PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Duzenleme

hermes
22-04-08, 01:33
Ilk albumu Yine Sensiz de Selam Ver diye bir sarkisi var... Muthis bir sarki, onu duzenleyip piyasaya sursen Tarkan yer yerinden oynar.

karma_elcin
25-04-08, 23:37
evet bu şarkılarını cok severim Tarkan'ın fakat yeniden düzenleyeceğini sanmam..
yaa değiştirince de orjinal haliyle kıyaslanıyo...
mesela Sertab Erener Sevdam Ağlıyor şarkısını bir daha düzenleyerek söyledi, berbat oldu dinlemez oldum şarkıyı:S

bounce
25-04-08, 23:42
sanmam belkide bu dediğin tarkanın 30. sanat yılında felan olur o tarz bişey olur best of tarkan.....

herseyim
25-04-08, 23:43
o albumu zaten cok superrr:) o albumden vazgecemem ;)

sinemtevetoglu
25-04-08, 23:53
selam verrr...hayatımın şarkılarından biri :) hala her yerde söyleniyor zaten...unutulmadı ki!

devilscream
26-04-08, 01:31
tamam sarki güzel olabilir ama yeni,bilinmedik sarkilar yapmak varken,neden eski ve bilindik bir sarki düzenlensin ki
belki "Best of Best" albümü yaparsa tarkan,o zaman yeniden düzenlenebilir
yoksa bence cok gereksiz olur
"Selam Ver" gibi bir cok mükemmel sarki var hitt olabilecek
en basta da "Karagözler" gelir
ama bu sarkilar hem günümüz müziğine uymuyor,hem de dedigim gibi yeni sarkilar üretmek varken bunlar gereksiz kalir:)
zaten tarkanin böyle gereksiz bir is yapacagina da pek ihtimal vermiyorum
anca "Best of Best" albümü olursa olur:20:

herseyim
26-04-08, 02:11
cok iii bir dusunce "BEST OF BEST":)

hermes
26-04-08, 05:21
tamam sarki güzel olabilir ama yeni,bilinmedik sarkilar yapmak varken,neden eski ve bilindik bir sarki düzenlensin ki
belki "Best of Best" albümü yaparsa tarkan,o zaman yeniden düzenlenebilir
yoksa bence cok gereksiz olur
"Selam Ver" gibi bir cok mükemmel sarki var hitt olabilecek
en basta da "Karagözler" gelir
ama bu sarkilar hem günümüz müziğine uymuyor,hem de dedigim gibi yeni sarkilar üretmek varken bunlar gereksiz kalir:)
zaten tarkanin böyle gereksiz bir is yapacagina da pek ihtimal vermiyorum
anca "Best of Best" albümü olursa olur:20:

Yeni duzenleme yapmanin amaci da zaten gunumuz muzigine uygun hale getirip , sarkiyi hic duymamis buyuk bir kitleye sunmaktir.

x_y_z
26-04-08, 10:20
Tarkan,2010 lu yıllarda "Best Of Tarkan " çıkarmalı..
Selam Ver,Kış Güneşi,Şımarık,Hepsi Senin Mi,Kuzu kuzu...vb. hit şarkıları ile..
Fakat,sadece Selam ver güzel olmaz diye düşünüyorum..Tek albüme bir düzenleme gitmez..Ayrıca Tarkan bir DVD de çıkarsa diyorum artık.. :1:

tunalı
26-04-08, 10:33
bencede çok güzel bir şarkı zaten o kasedinde beğenmediğim şarkı yok hepsi bir birinden güzelama nedense pek sevilmiyo gibi geliyo bana

eskalen
26-04-08, 12:54
"Yepyeni albümünden yepyeni şarkısı Kış güneşi".....O şarkı ta o yıllardan itibaren başlayıp hit olucak ve oldu:), tam bir nostalji, tarih şöleni.....Tarkan o yıllarda o güzel, kalıcı, unutulmaz şarkılarının tohumlarını ekmiş ki, biz Kış güneşi'ni ve daha birçok kalıcı, eskimeyen şarkılarını hala dinliyoruz....Teşekkürler enes eklediğin için;)

kanky
30-04-08, 02:37
Kış güneşini yeniden okumalı..hiç eskimedi ama..olsun..