PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : come closer albümü

bounce
22-04-08, 02:39
tarkanın 10 yıllık rüyasını 7 nisan 2006 da gercekleştirdi ve come closer adlı ingilizce albümünü çıkardı....kimine göre oldu kimine göre vasat bi albümdü....albüm satmadı dediler......bounce ve shhh şarkılarını reklam amacıyla internete verdi dediler......ve tarkan bu moral bozukluğu ile albüm tanıtımını yapmaya çalıştı...bu albümde stratejiyi iyi belirleyemediler....bounce iyi bir şarkı ancak çıkış şarkısı olmamalıydı....ayrıca tarkanı tarkan ozan çolakoğlunu ozan çolakoğlu yapan bu ikili bu albümde nedeni bilinmeyen bir şekilde ayrı düştüler...tarkan albümün ilk konserini albüm çıktıktan 1.5 ay sonra verdi ayrıca albüm tanıtım konserinide yapmadı ve sadece tarkan delisi fanları tarafından albümün çıkış tarihi biliniyordu...çoğu insan tarkanın ingilizce albümünü 1 mayıs ta güzellik yarışmasında sahne almasıyla farkına vardılar.......ayrıca bu albümle tarkanı dünya starı yapacak olan ahmet ertegünün vefatı ile amerika rüyası büyük ihtimalle kapandı.......
ben olaya iyi tarafından bakmak istiyorum bence tarkanın bu albümü iyi ki tutmadı ...yani avrupada iyiki ......çünkü eğer albüm tutsaydı metamorfoz albümü belkide çıkmayacaktı......belkide tarkan türkiyede yaz konserlerini izmir ankara istanbul gibi büyükşehirlerde verecekti zaman darlığından ....albüm tuttuğundan dolayı belkide hemen 2.ingilizce albümün prodüksüyonuna girecekti.....ve bu nedenlede türkiyede hayranlarını üzecekti...çünkü çoğu tarkan hayranı come closer şarkılarını sadece besteleriyle dinliyor...sözlerini anlayamıyor......buna bende dahilim.....aslında bazen kötü sonuçlar iyi olabiliyor....tutsa belki daha farklı olurdu ama benim görüşüm iyi ki tutmadı uygar ataşı hiç sevmem ama yaptığı bu strateji hataları belkide bizim için iyi oldu.......
sizce tarkancoll üyeleri.....

bounce
25-04-08, 23:40
eeee hiç kimse yorumda bulunmayacak mı

herseyim
25-04-08, 23:48
bence Come Closer albumu aslinda guzeldi;) ama avrupada bu album hic tutmadi ve satilmadi fazla;) bu yuzdenda ingilizce sarkilari hic bilinmedi dinlenmedi;) dinleyenlerda zaten cogunu beenmedii;) ama tarkan bu albumun usdune fazla dusmedi bencee;) dusseydi iii tanitabilirdii;) ama onemli olan simdiki albumu ;) o 1 numara bence;) belki bundan sonra daha iii ingilizce sarkilar cikarirdaa butun hayranlarii bayilir;) ama ingilizce sarkilari soylerken o kadar guzel soylemiyordu ;) turkce sarkilarda daha iii bence;)

bence tarkan tc yi ihmal etmez;) konserlerinee devam edecektir eger oyle bisey olursa;)

karma_elcin
25-04-08, 23:51
walla bu sene Come Closer 2 çıkarsa ve albümün promosyonu ii yapılırsa Tarkan diğer ülkelerde listelerde yerini bulursa ben sevinirim şahsen...
Ama Tarkan ne olursa olsun yani Amerika'dan Grammy alsa, daha cok tanınsa bile Türkiye'yi ve Türkçe albümleri ihmal etmeyeceğini düşünüyorum...
ama Konserlerin alanı daralır Türkiye'de bence...ona da katlanıcaz artık napalım :)
ben mesela İstanbul'daki Madonna konseri için İstanbul'a gelmeyi düşünüyorum (Madonna turnesi zamanı)...başka zaman aklıma bile gelmez İstanbul'a gelmek ;) ama Tarkan Grammy'li, dünyaca ünlü bi yıldız olursa Ankara'ya gelme şansı kalmazsa İstanbul'a geliriz Tarkan için de...

