PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ı Justin'e benzetenlere bir kapak..

x_y_z
23-04-08, 17:18
Metamorfoz albümündeki tarzında Justine benzetilmeye kalktı Tarkan..ve o kadar Justin dendi ki,artık Justini megastar yapanlar bile oldu..
Şu konuda,Tarkanın klibinin Justinin klibinden alındığı söylenmiş :
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=7532&page=9
Tarkan Justinden mikrofonu özen-miş güya..
Bende araştırdım ve buldum bakalım kim özenmiş..
Tarkanın yıllar önceki bir resmi:
http://img159.imageshack.us/img159/3143/52apg3qa2.jpg (http://imageshack.us)
Kesinlikle Justin özentidir :) Tarkan megastar,özenmesine gerek yok.. :)

Bence gayet gereksiz bi konu.. hatta sacma bi tartisma
Mikrofonsuz sarki söyleyen sanatcimi olur?
Tabiki benzeyecek mikrofon arkasindaki duruslari,
amuda kalkip mikrofonu ters cevirerek sarki soylemesi biraz komik olurdu heralde:11:

x_y_z
23-04-08, 17:32
hayir duygu abla,bir de gömlek-yelek kravat olarak bak istersen :)

devilscream
23-04-08, 17:44
sünnet dügününde yelek ve gömlek giyen cocuklardan özenmis o zaman:9:
bence cok sacma:11:
sonucta herkes gömlek giyer,yelek giyer,kravat takar...

karma_elcin
23-04-08, 17:49
yaa Tarkan'ı Justin'le kıyaslayanlara gülüyorum..erkek sanatçıların bayan sanatçılar gibi cok geniş bi yelpazesi yok giyim konusunda... bi justin tutturulmuş gidiyor..Until June grubunun solisti de gri takım elbise, kravat takmıştı kalkıp da birileri "aaaaaa naptın sen justin gibi olmuşsun!" demedi..2007'de trend oyleydi, Tarkan da modaya uydu bu kadar basit eğer takım elbise giymeseydi "Tarkan modayı hiç takip etmiyo" denilecekti :) eleştirmek için eleştiren var malesef ülkemizde...Justin Mickey Mouse Club'ta çocuk şarkıları söylerken Tarkan bir sürü milletten insanı şıkıdım şıkdım oynatıyodu...
bunlar boş işler, önemli olan Tarkan'ın şarkıları ve o güçlü yorumu :):1:

x_y_z
23-04-08, 17:49
Yahu Enes iyi misiniz,ben mi anlatamiyorum..Diyorlar ya "Tarkan Justinden özenti" Justin 2003ten beri var..Fakat bu resim 90larda çekildi..Yani..Tarkan değil biraz Justine bulsunlar kabahati :)

Uzgunum arkadasim hangi acidan bakarsam bakiim ben bunun tartismasini yapmamizi sacma buluyorum.
Sanatci adam, istedigini giyer, istedigini yapar.
Eger simdi kim sahneye önce ceketle veya kravatla cikmis sorusunu kurcalarsak, sanat tarihinde 200-300 yil geriye dalariz heralde.
Bu olagan bisey, her sanatcinin hayatindada vardir tarz degisiklikleri... Illa biri birinden özendi diye birsey yok.

Pare pare klibinden alinan bi resim oldugu icin soyle bi yorum yapmak isterim aslinda, bence bu sarki Tarkan icin ozel bi sarki oldugu icin.. sade biseyler istedi belkide. Ben son derece karsiyim studyoda cekmesine bu sarkiyi ama benim bu klipten aldigim duygu Tarkan ne kadar neseli olsa bile sahnede, icinde firtinalar kopuyor. Ve cogu sanatcida oldugu gibi ici kan aglasa bile sahnede sevenlerine yansitmamasi gerekiyor. Bunu anlatmaya calisti diye dusunuyorum. Kiyafet secimide belki bu yuzden sade ve "casual".
Ama bi görsellik yok klipte ve acikcasi sarkiyi dinlemek icin CD'yi acarim, klibi izlemek yerine.. cunku biraz sıkıyor insani

herseyim
23-04-08, 18:19
bosu bosunaa tartismaa yaratiyorsunuz:) justin tarkandan ozenmisdir ;) justin tarkanin yanindan bile gecemez;)

!!!mrl!!!
15-05-08, 16:28
benım bıtanecık askım kımseye ozenmes ha justın ozenmstır banada benım salak arkdslarım ole dedıler ama onlrı takmıyorum bıle yha justın benım askımın ceyregı bıelm olamas yha

nurseli
15-05-08, 16:31
bence tarkanı justine benzetmeleri çok saçma ne alakası varki!!

