PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arena da Savaş!

belfü
24-04-08, 10:11
Tarkan ‘TRT’den 23 Nisan konseri için 450 bin YTL aldığı’ haberini yayınlayan Star Haber ve ‘Arena’nın yapımcısı Dündar için ‘Haberciliğinin güvenilirliği tartışılır’ dedi

STAR Ana Haber’in sunucusu ve ‘Arena’ programının yapımcısı Uğur Dündar’a, Megastar Tarkan’dan veryansın... Yılbaşı programı için TRT’den 750 bin dolar aldığı şeklinde çıkan haberleri yalanlayan Tarkan, aynı kanaldan 23 Nisan konseri için 450 bin YTL aldığı iddiaları üzerine çileden çıktı. Avukatı Yunus Egemenoğlu aracılığıyla bir basın açıklaması yapan Megastar, haberin son olarak Uğur Dündar’ın yapımcılığını üstlendiği Star Ana Haber’de gündeme getirilmesi üzerine ünlü gazeteciye verdi, veriştirdi.

AÇIKLAMADA Dündar’ın araştırmacı gazeteci kimliğine uymayan bir davranışta bulunduğu belirtildi. Haberde TRT’ye ‘Tarkan Radyo ve Televizyonu’ yakıştırması yapılmasına da isyan eden Megastar’ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: Yılbaşı programı bedelinin 750 bin dolar olduğu ile ilgili haberlerin asılsız ve ‘dedikodu’dan ibaret olduğu defalarca açıklanmıştır. Yayınların ciddiyetini, inandırıcılığını, güvenilirliğini tartışılır hale getiren haber gerçeklik, güncellik ve haber verme sınırlarını aşmıştır.

MAGAZİN SERVİSİ/Star gazt .com

24.04.2008

tunalı
24-04-08, 10:27
evt ya dündar çok konuşuyo bu ara özellikle tarkan hakkında
eskiden çok güvenirdim ona ne dese kesin doğru gözüyle bakardım ama artık anladım ki asılsız habercilerdenmiş o da
tarkanla ne alıp veremedikleri var anlamıyorum

özge
24-04-08, 10:33
aynenn katılıyorum vallahaa saçma sapan haberlerle güvenimizi sarsıyolar..uğur dündarada hiç yakışmıyorr:14:

RaSKaS
24-04-08, 19:49
haberi bende izledim
Tarkan Radyo Televizyonu diye verdiler haberi
yılbaşı programında yaptıklarının aynısını burada tekrar yapıyorlar
böylesine güzel bir programı , böylesine güzel bir günde karalamak istiyorlar.
Muhtemelen 450 yine abartılmıştır.
kaldı ki o sahneye Tarkan ı çıkarmanın getireceği reklam gelirleri bu rakamın çok üstündedir.
Uğur Dündar a yakıştıramadım ...

herseyim
24-04-08, 20:01
allahim yawww ugur dundarr herseye karisir yaa sinirlerim bozulur!! ona nee ama onuda annamadimm guyada sanatcidirr;) tarkani elesdirmekdenn bir an once vazgecsin yawww sinir insann!!!!!