Pamela_beyazgul
26-04-08, 07:47
Tarkanin butun dilekleri gercek olsun !!!
Ne yapsa yapsin biz hep onunlayiz!!!

İZMİRLİ
26-04-08, 10:08
sadece ii albüm yapmış olmakla dünya starı olunmaz....müzikal acıdan comecloser belki cok iyi bir işti ama bu yeterli degil...eksik yönlerini az cok biliyoruz...eger çok tutan bir albüm olsaydı tarkan türkçe albüm için vakit bulamazdı, diye düşünüyorum....keşke tutsaydıda türkçe albümüde varsın cıkarmasın...ama öyle olmadı ne yazık ki...

umarım hayırlısı olmuştur...!

x_y_z
26-04-08, 10:25
Come Closer gibi dünyada (bence) güzel bir albümün promosyon hatalarindan Tarkan bu albümü yapamadı..300 bin Tarkan için berbat bir rakam,bu rakam promosyonlar olsaydı,konserler olsaydı,birde Love Speak şarkısı internete dağılmasaydı 3 milyon olabilirdi..Keşke keşke Amerikada daha da tanınsaydı..
Grammy ödülü alsaydı...Ama grammy alsaydi Tarkan ın en az 1,5 yıl geleceğini sanmıyordumm Türkiyeye..Hatırlarsanız..99 yılında Türkyieye hiç gelmedi.. :(
Hep Paris-Londradaydı.. :( Her neyse;C.Closer 2 yi merakla bekliyoruz.. :)

SCFCbüşra
04-05-08, 00:04
zaten diyecek söz bırakmamış arkadaşım sana %100 katılıyorum.

Ozz
04-05-08, 01:23
Come closer bence çok çok iyi bir albüm. Fazlasıyla iyi hatta ama hepimiz hem fikiriz ki albümün promosyonu yapılmadı. Hem de hiç yapılmadı. Tarkan 2 single çıkardı ama bunların klipleri ne Türkiye'de ne de dışarıda yeteri kadar dönmedi. Düşünüyorum da belki de Tarkan biraz daha kulise ihtiyacı olduğunu düşündü. Biliyorsunuz iyi albüm yapmak yetmiyor. Hele hele bir türk sanatçının çok ciddi kulis yapması gerekiyor. Bu aşama da Ahmet Ertegün vefatı belki de büyük şansızlık ama bilip bilmeden konuşmak istemem o konuyu çok takip etmemiştim.
Sonuçta Tarkan şuan hala kulis yapıyor olabilir. O nedenle zamanı gelince Come Closer 2 yi çıkaracaktır ve bu sefer daha iyi bir promosyon yapılacaktır. Yine yeterli değil çünkü insanlar önyargılarından kurtulmalı. Bir Türk olarak yurt dışındaki imajımız hiç de öle dünyaca ünlü bir star çıkaracak gibi değil. O yüzden Tarkan daha çooook uğraşacak ama umuyorum ki başaracak... En azından başarmayı hakettiğini çok çok iyi biliyorum...

erkan er
04-05-08, 01:50
come closer albümü çok güzel ve iyi bir albüm ama bu albümde birtakım hatalar oldu örneğin yanlış şarlılara klip çekilmesi ,çıkış şarkısını yanlış seçilmesi promosyonun iyi yapılmaması gibi şarlıların albüm çıkadan önce internete düşmesi gibi bir takım sorunlar yüzünden albüm satmadı ama şu bir gerçek ki come closer albümü hak ettiği değeri görmedi

Kolbandi
04-05-08, 02:46
Tarkanın bahsedilen albümünü,başarısızlık değilde bir talihsizlk olarak yorumluyorum.Çünkü tarkan hep başarılı olmuştur albümün iyi reklamı yapılmamış olabilir veya buna benzer şeyler...