MEGAFUN
20-05-08, 16:11
bencede ayrıca ben buraya yeni geldim merhaba

**MegaStarkan**
20-05-08, 16:27
bencede ayrıca ben buraya yeni geldim merhaba
Aramiza hosgeldin :)
Istersen konu acip kendini tanitabilirsin bize Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/forumdisplay.php?f=67).
Iyi vakitler simdiden.

veli
20-05-08, 21:16
tarkan kimseye özenmezzzzzzzzzzzz

trkntrkn89
16-06-08, 23:41
bu trendide justin bulmadıki oda bi yerlerden kaptı,dünyada her yıl bi moda dolaşıo herkes öööle gesio,adam dünya starı justine benzemeym die modanın gerisinde mi kalsın,ayrıca hiç benzemiolar

herseyim
17-06-08, 00:39
bosverin arkadaslar bu konuyu onemli deil bence:)

mEleNqolİc
07-07-08, 22:06
arkadaşlar tarkan kimseye özenmes bilmiyomusunus

pare_pare
07-07-08, 22:15
çook gerkesiz bir muhabbet yaa hiç konuşmaya bile değmez

mEleNqolİc
08-07-08, 15:47
bencede boş yere anlamsı

manolia
25-07-08, 21:53
harika cevap elçin aynı fikirdeyim :D

Sebil
28-07-08, 21:19
Bu aptalca benzetmeleri ben burada Fransa'da çok savundum... Tarkan'la Justin yan yana bile konulamaz... Justin kimmi?

GMZ
30-07-08, 22:19
çekemeyen çok Kardeşim Ya Adam Bunun Lafını Bile Etmezken Medyanın Bu Saçmalığına Cevap Vermeye Bile Tenezzül Etmezken Onlar Konuşsun , Atsın Tutsun Bee...

prenses_elaa
08-09-08, 17:25
ne alakası var tarkan değişiklik yapmak istemiş ve böyle bir şey yapmış

serdar
24-09-08, 15:14
ßence nurseli haklısın ÇoK saçma, onu tarkana benzetenlere sorucaksın arkadasım , gereksiz bir konu bence

YSMN
28-09-08, 16:55
ya ne bu saçmalık justın kimmiş TARKAN nie ona özensin gerek mi war ki; TARKAN hayranları bunu sölere başkaları ne demez ki yapmayın arkadaşlar seviyenizi düşürmeyin tarkan kimseye özenmez onlar tarkana özenirler kanıtta yapmış arkdşlar

Ozge_kk
02-10-08, 13:12
aman laf olsun torba dolsun istee
yeterki TARKANa bi laf atsinlar !!

zeytin
13-11-08, 20:31
tarkan kimseye benzemiyor o kendini yeniliyor yaratıyor o bitane herkes kendi dalında ama o her yerde hiç kimseye benzemiyor.o tek yeryüzünde başka yok.

hilfa
13-11-08, 22:15
aman laf olsun torba dolsun istee
yeterki TARKANa bi laf atsinlar !!
sana katılıyorum TARKAN ıma laf atıp gündem yapmak isteyen sıradan insanlar işte:20:

prenses_elaa
14-11-08, 20:12
çok saçma erkekler ne giyebilir ki

Bounce21
29-11-08, 05:44
Zaten Tarkan bunun cevabini verdi,dedi tek ben miyim boyle giyinen ve sacini boyle kestiren? amannn Tarkanim birtanedir ya!! ugrasmasinlar onunla!

siboss1992
29-11-08, 21:51
erkekler icin okadar farkli farkli giyim tarzlari olmadi icin..
bu tarkan justinden özenmis hic uymuyor.. cok sacma..
herkez istedigni giyer... kimin ne giydigi önemli degil..
o kiyafet kimin üstünde oldugu önemli.. tarkan ne giyse daha güzel..
o biiiittttaaaannnneeeee buu gezegenndeee...:29: