriyormuş....

Nzl
10-05-06, 10:00
Tarkan'a dair yıkıcı yazılarıma son veriyorum

Fark ettiğiniz üzere, bugünkü köşeyi malzeme eksikliğinden dolayı geyik köşesine dönüştürmüş durumdayım. Ama merak etmeyin yine keçiboynuzu tadındaki anılarımla doldurmayacağım bugünkü yazıyı. Onun yerine okurlardan (daha doğrusu okumayanlardan) gelen bir-iki mail'i nakledeceğim sizlere. Mesela ufak tuhaf değişikliklerle başka başka adreslerden gönderilmiş bir (ya da birkaç) Tarkan hayranının mektupları. Mektup şu şekilde, eminim basındaki arkadaşların hepsine gönderilmiştir: 'Merhaba, ben bir Tarkansever olarak artık Tarkan'a karşı olan bu incitici, yaralayıcı yazılarınıza son vermenizi istiyorum. Tarkan gibi ünü yurtdışına ulaşmış, gurur kaynağımız olmuş bir sanatçının emeklerinin karşılığı olarak bizim ona bu zorlu sürecinde destek olmamız gerekirken, Türk basınının, özellikle de gazetenizin almış olduğu tavrı anlamakta güçlük çekiyorum... Sizden rica ediyorum, yalnızca bir Tarkan hayranı olarak değil, bir Türk vatandaşı olarak Tarkan hakkındaki yıkıcı yazılarınıza son verin!' Mektup 'Bu isteğimi dikkate alacağınıza inanıyorum' diyerek bitiyor.

--------------------------------------------------------------------------------

Böyle hayranın varken düşmana ne hacet

Tarkan'ın işi zor demek ki! Zira böyle hayranları varken düşman aramasına hiç gerek yok. Benim bu mektuba cevabım ise aynen şöyle: Ah be kardeşim; bence sen öncelikle hiç yazısını okumadığın kişilere mail atmak yerine doğru hedeflere eylem düzenlesen daha iyi edersin. Benim son 6-7 aydaki hiçbir yazımda Tarkan'la ilgili tek bir satır bile geçmedi, ki böylesine ezbere ve körü körüne mail gönderen bir hayranın isteğini yerine getirebileyim. Bence önce siz Tarkan'a ya da basın ilişkileriyle her kim ilgileniyorsa ona bir sorun bakalım Tarkan'ın albümünü doğru merc”lere göndermişler mi? Hem Tarkan'ın albümü bana gelmedi ki hakkında tek bir satır yazabileyim! Eh gönderilen kişiler magazinle uğraşanlarsa, onun da sonuçlarına katlanması gerekiyor demek ki...

http://www.aksam.com.tr/yazar.asp?a=39398,10,89

Nzl
10-05-06, 10:04
bu maili ben göndermiştim. Tabi ben kim olduğunu, neler yazdığını bilmeden herkese aynı maili gönderdiğim için hakettim bunu......Şimdi bu yazıyı okuyan her yazar aynısı banada gelmişti diye düşünür herhalde........Çok komik oldu

:10:

MUSTAFA
10-05-06, 13:57
:10: :s613ga3qu:

TarkanColl
12-05-06, 17:03
Ya boş verin birde gazeteci olacaklar. Bizim maillerden saçma sapan bir haber çıkartmış kendine. Gönderdiği cevap da hiç hoşuma gitmedi. Çok gereksiz bir yazı yazmış. Tarkanîn ona Come Closer albümünü göndermemesini içine sindirememiş.:36_1_10:

Nazcığım üzülme sen. Ben seni değil onu ayıpladım. :36_3_15:

Nzl
12-05-06, 17:36
Ya boş verin birde gazeteci olacaklar. Bizim maillerden saçma sapan bir haber çıkartmış kendine. Gönderdiği cevap da hiç hoşuma gitmedi. Çok gereksiz bir yazı yazmış. Tarkanîn ona Come Closer albümünü göndermemesini içine sindirememiş.:36_1_10:

Nazcığım üzülme sen. Ben seni değil onu ayıpladım. :36_3_15:

Üzülmüyorum merak etme ebrucum. Ben bu maili yayınlamasından sonra tekrar mail atmıştım, kendileri beni yanlış anlamış ona ulaşan tüm tarkan içerikli maillerin tek bir kişi tarafından gönderildiğini sanmış........
Hem bir şekilde sesimi duyurmuş oldum.........

:36_1_11:

duygu
12-05-06, 19:58
bencede hç değilse sesimizi duyuolar...biz testi kırılmadan önlemimizi alalım bu sayede ileride yazıck olumsuz yazılara engel olmuş oldn nazz tebrikler...