HURRICANE
04-05-08, 11:25
Come Closer çok özel bir albümdü;)Hatta diyebilirimki TARKAN ın bence en başarılı Karma albümünden sonra ki en iyi albümüydü!Tabii bu benim şahsi fikrim.Hep şunu söyledim o albüm eninde sonunda hak etiği değeri bulacaktır;)

redjingle
04-05-08, 13:27
Come Closer Tarkan'ın şimdiye kadar çıkardığı en iyi 3 albümden bi tanesidir kuşkusuz.Gerisi de beni çok ilgilendirmiyo.Evet isterdim Tarkan da vakti zamanında Şımarkı ile yurtdışında yaptığı patlamanın birkaç katını yapsın bu sefer.Ama önemli değil.O uzun ve alengirli bi konu neden öyle olmadı.Ama önemli olan albümün müzikalitesi.Kaldı ki hergeçn gün albümün kalitesi bence artıyo.Kulak var nizam var :) Mükemmel albüm.Perfect !

pare pare
11-08-09, 01:02

Bende sana katiliyorum !

yiğit
11-08-09, 12:35
come closer bence en iyi tarkan albümlerinden biriydi..bounce bence yanlış seçim değildi..yanlış seçim START THE FİRE dı..şarkı bana baştan beri sakat ve vasat gelmişti..her dinlediğpimde atlıyordum şarkıyı..JUST LİKE THAT,İN YOUR EYES,WHY DONT WE,SHHH benim hitlerimdi..neden diğer adıyla AMAN AMAN türkiyede tanıtılmadı anlamıyorum..hem dünya starlarından biriyle düet yap hemde gümbürtüye götür...
bazen tarkan'ı anlamak çok zor oluyor..
bi konuda bounce katılmıyorum..''tutmadığı ii oldu bizi ihmal edebilirdi'' çok yanlış..ben tarkan'ın dünyada tanınmasını çok istiyorum türkiyede görmesemde televizyonda izleyip gözlerim dolarak dinlerdim şarkılarını..keşke 99 yılındaki gibi sallasaydı da METAMORFOZ çıkmasaydı..çünkü metamorfozda şarkı düşüşü yaşadı tarkan..
konserlerinde bile o kadar belirginki..bi KIŞ GÜNEŞİ mest ediyor daha sonra İSTANBUL AĞLIYOR söylüyor tempo düşüyor..DUDU da herkes ayakta ama DİLLİ DÜDÜK????
bence yeni çıkacak albüme çok dikkat etmeli yoksa biz bile kollayamıcazz..
COME CLOSER-2 sabırsızlıkla bekliyorum bu arada ama bi 10 yıl daha beklemek şart gibi:)))

MassConfusion
11-08-09, 15:05
Albüm güzeldi ama dediğin gibi tanıtım olmadı...

trknmania
11-08-09, 15:44
off en sevdiğim 2. tarkan albümü...her gece baştan sona dinleyip öyle yatıyorum...:)tarkanın sesini çoook üst seviyede kullandığı harika bir albüm..yazık oldu...tamamen tanıtım hatasının kurbanı oldu bu albüm...ama tarkanı kariyerinde bir üst basamağa taşıdığı bir gerçek:)

Efsane_1
16-08-09, 23:32
Evet trknmania,ben de her gece Tarkanin sharkilari ile uyuyorum ve hatta her sabah bile onun sharkilari ile gunume merhaba diyorum....

onursamed
16-08-09, 23:55
bnm 1 numaralı albüm come closer sonra a acayipsin sonrada ölürüm sana albimleridir.ben şarkıları dinleyince kendimi çok iyi hissediyorum.bence bir tane daha çıkarsın ingilizce albüm.tutup tutmaması umrumda değil.

ece**
17-08-09, 00:22
çok çok güzel bi albüm olmasına rağmen arada kaynayan bi albüm oldu bence...hala albümü tam olarak dinlemeyenb birsürü insan wardır...bence bu albüm tarkan fan'larına güzel oldu..diğer insanlar için olsada olur olmasada olur bi albümdü bence...ama bence son derece güzel hergün cd i takıp sıkılmadan her işimi yaptıım bi albüm...

au13
04-09-09, 03:14
Bence come closer albumu Tarkanin en iyi albumlerinden biri ve cok farkli bi album. Bounce gibi bir sharkinin yurt dishinda sevilmemesi mumkun diyil ya Yalnizca bu album avrupada iyi tanitilmadi arkasinda durulmadi