PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 23 nisan reyting sonuçlarııı

bounce
24-04-08, 21:19
arkadaşlar elinde bilgisi olan mı var mı ben baktım internetten bulamadımm elinde bi bilgisi olan var mı tarkan kaçıncı olmuş acaba?

ozkan1907
24-04-08, 22:00
70. olmus en iyi olarak 31. olmus malesef :( olsun zaten reklamı olmadı fazla

herseyim
24-04-08, 22:06
cok kootuuu:( buna uzuldumm:(

denizmavisi
24-04-08, 23:21
üzüldüm ya yaprak dökümü ile aynı saate koyunca böyle oldu tabi :( bi de reklamı da iyi yapılamadı yoksa harika bir konserdi

sinemtevetoglu
24-04-08, 23:49
tekrarları ne olduki? :19:

karma_elcin
25-04-08, 01:14
Kimse TRT'yi zaplamıyo ki Türkiye'de :)
zaplansa denk gelirdi, izlerdi herkes..;)
bi de malum herkes bi düzen tutturmuş yaprak dökümü, avrupa yakası falan...
bence Tarkan başka kanallara da çıkmalı artık yaa; TRT teknik olarak kötü bi televizyon malesef...
Dudu'nun tanıtımı ve Karma'nın tanıtımı kanal D'de olmuştu o zaman ne fırtınalar kopmuştu reytinglerde :)

herseyim
25-04-08, 01:46
bencede sadece TRT de cikmasin;) TRT yi cogu insan izlemez;)

90_model
25-04-08, 10:37
bence Tarkan başka kanallara da çıkmalı artık yaa; TRT teknik olarak kötü bi televizyon malesef...
Dudu'nun tanıtımı ve Karma'nın tanıtımı kanal D'de olmuştu o zaman ne fırtınalar kopmuştu reytinglerde :)

aynen katılıyorum şu yaşıma kadar kadar trt de tarkanın konserlerinden başka hiç bi programı baştan sona izlemedim :16: :16: :16:

x_y_z
25-04-08, 11:00
Tarkan konserleri canlı olarak bir kanalda yayınlanacaksa,bu kanal ya Show TV,yada Kanal D olmalı..O zaman reytingleri görün siz :)

tara
25-04-08, 11:30
trtya cikinca boyle olur tabi.kesin sadece bizim gibi cok fanatik olanlar ve tarkani yakindan takib edenler haberi olmus ve izlemis

gence
25-04-08, 15:48
eynen katılıyorum.Tarkan özel kanallara çıkmalı.İyi bi reklam eşliğinde tabiki de

megastar_mert
25-04-08, 15:50
Playback yapmasına çok üzüldüğüm bir konser:( Sonuç normal bence..

RaSKaS
25-04-08, 18:20
daha yüksek bir raiting olabilirdi ama sonuca çok da şaşırmadım
reklamı iyi yapılmadı ve TRT nin izlenme oranları da genel olarak çok kötü
gün ve saat faktörü de bunda etkili oldu
aynı saatlerde çarşamba günü en fazla izleyiciyi Yaprak dökümü- Kanal D alıyor yanlış hatırlamıyorsam. o gün raitingler 21:45 te Barcelona - Manchester United maçından dolayı Star a kaydı.
sonuç olarak 1. olmasını beklemiyordum ama sonucun bu denli kötü olması büyük ölçüde TRT nin sorunu.
Tarkan ı çıkarmakla bile raitinglerde üst sıralara çıkamıyorsa TRT nin kendi içinde bir eleştiri yapması gerek.

arjen22-tarkan
25-04-08, 18:53
Reklam yapılmadı zaten ... !!!