PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzeyyen Senar'dan müjdeli haber

karma_elcin
22-04-08, 17:39
Müzeyyen Senar'dan müjdeli haber!
Türk sanat müziğinin dev ismi sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Türk sanat müziği sanatçısı Müzeyyen Senar, sağlık durumunun iyi olduğunu, kontrollerinin devam ettiğini söyledi.

İzmir'de 2006 yılında geçirdiği rahatsızlığın ardından Bodrum'da kızı Feraye Işıl'ın evinde dinlenen 89 yaşındaki sanatçı, Turizm Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikleri izlemek için Bodrum İskele Meydanı'na geldi.

Burada oğlu Ömer Senar ve hayranı Arif Tombul tarafından tekerlekli sandalyeyle bir süre gezdirilen Müzeyyen Senar, daha sonra, İskele Meydanı'nda folklor gösterisi izledi.

Senar, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, fırsat buldukça dışarı çıkıp temiz hava aldığını söyledi.

Senar, ''Bodrumlular bana yakın ilgi gösteriyor. Bundan çok memnunum'' dedi.

Müzikten kopamadığını belirten Senar, ''Türk sanat müziği sanatçılarını yakından takip ediyorum. Ayşe Taş ve Şevval Sam'ı beğeniyle dinliyorum'' diye konuştu.

Senar, sağlık durumuyla ilgili bir soruyu ise ''Hamdolsun sağlık durumum iyi. Kontrollerim devam ediyor'' diye yanıtladı.

Senar, İskele Meydanı'nda bir süre kaldıktan sonra beraberindekilerle meydandan ayrılarak Yokuşbaşı Mahallesi'ndeki evine döndü.
haberturk.com

aliyaşar
22-04-08, 17:43
sağlık durumunun iyi olduğuna sevindim.hemşehrimdir kendisi ;) güzel bi sesi var.iyi bi santçı.yaşına rağmen çok iyi gerçekten bi onun yaşında ne olucaz kim bilir :S röportaj güzel olmuş teşekkürler ;)

herseyim
22-04-08, 17:48
saglik durumunun iii olmasina cok sevindim:) sesiii ve sarkilari mukemmel:)

x_y_z
22-04-08, 18:24
sevindirici haber :) Tarkan da sevinmistir tabi,ara sıra müzeyyen hanımı ziyarete gidiyordu..ve hala da gider :) sevindim,Allah nice yaşlar eğlesin :)

herseyim
22-04-08, 18:32
tarkanin sevindigi kesin:) tarkanim herzaman sevinsin hicbirzaman uzulmesin;)

dedikodu_tugberk
22-04-08, 23:48
bende çok sevindim sağlık durumunun iyi olmasına süper bir sanatkar o çok severim...

tunalı
22-04-08, 23:57
sağlık durumunun iyi olması çok güzel inşallah daha iyi olurda sahnelerde tekrar görebiliriz onu

*SEM*
29-04-08, 01:44
Böyle insanlar dünyaya ender geliyor türk müziğinin en önemli isimlerinden biri iyileşmesine sevindim .Allah uzun ömürler versin...:8:

lastcigar
29-04-08, 01:57
gerçek sanatçı o,tek dileğimdir onunla sohbet etmek ama kısmet olmadı bir türlü